Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-12-21" |  vypnout filtr
 
12>
21.12.2018, 18:00
 
Edd: no konecne!!! V posledni dobe jsem se vazne nemohl zbavit pocitu, ze icing ztraci smysl! Ani to zavedeni trestu nepomohlo. Tohle je skvely napad. Mezi opakovanym a prvnim vhazovanim bude max par vterin a ne pul minuty! Jeste bych podstatne durazneji trestal i spatne postaveni ostatnich hracu....
 
 
21.12.2018, 17:22
 
Člověk, aby měl skoro strach, že postoupíme do extraligy.
To už pak bude všechno úplně špatně.
Nebylo jak v krajském přeboru!
 
Copak Tobola, jak by se asi někteří vyjadřovali, být to tu jako v PCE. Dneska musí být utrpení být jejich fandou...

odkaz
 
21.12.2018, 16:18
 
Na úspěchy se vždy nabaluje hodně lidí.logis. Chodím na hokej pravidelně 5 let. Smajlík Jednou nadáváte na náplavy a jejich trapné komentáře a podruhé zase bečíte proč chodí míň lidí na hokej. Průměrná návštěvnost na Lapači je dobrá.Mohla by být lepší,to je jasné.Kdyby nebyly přenosy tak je plný stadion.Jinak vám fandím ,pravidelní přispěvatelé fóra.
 
ace81 | Vsetín
21.12.2018, 15:26
 
Naše druhá lajna je TOP v lize odkaz
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 13:08
 
* seřezat je hokejkou pochopitelně Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 13:06
 
Gerard:
Tady ti budou nespokojení VŽDY. Vždy by to lépe hráli, lépe trénovali a pochopitelně lépe tomu šéfovali.
Nemohu nevzpomenout Honzu Srdínka, jak si nám na tyto "příznivce" postéžoval po posledním titulu Honza #28.
On nám říkal, že někdy je fakt zápas bl bec, že někdy na co sáhneš, to posereš, že na některé týmy fakt neumíme hrát - tehdy Znojmo, Plzeň.
A že když na tebe ještě z publika křičí dementi, ať se na to vysereš (v titulových dobách!) a jdeš k lopatě, že měl vždycky sto chutí vyzout brusle, naběhnout na tribunu a seřezat je lopatou.
Takže tady ti příznivci - DNO - tady budou vždy. Paradoxně ve zlých časech pro klub je těchto chytrolínů méně než v dobách pro klub dobrých.
 
Gerard | Vsetín
21.12.2018, 12:59
 
Reakce na Subni: Gerard. Za prvé ti nikdo nenadává, za d...
Věř mi, že kdybych ti chtěl nadávat, tak tě neoslovím trotlem, ale najdu určitě jadrnější výraz.
Je možné, že ve skutečnosti nebudeš až takové vemeno, když se tě tu jsou Rosťa a Myky ochotní zastat. Myslím si ale, že jsi tady dostal již dost indícií k tomu, aby ses zamyslel jestli neděláš nebo spíš nepíšeš něco špatně.
A na nějaké to postrkování jsme podle všeho už oba dost staří, ty fotře Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
21.12.2018, 12:50
 
Reakce na Rst: Já taky žasnu, co tu potí. I když dokážu ...
Největší sranda je, že já se za žádného velkého fandu DT nepovažuji. Naštvalo mě např. na začátku sezóny jeho váhání jak se postavit k případu J. Jurík. Taky jsem to tady i napsal. Ale rozhodně ho nebudu napadat za každou prohru, za každé nepovedené angažmá hokejisty, za to, že se nepostaví proti svazu a nebojuje za to, aby se tady mohlo v klidu házet po rozhodčích na led kde co a když už by pískali úplně špatně, abychom měli výjimku k jejich beztrestné popravě.
Každý si zanadává na golmana, na hráče, na vedení, je to normální ... ale jak píšeš s kámošema u piva a né hned nějaké blitky plivat tady na diskuzi. Kdybychom byli dvanácti a plácali se někde bez ambicí, tak neřeknu, ale vždyť je to teď rok od roku lepší, tak co ti trolové ještě víc chtějí???
 
