Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-12-5" |  vypnout filtr
 
12>
ATLASFIT | Kopřivnice
05.12.2018, 23:02
 
Reakce na romanfrajer: Paráda... 9 vyloučení, Dědek opět...
Na zápase jsem byl a ty fauly byly bohužel také. Fini se vrátili do Finska, Theoret do Kanady a Koptu do Přerova Smajlík Smajlík nerozumím Smajlík
 
rst | Vsetín
05.12.2018, 22:49
 
Reakce na Gerard: Co se týká zápasu, tak je sice pěkné, ...
Já bych zase neřekl, že budu se slzou v oku vzpomínat na časy, kdy po velkých legracích a výtržích při prvním zápase ve Valmezu (3.1.09) prohlásil S. Pavelec velmi hrdě a bezostyšně: ,,Naši fanoušci hájili čest klubu!"
Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 22:49
 
Libuji nevím, ale rozhodně mě kamery na veřejném stadionu nikterak nevadí to je pravda. A už vůbec mě nezaráží, že osoby porušující zákony i rozumné morální normy jsou trestány. Co mě však zaráží? Že tito jedinci mají zastání.

Ono je klubismus a fanatismus. Stejně tak jako toto nechápu kradení šál v Budějovicích a odvetu s čepicí.

To že Vepřov jsou hlavy skopové víme už dlouho, tím bych to zde moc neobhajoval.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
05.12.2018, 22:39
 
Reakce na Okvhk: Brezina top hrac ahl valmez.. O pohár z...
Vidím to stejně, Březina velice slabý, ztrácí puky , Vávra po zranění se zviditelní jen chybou a taktickým vyloučením. Naše vyloučení jsou jedním z důvodů našich proher. Venku prohráváme vše a nesmíme se utěšovat tím, že si spravíme chuť na Kadani ( možná ). Pořád ale věřím. Smajlík
 
rst | Vsetín
05.12.2018, 22:37
 
Reakce na Aelin: Velmi duchaplná reakce, diskutujeme a j...
Ne k urážkám. K faktům.
(Libovat si nad všudypřítomnými šmírovacími kamerami na a u zimáku může pouze bonzák. Ty na Vsetíně vychovaný, Vsetínu věrný drozde. )
 
romanfrajer | VHK Vsetín
05.12.2018, 22:34
 
Paráda... 9 vyloučení, Dědek opět zaúřadoval, děkujeme. Jinak Kopta je tak slabý, že se nevejde do sestavy? Na marodce napsaný není...
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 22:32
 
Reakce na rst: * pro méně důvipné: myšleno ironicky...
Velmi duchaplná reakce, diskutujeme a jakmile dojdou argumenty sklouzne to urážkám. Bravo!
 
rst | Vsetín
05.12.2018, 22:26
 
* pro méně důvipné: myšleno ironicky
 
rst | Vsetín
05.12.2018, 22:25
 
Bonzáci z Frýdku/Hovězí nám tu fakt chyběli.
 
Gerard | Vsetín
05.12.2018, 22:24
 
Co se týká zápasu, tak je sice pěkné, že herní projev nebyl špatný, že jsme asi nebyli horším týmem a soupeře přestříleli, když je to venku více-méně stále stejný obrázek. Šílené množství vyloučení, mnohdy i dost zbytečných a otevřený, až naivní hokej. Takhle si můžeme dovolit hrát po sérii výher, kdy budeme v laufu, ale v současné době to chce venku spíše ubránit a "umlátit", klidně i hnusným hokejem. Tu lavinu venkovních nezdarů je nutné co nejdříve zastavit. Nejlépe už v pondělí na Kladně. V tom nám zase ale moc nepomáhá ten TV zápas, protože tam to zase svádí k tomu snažit se spíše co nejvíc předvést hokejově, než to urvat za každou cenu, klidně i na 0:1.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 22:16
 
Reakce na rst: Tak hlavně že tu tvou první větu, kterou ...
Tak já taky netvrdím, že ze špatného nikdy nemůže vzejít něco dobrého Smajlík . Nicnémě si v tomto případě dovolím tvou žádost ignorovat.

Ale hodně odbíháme od tématu. Já teda opravdu nevidím nic špatného na tom, že lidi, kteří se jednoznačně provinili a jsou zachyceni kamerami, které považuji za dobrou věc, potrestáni. Více asi netřeba dodávat.
 
VSH | Jedině VSETÍN
05.12.2018, 22:13
 
Reakce na Aelin: Tak to není pouze o tom, že si nasadili...
Anim neschopný, vepři napadají naše lidi, uráží klub - hráče a ty tady píšeš takové bludy.

