Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-6" |  vypnout filtr
 
123>
Gerard | Vsetín
06.02.2018, 22:16
 
Reakce na rst: Grrard: s Džonem už jsme byli párkrát ve ...
RST: Mně JR přijde, nebo zatím co jsem od něj tady doposud četl přišel, jako rozumný přispěvatel, fanoušek soupeřova týmu, který umí reagovat docela s nadhledem. Proto jsem byl opravdu zvědavý na jeho odpověď ohledně Residoma. Toho Romana Zubíka jsem zmínil, protože je mi jasné, že by se to nabízelo jako nejlehčí odpověď. A vytáhne jí každý pitomec, který o něm a celkově o hokeji na Vsetíně pod jeho vedením neví ani ň.
 
rst | Vsetín
06.02.2018, 22:00
 
Grrard: s Džonem už jsme byli párkrát ve při, ale co mohu říct, tak Zubíka nikdy nevytáhl.
Já toho Tondu v názvu beru kako neskutečnou raritu, ale to residomo je aktuální, tak by mě taky zajímalo, jak to vlastně třeba mají hozeno..
 
Gerard | Vsetín
06.02.2018, 22:00
 
Reakce na rst: Mmch jak se Havířov jmenuje AZ, kdy má v ...
No za toho jejich Tondu Zápotondu a jejich hrdé hlásení se k tomuto odkazu mají u mě spíše respekt. Protože tak jak Vsetín budu mít vždycky spojený se Zbrojovkou, tak Havíře s AZetem.
 
Rst | Vsetín
06.02.2018, 21:53
 
* nebo ještě lépe KG Ostrva (Vítkovice) Smajlík
 
rst | Vsetín
06.02.2018, 21:52
 
Mmch jak se Havířov jmenuje AZ, kdy má v názvu iniciály Tondy Zápotondy, tak mě baví představa, že by se Vítkovice jmenovaly i dnes tak jako kdysi: VŽKG Ostrava - to by byla taky pecka. Smajlík

MirisIII: kdo?
 
Gerard | Vsetín
06.02.2018, 21:48
 
Reakce na rst: Gerard: pravda, ale když si hrdě nosí v n...
Taky mě reakce Džejára Rosťo překvapila. Je možné, že se dočkáme tradiční odpovědi o zlosynovi a darebákovi Zubíčkovi, v lepším případě Zubíkovi Smajlík , ale to bude chabý argument. Jak jsem psal Havíře beru za letitého důstojného soupeře s kvalitou hráčskou i fanouškovskou, proto mě toto spojení neskutečně překvapilo.
 
MirisIII | Hodonín
06.02.2018, 21:43
 
Karel Buřič!
 
Gerard | Vsetín
06.02.2018, 21:41
 
Reakce na JRfromBK: :)) :)) Tohle nemůžeš myslet vážně...
Nemyslel jsem to nijak útočně, ale řekl bych, že zrovna pan Bakala mezi Havířama, na kterých tak výhodně zbohatl, moc oblíbený nebude. Ale jestli to má nějaké jednoduché vysvětlení, že Bakala s Residomem nemá nic ale opravdu vůbec nic společného, tak si ho rád poslechnu. Mě ten názor Havířováků na změnu názvu klubu zajímal hned po té změně. Ale protože nejsem zastáncem nějakého vypisování na cizích fórech, tak jsem to neřešil. Nicméně teď když se debata u nás svezla k vám a k období Femaxu, tak se mi tato otázka přímo nabízela.
 
rst | Vsetín
06.02.2018, 21:38
 
Gerard: pravda, ale když si hrdě nosí v názvu Tondu Zápotondu, tak je jim to asi jedno.

J.R.: proč je to pod úroveň?
(Jak se tu kdysi řešila Kometa, že to byl v 50´ a 60´ klub estébáků a že přijít teďka mi nisterstvo vnitra a vytvořit zde na VS umělý klub, tak že bych tomuto nikdy nefandil, ani kdyby za něj hrálo 10 reprezentantů - jako onehdá za předchůdce Komety.. No a Gerard se zeptal zajímavě - že horší než Bakala už by byl pouze Babiš, tak co je na tom? A proč pod úroveň?)
 
06.02.2018, 21:20
 
Reakce na Gerard: JR: Při Tvé zmínce, že někteří vaši fa...
Smajlík Smajlík Tohle nemůžeš myslet vážně. A pokud ano, je pod mou úroveň na tuto šílenost více reagovat...
 