rst | Vsetín
21.12.2018, 12:46
 
Subni, MYKY:
Gerard se čte dobře a taky je to fajn kluk.
Smajlík
 
21.12.2018, 12:19
 
Oprava:
Lynčujte ho, je to chlapec od rány.
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 12:16
 
Oprava:
Není to fajn kluk. Je to fajn starý fotr. Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 11:42
 
Reakce na Gerard: Rosťo, já bych ho ale asi taky neoznač...
Já taky žasnu, co tu potí. I když dokážu pochopit, že mu DT nesedl/nesedí. Ale tak zanadávám třeba u piva, ne?, ale furt tu do něj drbat... Dyť i ten DT tam čaruje na zimáku i před už nějaký ten rok. V dobách, by po Vsetínu pes neštěkl a fanoušci výsledků už vůbec ne, jej mám pořád v hlavě, jak tam vždycky stavěl a připravoval stánek se suvenýry - tehdy docela nevděčné počínání - nyní již je to jistě jiné. Takže bych mu nějaké body za vzestup vs. hokeje jistě přičetl, a ne malé.
Ale právě: Já Subniho fakt pamatuju, jak na tom nádru stepoval, když se jelo pro výprask (na ledě) na druhý konec republiky, a i za ty litry šnapsu, které vozil, mám pro něj stále slabost. Smajlík Smajlík
S těmi defekty z FB se to fakt nedá srovnávat.
Jak tam jebou do Jackova ogary a následně do všech, to mi bývá strašně stydno.
Škoda novonicků zde, máš pravdu, že bez nich se to tu četlo líp.
Navíc je tu mnoho těch, co nepochopí ironii a sarkazmus, ať už po deseti pivech nebo absencí filipa. Je to škoda.
 
Gerard | Vsetín
21.12.2018, 11:42
 
Myky: díky za vánočního smailika Smajlík . Ale můžu ti naprosto upřímně říct, že mě subni ani nikdo podobný ve skutečnosti určitě nerozhodí. Jenom se odpověďmi jemu a podobným dobře bavím.

Osobně jsem víc rozhozený z toho proč na Lapač v posledních zápasech chodí míň a míň lidí. Co chtějí ti lidi tady a v okolí ještě víc? Ano, je pravda, že zápasů je až až, ale pokud jsem fanda, tak si ty tři až pět hodinek času (podle toho odkud jsem) na to udělám, ne?
 
Gerard | Vsetín
21.12.2018, 11:31
 
Rosťo, já bych ho ale asi taky neoznačil za největší diskutérské vemeno tady. Jenom mě opravdu překvapuje jak někdo mohl prožít s VS hokejem to nejtemnější období aniž by neustále někde poplakával a naopak v současné době rozletu, kdy se hraje super hokej (ehm ehm teda hlavně doma Smajlík ), v tabulce jsme defacto na bedně tak pořád brečí a něco se mu nelíbí.

Co se týká FB, tak to už je úplná žumpa. Tam ty největší vemena dělají VS hokeji uplnou ostudu, ale tam ať se s podobnými "odborníky" z ostatních klubu klidně pozabíjí, tady na ofiko stránkách klubu mě to se.re víc.
 
21.12.2018, 10:47
 
To Gerard: Smajlík Smajlík
 
21.12.2018, 10:42
 
Reakce na Gerard: Subni: Já ti dám takový no comment, ty...
Asterix a Gerard - vás dva tady mám za nejlepší diskutéry, takže když jsou ty Vánoce posílám každému smajlíka Smajlík Smajlík

Jinak je zajímavé sledovat, jak i vás jeden "anonym"dokáže rozhodit. A nejvtipnější mi na tom přijde právě to, že Subni vlastně anonymní není, neb ho zná Rst a Rosťu znají skoro všichni. Tímto samozřejmě neříkám, že by jej měl někdo lynčovat, ale bruslí tak trochu na tenkém ledě.
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 10:36
 
