Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-10" |  vypnout filtr
 
12>
BohseOnkel | Ohrada
10.03.2018, 20:57
 
Reakce na scouser: Já pamatuju jednoho, jak s modrožluto...
No oni kdysi davno stavali gotwaldovaci normálně i na stání pomíchaní ještě měli nějakou družbu nebo známosti s boby brno ti tam byli taky vyhledl si je nás fanousek co ted bydlí v olomouci vyzval na ferovku a dostal asi za tri vteriny no tak jsme delali ze tam nejsou Smajlík
 
10.03.2018, 20:11
 
Se to furt mele dokola a za chvíli udělají z DINA zločince! Je to fajn ogar a tento pranyr si nezaslouží! Jinak přesně jak psal Scouser, tím, že hráči Varu při každém doteku padali jak kuzelky, tak si všichni mohli myslet, že to je zase divadelni výstup, což jsem myslel i já. Sicakovi přeji brzké uzdraveni bez následků a rychlý návrat na brusle!
 
10.03.2018, 20:03
 
Reakce na scouser: Já pamatuju jednoho, jak s modrožluto...
Nebo si šel nechat udělat zdarma plastiku obličeje neboť sa vědělo, že máme dobré chirurgy.
 
rst | Vsetín
10.03.2018, 19:57
 
Reakce na BohseOnkel: No jednou ti ševci tu bránu proraz...
Pokud myslíš to, co já, tak tam prve nikdo nevěřil, že se tam něco děje, pak klinč nebo jak to nazvat a zajímavost byla, že jednoho švadlenu tam chtěli sebrat, my mu říkali, že ho vysvobodíme a on že ne, přišlo mi, že se raději chtěl nechat sebrat, než že by šel k nám s náma na stání, jestli měl strach, že ho tam někdo zabije, nevím, to nikdo nechtěl, ale tak nějak mi to přišlo.
 
scouser | SVVT
10.03.2018, 19:51
 
Reakce na BohseOnkel: No jednou ti ševci tu bránu proraz...
Já pamatuju jednoho, jak s modrožlutou vlajkou na zádech stoupal vstupníma schodama směrem k VS kotli. Nikdy potom jsem ho už neviděl. Asi měl nevyléčitelnou formu rakoviny a nechtěl se trápit! Smajlík
 
rst | Vsetín
10.03.2018, 19:44
 
Reakce na Petrklic: No dva takové náběhy s kamením si pa...
Zajímavé. Smajlík A s tím kvízem jsi mě potěšil/pobavil. Smajlík
Jedná se o předělávku jednoho starého ACS pokřiku. Proti takovému nic nemám, a vidíš - řvát na Davida teďka "měls ho zabít" by mě nenapadlo.
 
BohseOnkel | Ohrada
10.03.2018, 19:09
 
Reakce na Petrklic: No dva takové náběhy s kamením si pa...
No jednou ti ševci tu bránu prorazili a dostali se až dozadu celkem všichni byli dost překvapení
 
BohseOnkel | Ohrada
10.03.2018, 19:08
 
osobně jsem viděl po druhé třetině asi 3 smrady odhadem 16 - 18 kteří kopali do reklam a chtěli přes anim vtrhnout na hráče KV kteří šli do tunelu popravdě jsem se za ně styděl asi si neuvědomili jak by dopadli po jedné ráně od hokejisty, ale zase všichni jsme byli mladí Smajlík
 
10.03.2018, 18:24
 
Reakce na rst: Kam to dotáhli? Dyť každý druhý/á vypadá ...
No dva takové náběhy s kamením si pamatuju aj já. Jednou v Gotyšu a jednou tady na Lapači myslím že 97/98 taky od Ševců. Stáli sme s kámošama na rohu stadionu u potoka a čuli sme jakési cinkání které sa stupňovalo jak déšť když začíná prašť. A to cinkání byly kameně které dopadaly na konstrukci brány u Atlanticu. A za chvílu z poza rohu přední strany Lapače naběhlo asi 30 - 40 Ševců a začli sa dobývať k nám a lomcovali s tů bránů tak že kmitala asi půl metra na každů stranu. No a než by sme s kámošama řekli švec (nebo rovnůc ševci Smajlík tak z druhé strany kolem nás proletělo asi 20 vsetínských fanoušků (z velké části GPH) směrem k bráně na Ševce a i když našich bylo asi o polovinu meněj tak měli policajti s vlčákama co dělat aby oba tábory aspoň trochu od té brány dostali. Samozřejmě tam i tak proběhlo pár pěstních úderů skrze mříže na obě strany a dokonce sem u jednoho ševce zahlédl v ruce aj jakýsi skládací nůž. Pamatuju jak naši na konci na Ševce řvali "ve Zlíně vyhráli a Zlíňáka tam zabili". I když sem sa této bitvy neůčastnil tak sem byl strašně rád že stojím na této straně barikády protože právě u naších (i když byli v menším počtu) byla vidět a cítit ta hrdost a respekt o kterés psal. Lidi kteří neváhali ani vteřinu sa postavit za svůj klub a byli schopní udělat cokoli enom proto aby sa sůpeř před nima sklonil. No ale jaks psal, tenkrát ta touha po respektu a uznání prostě k Lapači ale i jiným klubům prostě patřila a díky bohu za takové vzpomínky. Kdyby to tenkrát někdo natočil a dnes zveřejnil tak by sa to řešilo snad až v Bruselu. Takže do tvojí kvízové otázky dosazuju, že to bylo tenkrát LEPŠÍ Smajlík
 
rst | Vsetín
10.03.2018, 18:00
 
Reakce na Luky: Už je ta "okurka"? :D Našel jsem hezký o...
Zet ve VRTÁNÍ!, nedávno řešeno. Smajlík
Okurka asi ještě není, řeší se Davidův faul aj.
 
