Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-12" |  vypnout filtr
 
Flasar | SFAKZZ
12.03.2018, 22:49
 
Reakce na MYKY: Vsetínu fandím 20let, bla bla bla... Sej...
Ono synonymum pro fandím Vsetínu přes dvacet let je výherní věrný.
 
Gerard | Vsetín
12.03.2018, 21:22
 
Ještě jednou a snad už naposledy se ještě vrátím k faulu Davida Vítka, zranění Vládi Sičáka a hlavně tomu zbytečně emocionálnímu vyplakání se pana doktora Budína pro hokej.cz. Protože mi už na samotném zimáku nepřipadal odchod Sičáka do kabin nijak vyhrocený, tak mi to nedalo a schválně jsem si tento moment na záznamu tvcomu našel a přehrál. Jeho odchod ze střídačky začíná přesně v čase 1:15:00 a je na tomto záznamu zdokumentován úplně celý a perfektně přiblížený. Absolutně žádné polívání pivem a plivání ani po Sičákovi, ani po doktorovi není nikde vidět, protože k žádnému očividně nedošlo. Doktor Budín si tam následně jenom něco vyříkává s divákem (diváky ???), ale relativně v klidu a bez toho, aby po něm někdo něco házel, nebo plival. Vypadá to, že se spíš ohrazuje proti nějakým peprným výrazům a snaží se vysvětlit vážnost Sičákova zranění.

Nechci tímto obhajovat fanoušky, kteří stojí nad střídačkou hostí a kteří se tam asi jako Mirkové Dušínové určitě nechovají, ale nemyslím si, že by se zrovna v tomto případě, dělo něco úplně buranského a nepřístojného. Nechápu proto proč to ten studovaný člověk tak zbytečně hrotil ve svém rozhovoru na hokej.cz.

P.S. V. Sičákovi samozřejmě rychlou rekonvalescenci a brzký návrat mezi mantinely.
 
12.03.2018, 21:18
 
Tak za vaše slavné měls ho zabít to máte za 10k gratuluji Smajlík
 
subni | poprad
12.03.2018, 21:08
 
Jděte už do háje, jste jak ubrečánek Jágr. Serte na to.
 
12.03.2018, 20:22
 
Reakce na shakki: Je důraz a "důraz". Když hráči začnou ...
Vsetínu fandím 20let, bla bla bla... Sejmuli nám Rachůnka...? Já třeba Vsetínu fandím taky už nějaký ten pátek, ale Rachůnka mi ještě nesejmuli.. Mimochodem - ty jsi tleskal tehdy v sobotu tomu Sičákovi?
 
12.03.2018, 16:38
 
Reakce na Muhehee: Asterisk, scouser, rst pokracujte v t...
Je důraz a "důraz". Když hráči začnou takto ze zadu na hráče najíždět, nedivme se reakcí z Varů, od jejich doktora. Jasně že budou bránit Sičáka, stejně jako bysme bránili našeho hráče. Stejně tak totiž odsuzujeme hráče soupeře na MS, když nám sejmuli Jágra, Rachůnka či koho. Tak proč si nepřiznat, že se zachoval jako "prase", že oslabil tým a že v podstatě si sám ohrozil další působení ve Vsetíně - protože na co klubu je hráč, který chybí 20 zápasů.

Vsetínu fandím přes 20 let a ikdyž bych ho rád bránil, tyto věci v hokeji neuznávám, stejně jako neuznávám fanoušky, kteří zapalují světlice a nadávají ještě doktorovi, který pomáhal člověku, který byl v ohrožení života. Je to sport a v těchto chvílích by měli fanoušci tomuto člověku spíše zatleskat a doufat že hráč samotný nebude mít trvalé následky.

Davida mi je líto, ale za své činny je na ledě odpovědný on a ikdyž je to zápalu boje, takto prasácky se prostě do hráče z druhé vlny nezajíždí. Viz už bych k tomu neodával a doufejme, že to pro něj bude do budoucnosti ponaučení.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 19:15 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
AZ Heimstaden Havířov