Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-3" |  vypnout filtr
 
123>
romanfrajer | VHK Vsetín
03.02.2018, 23:33
 
Hlavy hore! Eště není konec! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko! Neházejme flintu do žita a vidle do sena! Smajlík Ve hře je 18 bodů... Ti horníci skoro z Polska taky šecko nevyhrajou, zas takový válec to není. Poďme to eště vyhecovat! Smajlík
 
03.02.2018, 23:13
 
Bez zvladnutych presilovych her,nebudeme nikdy hrat lepsi neze 9-11 misto v Tabulce.Je to alfa-omega hokeje a dnes stejne jako kazdy jiny z tech 45 predeslych zapasech jsem v presilovkach nepredvedli absolutne nic..dokonce i 5/3...Havirov dnes 2 goly z 5 presilovek...Vsetin ze 7 presilovek 1 sance...tady je ten rozdil.
 
Gerard | Vsetín
03.02.2018, 22:44
 
Je a já sám nemám rád schovávání se za kdyby, štěstíčka a náhody. Ale upřímně co těm klukům chceš vytknout? Vsadilo se na začátku sezóny téměř výhradně na odchovance a zjistilo se, že někteří na WSM bohužel nemají, tak se to postupně muselo podoplňovat i klukama z venčí a výkony šly postupně nahoru. Nicméně od začátku doháníme ztrátu a hledáme ideální sestavu a ideálního brankáře. Upřímně řečeno kvalita první šestky je trošku někde jinde, než kvalita našeho týmu. I když jsme více-méně ze všemi z této šestky dokázali hrát vyrovnané zápasy a bodovat, tak v těch nejklíčovějších okamžicích na rozdíl od všech těch Přerovů a Prostějovů kolabujeme a ztrácíme hlavu a cenné body. Trochu mi připomínáme Berdycha, který taky hrál dlouhé roky opravdu velice dobře a špičkově, ale vždy když přišlo na lámání chleba, tak se připosral a selhal. Dobře to dneska myslím zhodnotil i Jack Jenáček, bohužel nejsme dostatečně psychicky silní. Myslím si, že ten tým hraje opravdu svůj strop, navíc teď když některým tahounům ze začátku sezóny trochu odešla forma. Chybí nám tam alespoň jedna opravdová osobnost a jistota, která by ty nejdůležitější okamžiky odehrála bez chyby a s klidnou hlavou. Takový jeden Tonda Stavjaňa Smajlík .
Jinak si ale myslím, že tomu dnešnímu zápasu z naší strany (a vlastně i té Havířovské) opravdu nic nechybělo, chlapi bojovali od první minuty do poslední, poctivě se vraceli, Havířov se nedostal prakticky do jediného přečíslení. Šance které měli, tak byly spíš o náhodě, nebo našem chaosu, než o tom, že by nás přehráli a vyšachovali. Myslím si, že jsme se snažili i docela vyvarovat zbytečným vyloučením, samozřejmě až na to nešťastné Beryho vyhození dvě minuty před koncem.
To, že přesilovky i oslabení máme tragické víme, to že obrana dost často zmatkuje taky, to že v každém zápase dostaneme alespoň jeden pitomý nešťastný gól z nějakého nešťastného tečovaného nahození snad taky, ne? Tak co kdo dneska čekal jiného? Že dnes rozhodneme v přesilovkách, nebo že to odehrajeme poctivě v zadu na nulu??? To snad ne, ne? Byl to poctivý, odpracovaný zápas od první do poslední minuty a i když se na to odvolávám nerad, tak fakt dnes rozhodla naše smůla v zakončení a dobře postavené tyčky Dolejše.
 
03.02.2018, 22:40
 
Reakce na tomis011: Dopita a Slavný Jenáček ven!!!!!!!sp...
Tak myslím, že ten nešťastný puk za to plexisklo nevyhodili trenéři a jestli chceš vyhazovat trenéry tak napiš koho lepšího za ně?
 
tomis011 | Vsetin
03.02.2018, 22:24
 
Dopita a Slavný Jenáček ven!!!!!!!spolu za Vsetín!!!!!!!!!!!!!
 
03.02.2018, 22:13
 
Reakce na Gerard: Mám dotaz ... hlavně na fanoušky z Lid...
Díky za tento příspěvek, mám na to úplně stejný názor... Kdyby se vyhrálo, nešťastné tyčky skončily gólem, nestalo se vyhození Petra, všichni by skákali tři metry vysoko a bili se do hrudi, jak jsou na to hrdí. Fakt nejlepší příspěvek, který se tu za poslední dobu objevil, díky Smajlík
 
Reakce na Gerard: Souhlasím s Tebou, zápas to byl fakt p...
Bohužel,to je hokej,na tyčky se nehraje.Kdo na tom zápase nebyl,vidí pak už jenom výsledek.No a jestli do toho čtvrtfinále letos už nejspíš nepostoupíme,tak by mi hokejky udělali velkou radost tím,že sestřelí Frýdek.To by bylo pro mě takové pěkné zakončení letošní sezony. Smajlík
 
03.02.2018, 22:07
 
Gerard není těch kdyby a nebýt poslední dobou už nějak moc? Je sice pěkné, že to byl jeden z nej. zápasů, ale to už tu taky bylo a nebyly by lepší body?
 
03.02.2018, 21:55
 
Díky všem co přišli a pomohli vytvořit super atmosféru. Zápas byl opravdu odmakaný z obou stran a s tempem play-off, ale rozhodla jedna individuální chyba.

