Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-4" |  vypnout filtr
 
123>
pavelmikel | Vsetín
04.03.2018, 23:30
 
Gerard přesně tak velmi hezký shrnuto . Hoši děkujeme
 
04.03.2018, 22:56
 
Reakce na swaty: Tu značku z toho busu vy vystavte na la...
Neboj Sváťo to bude zase dobré mamka ti kůpí slona.
 
Gerard | Vsetín
04.03.2018, 22:54
 
Taky se přidávám s poděkováním za super sezónu, napínavou do posledního kola a myslím si, že nakonec i úspěšným zakončením. Díky taky za to, že to hráči dnes nezabalili ani v okamžiku kdy to nevypadalo moc dobře, v půli zápasu za stavu 0:3, kdy to chvíli hrozilo až debaklem. Naštěstí ale kluci nic nezabalili, naopak se ještě zakousli a na konci Varským za stavu 2:4 hooodně zatápěli a živili naději na prodloužení série. Díky taky fanouškům, hlavně kotelníkům, za velmi dobrou atmosféru v celé sezóně a taky v dnešním zápase, který se už tak nějak tradičně v této sérii od prvního nahození na naší bránu nevyvíjel zrovna vesele. Závěrečná děkovačka byla super a myslím, že nejeden z hráčů měl "na krajíčku" ... Tolja pokud jsem viděl dobře i lehce "za krajíčkem" Smajlík . Byla radost vidět, že si to hráči tady opravdu užívali a že se z nejednoho "přespolního" stal během roku další Valach ;-).

Pro všechny nezaujatě zaujaté fanoušky z řad obou táborů bylo nejlepší odpovědí na jejich někdy až přehnanou nevraživost závěrečné zhodnocení trenérů po dnešním zápase. Jak náš Jack, tak i hostující p. Mariška to zhodnotili velmi věcně a s úctou a uznáním ke svému soupeři.

Pro Varské fanáty z řad diskutérů na sítích, podle kterých jsme tady na Valachoch snad ty největší hovada na světě byla nejlepší odpovědí na to jak se před takovým publikem hraje reakce jejich hráčů, kteří po své děkovačce svým nejvěrnějším uznale objeli čestné kolečko s děkovným potleskem domácím fanouškům. Jestli jsem dobře viděl, tak to bylo na popud Vency Skuhravého, za což mu myslím patří klobouk dolů.

Myslím, že přesně takhle nějak by to mělo být vždycky, na ledě v zápasech "nenávidění" nepřátelé, po zápase respektovaní soupeři.

P.S. Gratulka Varským k zaslouženému postupu.
 
scouser | SVVT
04.03.2018, 22:41
 
Reakce na swaty: Tu značku z toho busu vy vystavte na la...
Táhni už do p.rdele, ty ruský švábe! Ubožák, co si ho chodí honit na cizí fóra, tu kohokoliv nazývá buranem?? Co je pak to panoptikum na to vašem ruském facebooku, ty ivane? Smajlík
 
04.03.2018, 22:12
 
Tu značku z toho busu vy vystavte na lapači vy ubožáci...nebo se zní udavte frajeři.. zlata Plzeň oproti vám burani
 
romanfrajer | VHK Vsetín
04.03.2018, 21:53
 
Taky díky za sezónu, na nováčka slušné umístění, těším se na tu příští. Kdo přibude? Poruba? Hodonín? Šumperk? Havl.Šrot? Smajlík
 
04.03.2018, 21:09
 
Diky za pěknou sezónu Smajlík Už se těším na tu další Smajlík
 
04.03.2018, 21:04
 
Díky za celou sezónu. Smajlík
 
Ace81 | Vsetín
04.03.2018, 20:29
 
Díky za sezonu ogaři, soupeř byl lepší.
 
04.03.2018, 20:13
 
Gratulace do Karlových Varů. Vsetínu díky za skvělou sezónu.
 
04.03.2018, 16:43
 
To Petrklic: na to si pamatuji a ono jich mohlo 100 i být. Pokud si vybavuji, rozbili i okynko busu a nezapomenu na policajty v autech schovanych v bočních ulickach
 
04.03.2018, 16:20
 
Reakce na rst: Petrklic: Je mi divné, že bych si nepamat...
No ono to číslo 100 švadlen sem uvedl odhadem. Šlo o to že byla už tma a hodně z nich bylo v černém a taky byli roztroušení snad po půlce nádraží a mezi nima sa motali eště četníci takže sa to dalo těžko nejak přesně spočítat. Ber to z pohledu běžce který sa otočí a nic nepočítá ale vycházá enom z vizuálního dojmu. Takže ve skutečnosti jich tam mohlo být třeba 40 - 70 to číslo 100 sem fakt střelil odhadem a netrvám na něm. Rok si fakt nevzpomenu ani za boha ale myslím že sme tam tenkrát prohráli.
 
