Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-15" |  vypnout filtr
 
15.02.2018, 21:47
 
No kdyby mně po návratu dom hrozilo to, že mně taťka šmoula postaví ke zdi za to že sem málo fandil, tak bych sa tam asi takej tak nakrůcal. Ale sehrané byly celkem fajn to zase respekt Smajlík Ty oblůčky s rukama nahorě sa určitě naučily když u nich koncertoval náš LUNETIC, v rukách už jim enom chyběly místo svíček a zapalovačů dýmovnice a mělo by to úplně jiné grády Smajlík Věřím, že o tomto nadějném mančaftu eště uslyšíme, třeba zase na letních OH jako akvabely? Smajlík
 
Plha | SVVT
15.02.2018, 21:30
 
Tohle snad nikdo normální nemůže shlédnout do konce ...

Rst & JR: chlápci, ještě schází časový údaj o ztrátě panenství a BohseOnkel si to půjde hodit Smajlík
 
15.02.2018, 21:27
 
A kde má tu žlutů vestu SECURITY Smajlík Smajlík Smajlík
 
15.02.2018, 21:22
 
Reakce na Petrklic: Super, akorát ten dědek v té bílo-če...
Ten "dědek" to je tajnej! Ten hlídá, ten nefandí!
 
15.02.2018, 21:11
 
Reakce na asterisk: Mrkněte na kotel https://www.youtube...
Super, akorát ten dědek v té bílo-červené teplákovce trochu nestíhá. No, trochu mně to chvílama připomíná tu našu PO POTOCE CHODILA NA KAČENY VOLALA, KAČ KAČ KAČ KAČENA. Smajlík
 
15.02.2018, 20:40
 
Mrkněte na kotel odkaz tradičního českého hokejového klubu Rysi Frýdek-Místek, zkráceně Frynec.
 
15.02.2018, 14:10
 
Reakce na rst: Böhse Onkelz: Co já si pamatuju, tak po p...
Poslední odstavec mne nadchnul, také jsme totiž měli "kapelu". Jenže stud nám nedovolil, narozdíl od vás, vystupovat veřejně a tak jsme svá díla nahrávali na kazety a na školní nástěnku vylepili leták, že toho a toho dne vydává ta a ta kapela (jmenovali jsme se ŽŇUPOŇ, nevím proč) své první album... Nikdy jsme jej nevydali, zůstalo u dvou singlů, jejichž kvalita byla (je) úměrná tomu, že nám bylo snad 11...
 
rst | Vsetín
15.02.2018, 13:21
 
* tehdy se nejvyšší soutěži neříkalo extraliga.
 
rst | Vsetín
15.02.2018, 13:17
 
Böhse Onkelz:
Co já si pamatuju, tak po postupu z kraje jsem si říkal, že kraj jsme hráli nekonečně dlouho - alespoň já to tak bral, navíc třeba 5 let v 9 letech je nekonečno, ve 40 je 5 let nicotných - a že třeba po takových 10-15 letech v druhé národní postoupíme do první národní, tam pobudeme takových 20 let, spíše 25 a postoupíme do první ligy.
Play off jsem řešil - Košice, Pardubice, Sparta a tak. A říct mi někdo, že za 30 let budeme hrát o play off v první národní, tak to zkrátka beru.
A na popeláře jsem si hrál ve školce. Na tankistu na jednom z pařezů na zahradě MŠ Trávníky taktéž, do necelých 6 let.
V 9 ve 4. třídě už jsme měli se 2 spolužáky - hokejisty - fiktivní kapelu, a „hrávali" jsme o přestávkách pro obecenstvo stávající převážně ze spolužaček bigbít (Tublatanka, Citron, Opus).
Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
15.02.2018, 12:48
 
rst a kolik ti pred tema 30lety bylo tipuju 9 je neuvěřitelné jak tě už tehdy zajímalo PO ja sem v 9 řešil zda budu popelář nebo tankista
 
rst | Vsetín
15.02.2018, 11:40
 
Sui:
Do Mistra mám teda setsakra daleko.
Jsem ale pyšný a hrdý, že jsem chodil a jezdil na Vsetín (od narození) již v dobách, kdy to zdaleka nebylo IN, a zbrojovácká trikolóra mi stále něco říká.
Ale tak z novějších, třeba
#MSV!TKP!
- na to jsem taktéž svým způsobem hrdý a myslím, že se (mi) to povedlo. Nebo ne?
 
sui | Zbrojovka
15.02.2018, 10:39
 
rst má na starosti spíše historické okénko, takový karel čáslavský ...
 
rst | Vsetín
15.02.2018, 09:46
 
Je zajímavé, jak moc se shodují názory těch, kteří na ten VS chodí a jezdí celá desetiletí.
Včera mi byl např. zprostředkován názor zasloužilého výjezďáka Zdeni M. (62), který říkal něco ve smyslu, že „nedat Kajaba v prodloužení ten gól Brodu, tak tu teď nic není, a proto je třeba si těch hokejů, jaké tu teď jsou, vážit, a je celkem jedno, jestli play off bude, nebo ne."
Tak tohle podepisuju já.
Jezdit tu teď ty Jičíny a Kopřivnice, tak proti tomu mi přijdou starosti, zda play off bude nebo ne, naprosto malicherné.
Pokud tu Třebíč nedáme, tak bohužel není nám souzeno, ale vždyť play off v první národní se třeba v letech 91-93 nepodařilo takovým plejerům, jako byli Tomek, Kupka, Barus, Mařák, Mira Stavjaňa, Vrla, Pešat, a to byli NĚJACÍ HRÁČI.
A pokud se zadaří, tak to bude, vynecháme - li Zubíkovu dobu a setrvačnou éru, kdy jsme ještě paběrkovali v elh, největší úspěch vsetínského hokeje v historii.
(Kdyby mi před 30 lety někdo řekl, že za 30 let budeme hrát o play off v první národní, bral bych to Smajlík ) )

Gerard, Džon: ano, ale...
ale platit s Brodem ta matematika vzájemný zápas úplně přednostně i s tím ´gól venku za 2´, tak ...... Smajlík
Možná tohle ty ptající se lidi plete...

Frank Z.:
S těmito věcmi musíte za asteriskem, v tomhle nejsem honěný. (Tuším, že to je každou sezónu nějak jinak a vedoucí mužstva a trenéři na tyto - pro mne vyjebávky - musí dávat velký pozor Smajlík
 
15.02.2018, 09:24
 
Reakce na Gerard: Chtěl bych se zeptat, nevíte náhodou n...
Přesně tak, já podepisuji vše, byť u Havru vzhledem k jeho formě by mně minimálně bod neudivil. Jen upozorňuji,že Kadaň na Třebíč umí (tento rok 2 výhry).Bez ohledu na to, jestli umí FM na Třebíč hrát či nikoliv, nevím jestli budou mít nějakou motivaci, pokud je my porazíme (myslím,že to psal sui)...takže za mně se spíš upínám k zápasu s Kadaní - holt podělali jsme si to sami
 
15.02.2018, 09:12
 
Reakce na Gerard: Chtěl bych se zeptat, nevíte náhodou n...
První odstavec podepisuji, už několik dní mě to tu udivovalo...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.