No, ale nenapadá mně opravdu jediný důvod proč by sa do play-off nemělo chtět? jak tady bylo řečeno
 
Gerard | Vsetín
03.02.2018, 21:47
 
Reakce na J.A.R.vsetin: Tolik zklamaných lidí po zápase ...
Souhlasím s Tebou, zápas to byl fakt pěkný a pocit z něho mnohým kalí jenom jeho závěr a konečný výsledek. Jinak Havířov odehrál taky velice dobrý zápas, líbili se mi rozhodně mnohem víc, než v tom prvním zápase u nás. Jsou velice dobře fyzicky připravení a moc dobře vědí co hrát. I tak si ale myslím, že si odvážejí dva velice šťastné body, Dolejšovi myslím ještě teď ty tyčky zvoní v uších.
 
Gerard | Vsetín
03.02.2018, 21:41
 
Reakce na VSH: Klasika, opět se zápas proje**** ! Ve ...
Zapomněl jsi na:
f) budeme dříve ušetřeni tvých mouder a konspiračních teorií ;-)
 
Tolik zklamaných lidí po zápase už jsem na lapači dlouho neviděl.Ono promrhat třetí zápas,kde se sahalo po všech bodech takto za sebou,to už zamává s kdekým.Myslím,že aj hokejky to pochopili na konci,při té rádoby rozlučce,když tam stáli na ledě.Je to škoda,zápas se mi líbil,šlo poznat že se hraje o hodně.Havířov druhou a třetí třetinu solidně bojoval.Samozřejmě rozhodli přesilovky,jak už bylo řečeno.
 
Gerard | Vsetín
03.02.2018, 21:38
 
Mám dotaz ... hlavně na fanoušky z Lidečka a okolí tohoto našeho "Vatikánu" ... nevíte jestli hokejový Bůh má něco proti žluté a zelené barvě Smajlík ? Viděl bych to na silnou averzi, jinak si tu letošní sezónu a třeba i dnešní zápas nemůžu vysvětlit.
Troufám si tvrdit, že kdyby alespoň jedna z těch tří tyček skončila gólem, tak tady nečteme další slinty na pokračování, ale naopak chvalozpěvy o perfektně odbojovaném a srdíčkem odedřeném vítězství.
Já si troufám tvrdit, že to byl jeden z nejlepších zápasů sezóny, odehraný od začátku do konce v pěkné playoffovém tempu. Celý zápas jsme vedli a i když především v posledních deseti minutách začali Havíři přitápět pod kotlem, tak se do žádné vyložené loženky nedostali. Nebýt toho nešťastného vyhození Peti Beránka, tak tady plácáme kluky po ramenou.
No nic nezbývá věřit teď už tak trochu v zázrak a i shodu náhod na dalších stadionech. Ale i když to třeba neklapne, tak není třeba smutnit. I tak je to opravdu hezká a napínavá sezóna. Jo a řeči o tom, že se ani nechce postoupit do play-off jsou totálně mimo mísu. Absolutně nechápu, že si to někdo může vůbec myslet.
No nic, jdu si spravit chuť na čtvrtfinále Česko - USA v Naganu 98, které právě běží na ČT sportu Smajlík ... vedeme po II. třetině 3:1, snad už to nějak udržíme. Rosťo nevíš jestli to Hašan vyčapá Smajlík ?
 
VSH | Jedině VSETÍN
03.02.2018, 21:33
 
Klasika, opět se zápas proje**** !

Ve všem budu hledat pozivita:
a) hráči budou mít delší, ale levnější dovolenou
b) vedení může déle mudrovat a hledat řešení
c) výherní už nepříjdou
d) pravidelní pošetří játra
e) rekontrukce ZS může začít 1.3.

Teoreticky můžeme hrát play-off, následně baráž a postoupit. Ovšem realita po dnešku je jasná, toto již nikdo nepustí.
 
03.02.2018, 21:07
 
Jestli to nebude o tom, že hokej je hra chyb. Tím nechci zlehčovat níže napsané. Vše je pravda
 
03.02.2018, 21:02
 
Stejně tak nepochopim, proč obránce s c. 18 pred prvním gólem Hav udělá bognu k mantinelu, kde jsou tri soupeři místo toho, aby puk treba posunul do středního pásma ci udelal otocku do stredu? Nepochopim, klapky na očích, uších... Prostě děláme takové kiksy, že to nelze pochopit a zápasy si kazime vlastními chybami
 
Muhehee | Apple
03.02.2018, 20:53
 
Jabba a vis, ze mne to dnes behem zapasu nekolikrat napadlo? Smajlík
Ale nenapadl me jediny racionalni duvod proc Smajlík
 
ace81 | Vsetín
03.02.2018, 20:49
 
No vyprodaný lapač v play off je pro vedení asi nezajímavé.
Na poslední oslabení v zápase bych dal Vojtu,Kolera,Tepiho,Dundáček ti by mohli ukázat bojovnost a třeba zabránit golu v naší síti v možná rozhodujícím okamžiku sezony.To vyhození puku 2 min před koncem byl dobrý kolaps Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
03.02.2018, 20:45
 
Protože se ve skutečnosti do play-off nechce, jen to tak nesmí vypadat??? Smajlík
 
Matthew | SVVT
03.02.2018, 20:37
 
Může mi zde některý z padesáti akreditovaných trenérů vysvětlit, proč na nejdůležitější buly sezóny jde centr 4. lajny, který potažmo většinu sezóny strávil na farmě u bobra a ve stejném okamžiku a taky na začátku klíčového prodloužení nastoupil na místě obránce 1.WSM ligy podprůměrný druholigový útočník????? Mě to hlava nebere.....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.