Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 103 (k 3.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-1" |  vypnout filtr
 
1234>
01.02.2018, 23:27
 
Reakce na Gerard: Tak tohle se mě fakt netýká ... Radši ...
Přemýšlel jsem, jak do textu zakomponovat toto heslo, ale tys to nakonec zvládl sám :-)
 
Gerard | Vsetín
01.02.2018, 23:22
 
Reakce na asterisk: Tak co ty víš? .... Třeba to má tako...
Tak tohle se mě fakt netýká ... Radši bosý, než od Bati ;-).
 
01.02.2018, 23:11
 
Reakce na Gerard: rst: já jako určitou míru frustrace a ...
Tak co ty víš? .... Třeba to má takový VSH tak, že když si u Bati koupí za dvacet roků patery boty, tak jezdí do Losanne na valnou hromadu BATA Europe..... Ty bys taky třeba mohl, akorát si nekontroluješ poštu a nechráníš svá práva "automatického akcionáře"! :-)
 
01.02.2018, 23:09
 
Reakce na rst: Asterisk: já bych věděl, čím před tou vys...
Za to by Řezníček vypnul i chlazení.....
 
Gerard | Vsetín
01.02.2018, 23:08
 
Reakce na rst: Gerard: ano, je to můj názor, že play off...
rst: já jako určitou míru frustrace a nasrání chápu, taky když jsme se dneska s chlapama v práci o tom včerejším galapředstavení bavili, tak se v naší řeči objevovaly výrazy jako ko..ti, posr.li apod. ;-). Ale to je tak jenom mezi řečí a nikoho by to nenapadlo někde vykřikovat "veřejně".
A perly jako, že by se nám nejlepším fanouškům ze všech měli ti darebáci hráči za takovou ostudu omlouvat, nebo srovnávat hokej s pásovou výrobou a zmetkovostí, to už je fakt opravdový úlet.
 
rst | Vsetín
01.02.2018, 23:08
 
Asterisk: já bych věděl, čím před tou vystajlovanou kráskou zatočit. Smajlík
 
01.02.2018, 23:02
 
Reakce na rst: J.R.fromB.K.: Tak oni ti páprdové (média...
Pod článkem: Fandíš sprostě? Zavíráme sektor na íděsu je i tato perla:

Erika Slunéčková:
No nevím, u nás v Liberci zase chodí víc diváci než fanoušci, jednou nás taková vystajlovaná kráska, která cely hokej hrála na mobilu hru seřvala ať netočíma šálama, že to dělá průvan.

:-)))))))
 
rst | Vsetín
01.02.2018, 22:58
 
Gerard: ano, je to můj názor, že play off hrajeme od začátku prosince.
A přesně, i když to nevyjde, svět se nezboří. A taky se podivuji, že někteří jsou po šílenostech typu Jičín doma, Kopr doma apod. tak strašně moc nespokojení. Vždyť ty hokeje jsou záživné jako svině!
 
rst | Vsetín
01.02.2018, 22:51
 
J.R.fromB.K.:
Tak oni ti páprdové (média, svaz) velmi dobře ví, že větší zábava byla jen třeba loni v play off se Vsetínem ve třetí lize(!) než třeba s úřadujícími mistry z Liberce v soutěži nejvyšší. Média a novináři sem jezdí jak do skanzenu, přičichnout k tomu, jak to kdysi (a tady teda stále ještě) na hokeji kdysi dobře vypadalo, zde vypadá. Oči a uši mají pak navrch hlavy z toho. Čili nic dokazovat elh nemusíme. Navíc v 95 jsme jim dokázali, že hlasivkami lze dohnat tým odsouzený k sestupu klidně až k titulu, čili i tohle máme odfajfkováno.
Věř mi, v elh není pro osoby našeho typu o co stát. Navíc tímto tlumočím i názor našeho výjezďáka č.1, který mi říkal „napiš jim tam, že do extraligy mezi jelimany nechceme, a hotovka." Smajlík
A když už byste se tam jednou doplahočili, kdo Ti zaručí, že během toho plahočení soudruh Karel Holý nevydá zákaz chození na stadiony během extraligových zápasů?

Muhehee: diskuze pod článkem ale úplně perfektní.
A ta hymna i dříve začínala O Canada? Já dycky myslel, že začíná Go Canada. Smajlík
Mimochod od kanadských fanoušků pochází vs. pokřik GÓl VSETÍN GÓL.
Když na Kanadském poháru řvali diváci (fanoušci) GO CANADA GO, začalo se na Lapači řvát GÓl VSETÍN GÓL a vznikl z toho ten pokřik ´gól, gól, gól Vsetín gól!´

Petrklíč: nechci to zažít ani s Přerovem, ani se Zlínem, na Slavii nechť to klidně někdy trumfneme. Smajlík
A jak tu někdo vzpomněl těch 5:2 a následně 5:6 v semi 01, to byla krása, fakt.
 
Gerard | Vsetín
01.02.2018, 22:40
 
Tak krásnou sezónu tady máme, plnou napětí, překvapení a výkyvů nahoru i dolů a stejně mají některé individua pořád plnou hubu kritiky a urážek. Až budeme mít od začátku sezóny opravdové ambice postoupit do baráže a tým se bude pár kol před koncem strachovat o samotný postup do play-off, tak to možná pochopím, ale letos po dlouhé době temna v podobě napínavých soubojů s Bobrem, Koprem, Jičínem a podobnými velikány to absolutně nechápu. Od začátku sezóny byl postup do samotného play-off cílem a Everestem současného kádru. Tak fakt nevím co by někteří ještě víc chtěli. Navíc jak tu někdo vtipně a chytře podotkl, my už takové svoje malé play-off hrajeme snad dvacet zápasů.
Ať skončíme sedmí, nebo desátí, já na tuto sezónu budu vzpomínat jako na velice zajímavou a vydařenou.
 