V licích dobách, kdy se na výletech po čekých luzích a hájích skutečně o hokej, natož o rozhodčí (a natož Subni) nikdo nestaral, stál na obsahu jeho batohu nejeden povedený výjezd. Mj. 2x GT, jednou k Hraběti Šternberkovi ze Šternberka. Samotného mě překvapuje, že v dobách , kdy jsme ztráceli tu na osmičku 30 bodů, tu na předposledního 15, si nikdy na činovníky nepostěžoval. A nyní, kdy jsme za Kladnem, Budějkama a Jihlavou (pořád mi to přijde jako ze sna), v dobách, kdy lajna Rob Pechanec Jonák navazuje na úderná komanda naší historie Tesařík Duba Kroupa, Tabara Stuchlík Pecivál, Mařák Stavjaňa Šebestů nebo Pardavý Dopita Tomajko, jede do toho DT jak nepříčetný.
Přičítám to menšímu/žádnému přísunu alkoholu, jinak je to pořád fajn kluk.
Mě berou mory z jiných tady. To vemeno michovsetín, co bylo v Litoměřicích, myslíš, že řeklo Jirkovi Dopitovi u busu, že není trenér? Nebo ti dyliňáci na fb, musí nás tam s každým dalším zápasem víc a více přesvědčovat o své stupiditě? Kde se ti idi.oti všichni berou? Jo vlastně, Vsetín je opět IN. To Ti řeknu, raději 10xSubni než tady ty ochvěje.

šu(ae)lin: Ty raději koukej mazat.
Ale jsme rádi, že víme, že mimo uvedenou situaci bys vše jiné velmi pečlivě zaznamenával a poté hlásil na patřičných místech.

Co se těch zpráv "jedna paní povídala" týče, mně to přišlo trapné už před těmi 25-30 lety. A tak zase byla sranda, mistr v tom byl Hnízdo, který už není mezi námi.
Jestli můžu vzpomenout na takovou všudypřítomnou a mnohaletou kachnu těch let, tak tedy:
Před každou sezónou po postupu z kraje šly fámy, že k nám má přijít z Vyškova Smeták a Měsíček. Byli to nejlepší hráči druhé národní těch dob. Fakt to jelo několik let. A nikdy ani jeden nepřišel.
A pr.del byla, že když už na tu kachnu člověk pomalu zapomněl, byli tu za Zubíka najednou oba dva a ještě ke všemu v extralize. Smajlík
Teďka těm potřebám, i Subni, ventilovat někde vše, co se kde šustne, abych pravdu řekl, vůbec nerozumím.
Dobrý byl i ten ventil, co nám tu poo prohrách psal, že nálada v kabině není dobrá, aby po výhrách napsal, že nálada v kabině je lepší.
Tvl každý den si může člověk zajít na zimák za DT, Liborem Forchem, Tesilem apod,, aby se informoval, ale tam - tam nikoho neuvidíte. Nechápu to.
Já občas potkám právě Libora, Jacka, i ty ostatní bafuňáře, ale že bych od nich vyzvídal kdejakou kktinu, fakt by mě to nenapadlo. Ti borci (Libor, Jack, všichni Tesilové Smajlík ) ) jsou přímo studnicí výborných historek a hlášek, nač je tedy otravovat s nějakými chujovinami, které oni řeší 24h denně... ?
 
Gerard | Vsetín
21.12.2018, 09:19
 
Subni: Já ti dám takový no comment, ty šašku jeden. Koho chceš posílat do divadla trotle?
Emoce k hokeji pochopitelně patří, ale neustále fňukat jak nás nikdo nemá rád a jak nám všichni rozhodčí ubližují může jedině ubožák tvého formátu. A schvalovat, nebo obhajovat házení bordelu na led jedině de.bil.
Nechce se mi ani věřit, že tady před nedávnem psal Rosťa, že jsi dříve býval normální.

Máme nejlepší sezónu za snad posledních 15 roků a pořád se tady objevují tobě podobní buzejanti, kteří hledají jenom samé negativa.

Jestli ti Tobola někdy ojel holku nebo s ním máš jiný osobní problém, tak si to s ním vyřiď osobně a neplakej tady pořád jako malá holka.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 14:30 | Jun.
HCM Warrior Brno
VHK ROBE Vsetín