subni | poprad
04.03.2018, 15:53
 
Jooo to tlačení busu bylo bezva,ale k ničemu. Koordinace pohybu a váha busu to nešlo k sobě. Smajlík
 
rst | Vsetín
04.03.2018, 15:42
 
Petrklic:
Je mi divné, že bych si nepamatoval, že nás někdy hnalo 100 švadlen na bus.
Ale ani si nepamatuju, že bychom kdy v buse zpívali Vsetín je hvězda, natož Vysoký Japonec.
Tak jsi asi jezdil s jinými lidmi než já.
V zimě... - nej kosu si pamatuju, když se šlo přes S.rákov zpět prakticky pěšky, i se roztláčely autobusy po sněhu a náledí, to bylo jedno z posledních kol zč 98-99 (kdy jsme zarazili šňůru švadlen, dokonce debaklem z jejich pohledu 2:7) a možná nejlepší výlet do GT - rozhodně nejvíc zábavy..
 
04.03.2018, 15:06
 
Reakce na plasa: OMG... jo ty myslíš Sikoru z Havířova. ...
Faul to podle vseho nebyl a podivej, jak Jarousek breci.
 
04.03.2018, 14:48
 
Muhehee: Nejsem fanda KV,ale tento zákrok byl hodně za hranicí tvrdosti.
 
04.03.2018, 14:21
 
Reakce na plasa: OMG... jo ty myslíš Sikoru z Havířova. ...
Věřím, že když hrajete doteď v tréninkovém tempu a nejsme pro vás soupeř, tak ten 1 hráč vám v baráži nebude scházet. Do E-ligy postoupíte úplně lehce i s frajerem Novotným v kase... Vy si tu ligu zasloužíte. Taky se měj hezky...
 
04.03.2018, 14:12
 
OMG... jo ty myslíš Sikoru z Havířova. Hehe, tak to jo. Jenže to nebyl podle všeho faul a už vůbec ne likvidační. Takže porovnáváš neporovnatelné. Jo, kdyby někdo sejmul Jágra takovýmhle způsobem, to by bylo halo. Z toho by trefilo ještě polovinu sportovních redakcí.
 
04.03.2018, 14:09
 
Reakce na JardaKužel: A Sikora z Přerova bude moct za to...
Já neříkám, že někdo za něco může. Mluvim o ovlivnění a o respektu. No nic... Asi stačilo Smajlík Mějte se tu hezky.
 
04.03.2018, 13:47
 
Reakce na rst: Petrklic: to se Ti stalo kdy? :) (v tom G...
No rok si už přesně nepamatuju. Ale bylo to v zimě protože byla kosa jak prase a bylo to v základní části (možná okolo vánoc) . Čekal sem kdy nás ten autobusák vyhodí, né proto že asi 20 dalších fanoušků Vsetína taky nemělo čas platit ale protože sa celů cestu dom něco zpívalo, pamatuju si "Vsetín je hvězda Vsetín je naše hvězda Vsetín je nejlepší" a samozřejmě Jalovec. A teď si vzpomínám, že to byl pátek protože sme všeci stáli z důvodu že autobus byl plný běžných lidí kteří seděli a ani nedutali a vracali sa z práce nebo ze škol zpátky na Vsetín. Potom sem u zadních dveří na zastávce v Liptále potkal známého který vysedal a prohlásil "s vama je zážitek někde jet, vracám sa z Prahy a toto sem ešte nezažil. Nejlepší bylo jak ešte v útrobách Čajkova domu když sme šli o přestávce na pití tak na nás chtěli ševci vletět a držali je od nás enom těžkooděnci a jeden poblíž stojící GPHák když to viděl tak fláknul svůj párek v rohlíku jednomu ševcovi co tam nejvíc vyskakoval přímo do ksichtu a prohlásil "tu máš ty ku.vo jedna zežer si to. Je to už určitě 15 let a těch zážitků s GT je víc a patří mezi ty nejkrásnější. Nutno řéct že to že sme sa tenkrát z toho GOTYŠU jako mlaďoši vrátili enom napití ale bez jediného šrámu tak byla hlavně zásluha tamních četníků v černých mundůrech kteří je tehdy asi 5 metrů od autobusu trochu zahnali. No nechtěl sem tady zatahovat historii ale přišlo mně směšné jak nám to každý z nich přál a přitom v té době všeci vypadali takto Smajlík a na hokejovém svazu zase takto Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.