Náběh byl naprosto správný !

Anim je totálně neschopný a neidentifikovatelný ( bez označení číslem , každý má jiné hadry, chybí jednotný stejnokroj ) a důchodci ve vestách " pořadatel " jsou vesměs pod parou a čumí do lahve nebo na led, nikoliv do hlediště Smajlík
 
rst | Vsetín
05.12.2018, 22:08
 
Reakce na Aelin: Na Vsetíně vychovaný, Vsetínu věrný. J...
Tak hlavně že tu tvou první větu, kterou jsi naťukal, vymysleli týpci, kteří brali spravedlnost do svých rukou snad týden co týden (kolem 2004-2005) Smajlík Přesně takoví, keří by tvůj respekt rozhodně neměli. Buď tak hodný a již tuto větu nepoužívej.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 22:00
 
Reakce na rst: Šli se porvat za Vsetín. Čest jim. Je ve...
Na Vsetíně vychovaný, Vsetínu věrný.

Já mám jen takový neblahý pocit, že na stadionu jsou určité osoby, které na pořádek mají dohlížet, možná jsou dokonce i placení. Jedinci co berou "spravedlnost" do vlastních rukou můj respekt rozhodně nemají. V mých očích toto jednání klubu škodí (úplně stejně jako jedinci házející předměty na led).
 
Gerard | Vsetín
05.12.2018, 21:59
 
Neřekl bych, že budu někdy zrovna já obhajovat potencionální agresi na zimáku. Ale jelikož sedím v sektoru "D", tak jsem ten náznak incidentu mezi našimi fans ze stání a Přerovákama měl jako na dlani.
Za prvé je třeba podotknout, že se vlastně nic moc ani nestalo. Ochranka to docela v klidu pohlídala a ani náběh našich nebyl nijak početný, agresivní a úplně vážně myšlený.
Za druhé je nutné podotknout, že stát se to např. po zápase s Jihlavou, Prostějovem, Motorem nebo třeba Havířovem, tak bych si řekl, že to bylo vyloženě zbytečné a nesmyslné. Protože v těchto případech se hostující fans chovali naprosto v mezích standardů a to i s přihlédnutím k výměně několika slovních výpadů proti domácím fans a opačně. Nicméně tady si o to ale Přerováci doslova sami řekli svým chováním na konci zápasu a hlavně po něm. Divil bych se, kdyby si ty horkokrevnější hlavy z řad našich fans nechali doma urážet, od docela zoufalé skupiny hostujících fans, svého gólmana (zabte Rusáka, nebo něco v tomto duchu) a hlavně dost drze narušit děkovačku domácím hráčům.
Takže drobné bubu se dalo více než čekat. To, že kukly na veřejnosti jsou v rozporu se zákony apod. je asi všem jasné, ale myslet si, že to z této fanouškovské scény vymizí jako lusknutím prstů je dost naivní...
Takže odsoudit ty kluky jako nějaké "vypatlance" je dost pokrytecké. Protože v tomto případě dle mého jen "bránili svůj hrad". Nikomu ze současných kritiků by se asi nelíbilo, aby si tady hostující fans mysleli, že si můžou dovolit cokoliv.
 
rst | Vsetín
05.12.2018, 21:52
 
Reakce na Pijujakdán: Kukláče by místo pokuty měli asi v...
Šli se porvat za Vsetín. Čest jim.
Je velká škoda, že se vzestupem vs. hokeje si našly cestu na Lapač a zde na diskuzní fórum mj. i jitrnice tvého typu.
Aelin: Že raději nefandíš Frýdku...
 
Pijujakdán | Vsetín
05.12.2018, 21:42
 
Kukláče by místo pokuty měli asi vyznamenat, jsou to hrdinové , že šli bránit nemohoucí na sezení Smajlík . Kdyby jich nebylo, kdoví jak by to dopadlo...
 
05.12.2018, 21:24
 
Brezina top hrac ahl valmez.. O pohár zimního stadionu na vs by se ztrácel 😪😪😪
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 21:14
 
Reakce na rst: Příznivcům šmírovací techniky (Piješjakdá...
Tak toto mi kompletně uniklo Smajlík , jen jsem se spíše vzteknul, že je někdo ještě bude chtít ospravedlňovat.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 21:13
 
Reakce na Lisaj: ano a to že šli ti dotyční bránit lidi ...
To jsou teda borci! Je super, že i s takovouto eventualitou dopředu počítali a byli tudíž řádně vybaveni ...

Ono o nich asi dost vypovídá jen to, že mají potřebu si vzít kuklu na sportovní zápas, více není potřeba k tomu dodávat.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.