Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-12-8" |  vypnout filtr
 
12>
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
08.12.2018, 23:53
 
Reakce na vajdik: Vyssi trest neznamená stopku v dalsim ...
Tak tak, příště mohou hrát. Pouze pokud by byl udělen trest ve hře (u všech třech byl trest 5 + do konce utkání, pokud se tedy nepletu), tak by to znamenalo automaticky stop na další zápas + disciplinárka.
 
vajdik | Uherské Hradiště
08.12.2018, 23:47
 
Vyssi trest neznamená stopku v dalsim zapase...
 
Gerard | Vsetín
08.12.2018, 22:06
 
Tak dneska naprosto zbytečný zápas s naprosto zbytečným a nechtěným klubem Chance ligy. Zápas, který nám kromě povinných tří bodů přinesl jenom tři vyšší tresty a tím i absence do pondělního TV zápasu s Kladnem.
S konečným soudem k oprávněnosti trestů si počkám až shlédnu jejich záznam, ale z reálu mi přišlo, že Holomek tomu Kadňákovi nic neudělal, naopak, že ten do něj vrazil hlavou dole. U Karafiáta bych řekl, že se jednalo o naprosto čistý hit tělo na tělo a zranění si Popela způsobil nárazem o plexi. Nemyslím si ale, že by se jednalo o úder do oblasti hlavy a krku, který si nevím z čeho nakonec rozhodčí vycucali, když celou dobu byli přesvědčeni, že se o faul nejednalo. A Froličův trest za bitku... taky takový nešťastný, myslím, že se mu ani tentokrát moc do bitky nechtělo.
 
08.12.2018, 21:27
 
Tonda Pechanec - mozek týmu!!! A Kondor je jeho dvojče a Jonák má být kapitánem!!! A Kucharczyk velké plus...
 
Reza | VSETÍN
08.12.2018, 21:08
 
Světoobčane Aeline smekám klobouk ,a divím se ,že ztrácíš čas s místní lúzou..Není pro tebe hokej ,hra jako taková,příliš jednoduchá?
 
ace81 | Vsetín
08.12.2018, 20:53
 
Gratulace condorovi ml. k hattricku(nej střelec ligy).Celá druhá lajna hraje dlouhodobě parádně , měli by je podepsat do dalších sezon.Snad na Kladně nebude tolik vyloučení(ono se to někdy nedá moc ovlivnit)
 
pavelmikel | Vsetín
08.12.2018, 20:52
 
To co předvedli sudi je ostuda prvotřídního kalibru od čárových po ty dva osly s červeným pruhem
 
08.12.2018, 19:54
 
Fiala má dnes na rukách krev. Na blití, fakt na blití. Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
08.12.2018, 18:11
 
Reakce na BohseOnkel: S tímto nemá vysoká politika co dě...
Morální statut dle mého srovnávat s kamerami nelze. Tam jde opravdu o totalitu, kdy kamery monitorují každodenní veřejný život. Tady se bavíme o kamerovém systému na zimním stadionu. Pokud to někomu vadí natolik, tak tam prostě jít nemusí, kdežto v Číně tomu vyhnutí není.

Narozdíl od zdejších mudrlantů znajících odpověď snad i na podstatu Vesmíru, alespoň někdo kdo je schopen vyjádřit svůj názor jinak než vulgaritami Smajlík Díky!

PS: SJII jsem vymyslel pro spoluobčany z Poschlé (tehdy ještě naproti polikliniky), v celém znění: "simplexní jedinci inferiorního intelektu vyššího fototypu".
 
BohseOnkel | Ohrada
08.12.2018, 17:55
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Jednu jedinou věc RST - tvůj...
S tímto nemá vysoká politika co dělat. Pokud by byl odpor společnosti velký žádný politik by proti tomu nešel. Problém je, že lidé vše pasivně pozoruji a drží hubu. Je jasné, že politik to prodá tak, že slušný člověk se nemá čeho bát jde přeci jen o chuligány. Ne jde o princip v číně už došli tak daleko, že i díky kamerám mají kreditní systém když máš málo kreditů dostaneš třeba vyšší úrok na hypotéku nebo ji vůbec nedostaneš a tam nakonec dojdeme i my
 
romanfrajer | VHK Vsetín
08.12.2018, 16:43
 
Dnes pískají Václav Šutara (Havířov), Vojtěch Fiala Havířov)
 
rst | Vsetín
08.12.2018, 16:08
 
Dpč další rozumbrada r.v. 2018.
 
Reakce na rst: Tak takového do sebe zahleděného světáka ...
Jednu jedinou věc RST - tvůj počítač o tobě (Microsoftu, Gůglu a dalším) práská víc, než kamera na Lapači. Tvůj mobil (pokud nemáš Nokii 5110) tě práská víc, než kamera na Lapači. Vydaná účtenka ke knížce co prodáš tě... práská o něco míň, než kamera na Lapači... Nicméně tohle (kamery pomalu i v hajzlíku) je globální trend doby a ten zastavíš jen tím, že se necháš zvolit do *vysoké* (!!!) politiky.
Takže nasranej být můžeš, ale ukaž co s tím uděláš. A pokud nedokážeš NIC, tak nad tímto tématem nemoralizuj, ju?
 
rst | Vsetín
08.12.2018, 13:32
 
Pochopitelně MNĚ, ale tak jako SJII (simplexnímu jedinci inferiorního intelektu) mi mou chybu vyplývající z mírné úpravy textu, kde původně mě (mě hned napadlo jsem tam měl původně) bylo dobře.
----
A tak aspoň jsem si sám vyhledal, co znamená inferiorní, že jo, když už tu jeden Inferior taky píše, aspoň vím, z čeho při vymýšlení nicku vycházel.
 
rst | Vsetín
08.12.2018, 13:26
 
Reakce na MYKY: Ano, je to unikát, ale alespoň se kolekt...
Smajlík Mě právě hned naskočil v hlavě Libíček ze Světáků a jeho ,,tak tuhle si beru, tuhle, ta barevně připomíná jistý vizuálně předmětný kontrapunkt
z té známé paranoické kompozice famózního Salvatora Dali." (o kravatě)
Celé je to dobré, Libíček od 1:25.

odkaz
 
08.12.2018, 13:13
 
Reakce na rst: Tak takového do sebe zahleděného světáka ...
Ano, je to unikát, ale alespoň se kolektiv baví. By mě zajímalo, jak dlouho si gůgloval/a/o tu zaklínací formuli "simplexních jedinců inferiorního intelektu"
 
Pejk | Vsetín
08.12.2018, 12:43
 
Smajlík
 
Lisaj | město vsetína
08.12.2018, 12:34
 
Aelin, ty na značky nechoď..
 
rst | Vsetín
08.12.2018, 12:24
 
Flasar: Smajlík
Taky mě napadlo, kde tady to může mít asi značku(?)
V Hovězí či ve F-M na strážnici? V Praze v Bartolomějské? Na Vsetíně naproti kulturáku směrem od restaurace?
Za takovým/takovou přijdeš na značku a seberou tě pro potulku...
 
Flasar | SFAKZZ
08.12.2018, 12:19
 
Reakce na rst: Tak takového do sebe zahleděného světáka ...
Udavač svolává na značky,tomu se říká vlastní gól.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.