Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 103 (k 3.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-12-30" |  vypnout filtr
 
Rst | Vsetín
30.12.2018, 22:59
 
Reakce na MYKY: Ogaři, teď už vážně. Jsem si s tím Gábi...
Já si vždycky říkal, jestli to má gólman jeho kvalit zapotřebí. Přišlo mi to, tady ty výlevy, nedůstojné našeho nejslavnějšího brankáře.
Teď si ale zase říkám, že bez toho by nebyl tak moc dobrý a nedotáhl to až tam, kam to dotáhl.
Jenže vidíš to, i na něm si můžeme ukázat, jakou roli hraje ve sportovcově životě to pokakané štěstíčko. Nebýt Zubíka, není tu Valášek. Nebýt Valáška, není tu Čechmánek. A nepřijít Čechmánek chytat na Vsetín, vsetínský fanda by jej třeba měl v hlavě v kolonce s pakem Holešem. Smajlík
A nebýt vsetínských fanátů, kteří předvedli v roce 91 v zápase s Havířovem to, co na tribunách předvedli, na základě čehož se rozhodl Roman Zubík pumpovat prachy do vsetínského hokeje, Roman Čechmánek by tu nebyl.

Vzpomínání, které tu hodil VSH a vzápětí Oxygene, je moc pěkné, ze starých záběrů mne nejvíc pobavilo a až dojalo to, jak Roman řve ve Zlíně ,,Jo! Jo! Je to tam! TO NENÍ MOŽNÉ!!" - takové všeříkající o prvním titulu, a potom záběr, jak se tam ty bafuňky kolébou na My jsme Valaši, jedna rodina - famózní. Smajlík )
Co se Romana Č. týče, pamatuju, že jsem se vždy před play off modlil, ať se hlavně nezraní. Možná nebyl a už nikdy nebude na Vsetíně hrát nikdy hráč, kterého bych miloval více než Ivoše Pešata ve svých 12 letech, ale i při vší úctě k němu je to tak. Smajlík
Buď poté, co Vsetín postoupil do elh, nebo po prvním titulu dával Roman Zubík v rozhovorech k dobru to, že si Čechmánka vyhlédl poté, co nás Roman vychytal u nás na Lapači v té sezóně, než jsme postupovali, kdy chytal za Hodonín. (92-93)
Ten zápas z října 92, kdy jsme prohráli 3:6, si pamatuju tak, že my jsme hráli, ale Hodonín to měl od začátku pod kontrolou a bez problémů došel k vítězství. My to hráli naivně, ne nepodobně jako loni. A Hodonín měl šikovné potvory.
Myslel jsem, že Hodoníňáci na tom zápase nejsou přítomni, ale byli. Po zápase z pozic nad hodonínskou střídačkou seběhli ve 4 lidech až na střídačku k dvířkám a vzdávali hlasitý hold právě přijíždějícímu Čechmánkovi - jejich udatnému rekovi. Něco mi říká, že jim daroval cenu pro nejlepšího hráče utkání - dárkový koš.
Když pak v létě přišel na Vsetín, vzpomněl jsem si na ty 4 nebožáky, že jim asi musel prasknout ocas, neb mi bylo jasné, že Hodonín, který v 92-93 skončil šestý a my desátí, již na ledě pro nás nebude soupeř. A hned druhé kolo mi dalo za pravdu. 8:1 u nich a nazdar, uhněte nám z cesty.
(Za zmínku ještě stojí, že v těch dobách si cestu na Lapač nacházeli noví lidé. A někteří z nich ještě v 94 nebo 95 skandovali na Čemana "Róóóman Čerchmánek!!" )

Ale jinak MYKY nevím, kdy ten komínek z výstroje RČ postavil. Asi mi to je jedno.
Já Ti dám hádanku.
Psal jsi, že Gerard je zde TOP diskutér.
Já jej shodou okolností potkal a dali jsme se do řeči. A snad mi promine, že to tu hodím.
On mi povídal, že si pamatuje, jak jsme si jako malí kluci povídali mezi tím, co jsme si mezi parádními břízami, představujícími v naší fantazii bránu na mistrovství světa, kopali balónem, že jsme si říkali, že máme sen, že někdy nastoupí za Vsetín někdo, kdo bude mít křestní jméno jako my.
(Tohle si fakt nepamatuju, já myslel, že vzpomene, jak jsme kdysi našli krabičku od sirek a v nich byli chrousti. Nebo škvoři. Smajlík )
Já se dočkal až s Vlachem, ale Gerard dříve.
Jeho jmenovec hrával s čísly 6, 14, 26 a pak přišla zž éra, do které taky ještě zasáhl..
Jméno Gerarda a toho hokejisty zní(?) :

Smajlík

Asterisk:
ad Slovan Blava:
Pro mě doma TOP5 zápas, co se atmosféry týče.
Slováci po celém Áčku jisti si svým postupem byli jako doma, když tu po úvodním buly byli přehlušeni celým stáním, ke kterému se přidávalo sezení, a už jsem pomalu nevěděl, že tam jsou.
Vše umocnila branka Radima Tesaříka v první(!) minutě.
A za zmínku stojí i sólo Jirky Dopity, kdy vzal puk za Čemanem, projel celé hřiště a dával v půlce zápasu na 4:0. Taky TOP - tentokrát gól. Smajlík
Krásný zápas!

Všem výše zmíněným ( Asterisk, Gerard, VSH, Oxygene a MYKY)
šťastný Nový rok!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.