Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-4-2" |  vypnout filtr
 
Gerard | Vsetín
02.04.2018, 21:45
 
Reakce na Fan22: Gerarde, bravo.... mas opet pravdu. Vzd...
Tak, tak ... ale beztak čekám, že se někdo ještě určitě ozve s Hroudou do brány a Finsterlem do první lajny ;-).
 
Muhehee | Apple
02.04.2018, 21:39
 
Gerard .....asi tak .....
 
02.04.2018, 21:37
 
Gerarde, bravo.... mas opet pravdu. Vzdy je to o ceně a dulezitosti vyprodukovanych bodu od jednotlivych hracu... Nechme to na tech, kteri to podrobne analyzuji a znaji vsechny potrebne informace.
 
Gerard | Vsetín
02.04.2018, 21:14
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Milí fandové, pro velký úspě...
No já bych spíš napsal, že tady máme bohužel již každoroční pravidelnou akci našich fanouškovských plaček: "Proč nám ti "pitomci" z vedení vyhazují naše oblíbence".

Nemíním to nikde vyhledávat a přesně vypočítávat, ale to vám přijde těch asi 15 titulů mistra ČR, několik titulů z MS, jedno zlato z Nagána, přibližně stvoka repre zápasů a dvě sezóny v NHL málo??? Tohle je přibližná bilance kterou mají na svém kontě chlapi, kteří do stavby týmu mluví asi nejvíce, čili Dopita, Jenáček a Tesařík. Netvrdím, že bývalí výborní hokejisté musí být automaticky i dobří manažeři a funkcionáři, ale ani u jednoho z těch třech mi nepřijde, že by to tady brali na lehkou váhu a nezáleželo jim na tom aby poskládali kvalitní tým pro novou sezónu. Netvrdím taky ani to, že nemají lidi nárok na debatování nad sestavou a případnou kritiku. Ale tohle neustálé zpochybňování každé změny v kádru a hlavně vytahování "mrtvol" jako jsou Vaňous, Lukové a Kolaříci mi přijde jako vrchol stupidity. Nic proti těmto klukům, kteří tu odvedli kus poctivé práce, ale vždycky za jejich odchodem stál pádný důvod a vždy za ně nakonec přišli lepší hráči. Proč teda nevěříte i teď vedení, že shání opravdovou kvalitu a že zase posunou náš tým o kousek výš. Obzvlášť když to Tesil vysvětlil naprosto jasně a srozumitelně. Hledají, vybírají, monitorují, ale rovněž se nechtějí unáhlit.

V krátkosti ještě k těm třem končícím letos. U všech si dovedu představit, že by tady pokračovali, ale současně si taky dovedu představit tým bez nich. Troufnu si dokonce říct, že po první čtvrtině nové sezóny si na ně už více-méně nikdo, až na pár plaček, nevzpomene. Všichni tři byli ve většině zápasů vidět, ale v těch opravdu klíčových se povětšinou již nedokázali prosadit, snad až na Tolju, který mi z této trojky bude chybět asi nejvíce. I když i on mě někdy svým projevem a částečnou laxností nepřesvědčoval.

Takže prosím míň fňukání a víc víry ve schopnosti našich schopných.

P.S. To že neodchází jenom ti nejslabší je snad naprosto samozřejmé a musí to pochopit každý trochu znalý fanoušek. Nebo si myslíte, že by měli po očekávaném posílení kádru hrát Markovič, Beránek a Protasenja třetí a čtvrtou lajnu??? Tam hrají úplně jiní hráči a to jak typově, tak hlavně finančně.
 
Ondra857 | Vsetín
02.04.2018, 20:28
 
Možu se jen zeptat, jak to přesně víte?
 
pavelmikel | Vsetín
02.04.2018, 20:18
 
Byli moc drazí Smajlík
 
ace81 | Vsetín
02.04.2018, 17:49
 
Ti tři vyhození hráči(B+P+M)+Kopta nám minulou sezonu vybojovali play-off.Věřil jsem, že jejich výkony přesvědčí vedení k podpisu smlouvy na další ročník.Nechápu proč je vyhodili, když bylo mnoho jiných horších hráčů v našem týmu.Snad vedení ví více než my.
 
pavelmikel | Vsetín
02.04.2018, 16:46
 
Paralela je jasná Markovič se až moc podobál #9....
 
02.04.2018, 14:44
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Milí fandové, pro velký úspě...
Nejen k paralele loňské,ale i předtím /#9/, to opravdu začíná vypadat na nové posezónní zvyky.Hlavně konec letošního kapitána je slušně řečeno zvláštní.
 
02.04.2018, 08:07
 
45:40

Faulovaným byl Skořepa, po kterém zůstala na ledě krvavá stopa. Zlý muž dříve ve službách Vsetína dnes dohrál, dostává 5+20 minut. Domácí mají 45 sekund 5 na 3!
45:40

Hra přerušena, na ledě zůstal ležet jeden z domácích hráčů, Frolo ho tvrdě dohrál. Na trestnou létají kelímky, lidi, hraji si teď na moralistu, ale nedělejte to. Za tu pokutu to klubu nestojí. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.