rst | Vsetín
10.03.2018, 17:35
 
Reakce na scouser: A ty jsi je viděl plivat, anebo jsi c...
Je ale třeba přiznat, že nad střídačkou hostí stojí již nějaký rok přímo mistři vulgarit, kdy takové kapacity mezi sprtovními fanáty, jako jsou pánové Námel, Syrovátka, Hazuka a Posejček z Neuvěřitelných příhod žáků Kopyta a Mňouka od páně Švandrlíka, jsou proti těmto návštěvníci nedělní školy.
Tak třeba ten doktor nemluvil úplně od cesty, když vezmu v potaz, že buraniáda se v těch místech na play off jistě znásobila.
 
scouser | SVVT
10.03.2018, 17:22
 
Reakce na Sig: Ahoj všichni, jsem fanoušek Vsetína již v...
A ty jsi je viděl plivat, anebo jsi chlap ve středních letech (předpokládám), věřící každému blábolu, co si přečte v novinách? Ten článek byl objektivní asi stejně, jako kdybych já napsal, že Vary postoupily s odřeným hřbetem, díky podplaceným rozhodčím.
Vidím to tak, že chlapa trochu frustrovalo, že Lapač za stavu 0:6 bouřil tak, jak ve Varech nehulákali ani při zisku titulu. BTW, skoro bych se vsadil, že pokud Vary postoupí, bude tam 5 min po skončení domácího postupového zápasu prázdný zimák.
 
rst | Vsetín
10.03.2018, 16:57
 
Sorry za spam, byla pomně sháňka na stránkách meofans, ale je tam tak strašně složité nějak něco napsat, tak tedy
KOSTA (meofans):
Já proti vašim starým výjezďákům velice nic nemám, naopak jejich výlety svým vícemístným vozítkem jsou mi spíše sympatické. A za vlajku Adolfovi poskoci palec nahoru, i když mi přijde, že ji dotyční měli vytvořit třeba v dobách vzniku GPH, teďka mi to přijde trošku jako s křížkem po funuse, ale jinak dobroš
. Pokud chceš ještě něco vědět, klidně se zeptej zase tam, já Ti však nejspíš odpovím zde. Smajlík
Ještě jednou: promiňte za spam.
 
rst | Vsetín
10.03.2018, 16:44
 
Reakce na Sig: Ahoj všichni, jsem fanoušek Vsetína již v...
Kam to dotáhli? Dyť každý druhý/á vypadá jak klaun z cirkusu. Asi nepamatuješ dřívější rvanice. Tehdy to bylo mnohem horší/lepší (dosaďte si sami), v dobách, kdy respect se získával náběhem
(ano, i s kamením), nyní omalovánkami, příp. přinesením baterek do tlampače.
To bych byl zvědav, co bys psal v tom 93., existovat tehdy net.

Davida Vítka mám rád. A je moc smutné, že to tak dopadlo. Sičákovi pochopitelně přeju co nejdříve uzdravení a snad nebude mít jeho kariéra konečnou.


 
10.03.2018, 16:29
 
Sig 👍
 
Sig
10.03.2018, 16:16
 
Ahoj všichni, jsem fanoušek Vsetína již více než 25 let a proto mě velice mrzí kam to někteří vsetínští "fanoušci" dotáhli! Je fantastické podporovat vášnivě svůj tým, jezdit v hojném počtu na venkovní zápasy....ale to bylo již před těmi mnoha lety, kdy Vsetín poprvé postoupil do extraligy. Ano, i v té době se stávalo, že se na soupeře
nadávalo a lilo pivo (ač já si vždycky myslel, že tohoto moku je na lití soupeři na hlavu škoda). Ale aby se plivalo a lilo pivo na hlavu soupeři, který zjevně není schopen pro zranění pokračovat ve hře, to se opravdu nestávalo! A stávat by se to nemělo. Co si já pamatuji, tak v každém SPORTU se takový soupeř vyprovázel potleskem. Věřím, že každý rozumem zdravý člověk (tedy i fanoušek) tomu rozumí. Ale ano, při zápasech je na stadionu spoustu lidí, kteří vypili víc, než dokáží unést a dělají věci, které by nedělali, kdyby nebyli schováni v davu. Tomu všemu se taky dá rozumět. Jen se obávám, že se nedá porozumět tomu, že tohle chování bude někdo tolerovat, nebo dokonce schvalovat i s odstupem několika dní, kdy by opilé hlavy měly být již střízlivé a davové ego by již mělo opět ustoupit individuální inteligenci. Bohužel však i zde na fóru se takových lidí najde vícero, než bych doufal...A to mě opravdu mrzí...hodně moc!
 
10.03.2018, 15:12
 
Edd,,. Až ti někdo přerazí čelist,,, pevně věřím že se na to budeš dívat s podobným nadhledem....
 
 
10.03.2018, 14:50
 
Kdo sleduje třeba DEL ligu,tak ví,že tam je v každém kole podobných zákroků iks.Tady si svaz po té Jardově pohřebně laděné hlášce potřeboval nějak zvednout ego a jakoby se kladně zviditelnit. Výsledkem je ,že z Davidova ataku udělali exemplární případ s přehnaně tvrdým verdiktem.
 
pavelmikel | Vsetín
10.03.2018, 10:38
 
Zákrok Hubla na Bernata v zápase Litvínov Boleslav 5+ ok....???? Ono se z/ asi z našeho hokeje stáva florbal teď všichni budou před mantinelem padat jak střeleni srnci....gratuluju svazu tohle bylo max na dvě minuty
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.