Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 532 (k 2.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-12-31" |  vypnout filtr
 
Tomis011 | Vsetin
31.12.2018, 21:54
 
Všichni řešíte pí.....y!!!!
 
vajdik | Uherské Hradiště
31.12.2018, 21:07
 
Ekko Ríša nr. 69 mi nesedí do napovedy.. Jinak k DT hezke otazky dobre odpovedi. Sam ví ze jsme -2hráči proti TOP 3 to chce posílit. Ale bude se i cekat jake týmy co za mesic budou mimo sance play off nabizet hráče. Asi by se hodil strilejici fin z Litoměřic nebo obrance jen ne Pastor.
 
31.12.2018, 15:39
 
Subni:. Cetl jsi už článek od DT? Doufám, že ti neskazil poslední den v roce Smajlík Za mne velmi dobře a smysluplne napsano... takže hodně štěstí, zdravi a úspěchů v dalším roce!
 
31.12.2018, 12:15
 
Reakce na Rst: Já si vždycky říkal, jestli to má gólman ...
Dovolím si vstoupit do hádání tvého "kvízu" a tvrdit, že ono jméno je Richard a hráčem útočník Ríša Šebestů Smajlík
 
31.12.2018, 10:01
 
Rumcajs?
 
 
Rst | Vsetín
31.12.2018, 00:55
 
Reakce na Gerard: Rosťo, že by Bohuš ??? :)- Jinak, k...
... se mi ta Tvá vzpomínka strašně líbila/líbí!
Smajlík
 
Gerard | Vsetín
31.12.2018, 00:25
 
Reakce na Rst: Já si vždycky říkal, jestli to má gólman ...
Rosťo, že by Bohuš ??? Smajlík

Jinak, když jsi začal s tím vinšováním do Nového roku, tak se taky lehce připojím.

Všem fandům Vsetínského hokeje přeji spoustu zajímavých a radostných zážitků na našem posvátném Lapači, případně na stadiónech našich soupeřů při výjezdech za našimi "hokejkami".

Všem rozumným diskutérům přeji, ať je neopustí síla a energie i nadále alespoň občasně přispívat svými názory a vzpomínkami do zdejší diskuze.

Všem zaslepeným kritikům všech a všeho přeji, ať se z těch našich "hokejek" a vedení, neschopných rozhodčích a loupežníků ze svazu nezblázní. A ať se pokusí na vše dívat s větším nadhledem, možná pak přijdou na to, že ten hokej co teď máme možnost sledovat je vlastně super.

Našemu vedení přeji ať jim vydrží energie a elán postupně ten náš tým posouvat výš a výš, tak jako se jim to jednoznačně daří těch posledních cca. pět let. Pak taky šťastnou ruku při vytipování posil do zbytku letošní sezóny a především na sezónu 19/20.

Našim hokejistům přeji lehce zlepšenou disciplínu a s blížícím se závěrem sezóny gradující formu, ať se jejich výkony můžeme bavit co nejdéle. Útočníkům přeji alespoň stejnou střeleckou fazónu jako má Luba Rob :-), obráncům a gólmanům přeji ... těm už vlastně nemusím přát nic, protože útok to uhraje sám ;-).

Všem kolem VS hokeje, ať už těm na ledě, u ledu, v kanceláři, nebo v hledišti hlavně zdraví, protože bez něj to bohužel nejde nikdy!!!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.