Gerard | Vsetín
06.02.2018, 21:05
 
Reakce na JRfromBK: A byli i tací, kteří ten Femax neuzn...
JR: Při Tvé zmínce, že někteří vaši fanoušci těžce nesli období Femaxu, mi to nedá nezeptat se na současné období Residoma? Hrát pod značkou RPG Bytů a tuneláře Bakaly bych rozdýchával asi mnohem hůř, než změnu barev v době Femaxu, nebo výhodnou hráčskou výpomoc od Vítkovic. Tohoto sponzora na dresu by v mých očích mohl přebýt jedině HC Agrofert Horní Dolní.
 
scouser | SVVT
06.02.2018, 20:36
 
Reakce na BohseOnkel: Pokud se nepletu nějaké pokusy s f...
Jop, ta sezóna začala ledem zaházeným starou obuví a skončila téměř sestupem z II. ligy.
 
BohseOnkel | Ohrada
06.02.2018, 20:27
 
Pokud se nepletu nějaké pokusy s farmou Gotvaldova byly i v éře pádu (už nevím kdy přesně ale bylo to max 10let zpět) pujčovali nám nějaké hráče a když jsme je potřebovali tak je brali zpět prostě k ničemu
 
06.02.2018, 20:08
 
Zajímavé: odkaz
 
06.02.2018, 19:52
 
Reakce na JRfromBK: Nechci nikomu sahat do svědomí, ale ...
Jasně,je to na každém klubu jak se k tomu postaví. Ale v našem případě,tak jak říká jednatel: „My jsme Vsetín“. A v této větičce je obsažena celá podstata věci.
 
rst | Vsetín
06.02.2018, 19:39
 
Sol: jako psycholog - laik si dovolím tvrdit, že se u Tvé osoby jedná o typické jednání, jemuž se v psychologii říká zrcadlení. Freud hovořil o projekci. Člověk své špatné postoje, činy přisuzuje jiným. Ve tvém případě mindrák. Sám jej máš (sami jej máte) a zrcadlením jej přisizuješ (přisuzujete) někomu jinému.
O tom, že VY máte mindrák z velkolepé historie Vsetínské dynastie, o které pojednává překrásné dílo Fenomén Vsetín, a ne my z vás, svědčí i to, že spojení fenomén Vsetín se na vašem fóru vyskytuje častěji než cokoliv jiného.
(A teď se zeptám - z čeho bychom měli mít, co se Přerova týče, mindrák? Z vašeho nejslavnějšího okamžiku vaší historie - nepostupu do nejvyšší soutěže v r. 1982? Nebo z toho, že jste si nechali předělat zimák na psí boudu? Nebo z čeho? A jo vlastně - letos jsme s vámi uhráli pouze bod. Smajlík Smajlík Tak bav nás dál, Mr. Mindrak. )

-----
Hráči z GT, resp. ZL, psali ty nejkrásnější kapitoly vsetínské historie a mnoho z nich (namátkou Korčák, Tomek, Vlach, Jenáček) zůstává NVNS. A mám - li citovat sám sebe z (sole, z díla FV Smajlík ) , i když myšlenka byla vyřčena někým jiným a já si ji pouze někdy v r. 1995 uložil v hlavě do složky ´napořád´, tak tedy „naučili nás mluvit, začali jsme řvát."
Toto se na trase VIT - HAV nikdy nepřihodilo.
 
06.02.2018, 19:38
 
Nevím kdo má vyšší rozpočet. Jestli my nebo meo. Ale pokud se jedná o příjem ze vstupného tak z toho musíte mít mindrak vy. Smajlík
 
scouser | SVVT
06.02.2018, 18:54
 
Reakce na _sol_: MEO určitě není farma v pravém slova sm...
Jakkoli nechápu, proč tu zmiňuješ body (to je snad problém hráčů, ne?), je fascinující, že člověk, který má potřebu realizovat se na cizích fórech, mluví o mindrácích. V pozici meofandy bych měl zase mindrák já při pohledu na ten váš srandovní meokoutek při posledním vzájemném zapasu. Konkrétně vás už ale dávno neberu vážně. Smajlík
 
subni | poprad
06.02.2018, 18:50
 
Chomutov -Litvajz atmosféra jak na pohřbu. Jen více takových umělých celků a arén Smajlík
 
sui | Zbrojovka
06.02.2018, 18:36
 
Ale ja nemam nic proti tomu, jak to delaji v Havirove. Kdysi dokonce i jejich manazer jasne rekl, ze farmarit nebudou. Ta spoluprace je pro prospesna. Vepri lezou do ri.i geckam, tak me nenapada, kdo by nam mohl pustit nejakeho hrace. My mame jen Karafiata a Krenzeloka pujcene z eligovych tymu
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.