Gerard | Vsetín
01.02.2018, 22:27
 
Reakce na VSH: Samozřejmě je to na vedení VHK. Jen jsem...
Ty Tvoje drobné za Tebe mile rád zaplatím já, jenom když už se takový exot jako jsi Ty víc na Lapaču neobjeví. Předpokládám, že těmi drobnými myslíš jednu ušmudlanou permanentku za sezónu, Ty fando letitý. Těch pár tisíc za rok navíc by mě už nezabilo a navíc jsem přesvědčený, že bych v tom nezůstal sám. Že by nás bylo asi víc, kdo by se takových sráčů - fanoušků z našich řad rádo zbavilo. U Tebe bych si opravdu přál, aby si vedení zjistilo kdo jsi a zamezilo Ti další vstup na zápasy. Bylo by to ku prospěchu nás všech, včetně Tebe a Tvého duševního zdraví Smajlík . Srovnávat sport a chyby v něm s nějakou pásovou linkou a zmetkovostí. To takový chudák Péťa Čechů by se po poslední minele v utkání se Swansea v Anglii asi ani nedoplatil Smajlík .
 
Jabba | Austerlitz
01.02.2018, 22:20
 
Reakce na VSH: Ogare, pokud cokoliv v práci pokazíš tak ...
Tak ogare, pokud chceš sport a smlouvy s ním spojené srovnávat se zaměstnaneckým poměrem, tak snad ani není třeba nic dodávat...

Ale měl by sis nechat předělat "pojistku na blbost", tedy pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání. Existují takové, že můžeš vyhodit do luftu jadernou elektrárnu a zaplatíš za to 5.000 - a pak bys neměl potřebu řešit výši náhrad.

Svou úctyhodnou snahu však předlož sem :
odkaz
A pak nezapomeň chtít za ty tuny pokažených zmetků co tvoří něco tady :
odkaz
A až tě s tím pošlou někam, tak si na stížnost vyber v Brně libovolný nástupiště, tam je to tradiční Smajlík
 
01.02.2018, 22:10
 
Nějaké drobné: spolumajitel, jo? Na to že VHK s.r.o. vzniklo v roce 2008.... Tak možná že žiješ v nějakém rychlejším vesmíru .... no a ještě teda dotaz: v normální firmě působící v ČR to běžně probíhá tak, že přijde mudla z ulice a radí majiteli, jak to má dělat?
 
VSH | Jedině VSETÍN
01.02.2018, 22:05
 
Reakce na asterisk: No a teda, když už jsi takhle "sprav...
Samozřejmě je to na vedení VHK.
Jen jsem napsal můj názor a diskutéru Jabba jsem popsal názorný příklad, jak to chodí v normální firmě působící v ČR.
Nějaké "drobné" v tom mám už víc než 20 let.
 
01.02.2018, 21:53
 
Reakce na VSH: Ogare, pokud cokoliv v práci pokazíš tak ...
No a teda, když už jsi takhle "spravedlivý" - nechceš tohle nechat na MAJITELÍCH? :-))) Nebo proč ty tady navrhuješ jakési sankce a tresty? - ty v tom jako máš nějaké prachy nebo co? :-)
 
VSH | Jedině VSETÍN
01.02.2018, 21:26
 
Reakce na Jabba: Ano ! Škoda že nejsme v Pardubicích, ta...
Ogare, pokud cokoliv v práci pokazíš tak to i zaplatíš, nebo´t jinak by firma šla do kytek.
Firma jako zaměstnavatel ti vytváří standartní podmínky ( zde mají nadstandartní ), bereš plat, čerpáš bonusy, tudíž v případě výroby zmetku jdou náklady za tebou.
Náhrada škody je maximálně pěti násobek tvé průměrné výplaty. Co je nad tuto cifru, tak hradí firma nebo pojištění, pokud lze.
Tudíž pokuta ve výši jednoho platu a pozastavení bonusů ještě není nijak drastické opatření.
Jako motivace pro další měsíce a výkon je toto nejlepší řešení pro obě strany. Věřmi, funguje to.
Prohrát se může, ale musí tam být ten výkon a snaha.
 
01.02.2018, 19:48
 
Reakce na rst: All: jenom ještě - dovedete si představit...
rst: dobrá úvaha, která mně donutila zušlechtit svoju představivost co by sa mně stalo kdyby to tak dopadlo. No, ten PŘEROV bych za neutichajícího oživování doktorů, možná??? rozdýchal. Ale asi my co ještě pamatujem ty emoce při derby s GOTYŠEM, tak to mně už by asi nepomohli ani kdyby mně zafačovali jak můmiu a dávali mi na hrudník ty dvě doktorské žehličky. No, ono sa ne nadarmo praví, že nejhorší smrt je z vyděšení Smajlík
 
01.02.2018, 19:42
 
Budu taky jako obvykle na Lapači v so a čekám taky pořádnou erekci.I bez viagry. Věřím ve výhru. Smajlík Smajlík Smajlík
 
subni | poprad
01.02.2018, 19:33
 
V sobotu se pěkně ztopořím Smajlík
 
misala | RV
01.02.2018, 19:30
 
Takové prognózy po včerejšku... Smajlík Za mne párky a klobása i pivo na jedničku ! Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.