Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-4-23" |  vypnout filtr
 
12>
pavelmikel | Vsetín
23.04.2018, 22:51
 
Přiznám se že jako vtip to je výborné a už se směju půl dne..... Horší je že to opravdu vymyslelo naše vedení a to jim moc v jednání s hráči nepřidá
 
VasaWR | Rožnov p. Radh.
23.04.2018, 22:29
 
Já jsem na to narazil náhodou, tak jsem to sem postl. Jinak ono založit si účet pro vkládání pracovních nabídek přes UP, asi nebude jednoduché, jako založit si email.

odkaz
 
23.04.2018, 22:04
 
Reakce na vsetinak88: Tohle moc jako recese nevypadá :-D...
A proč by nemohl?? :-))))
Základem je, jestli měl VHK na UP založený účet. A přesně o tom já osobně pochybuju.... Takže pokud uvedené IČ založený účet nemělo (= bylo volné), mohl registraci provést kdokoliv. Zde ten, co si toho všiml. Takže teď někdo - a to klidně s adresou xx..gmail..com či XX..seznam..cz drží administraci účtu....
 
23.04.2018, 21:57
 
1. drobné info: žádný hráč letos NEBYL zaměstnanec! Tj. člověk, jemuž klub platí SP a ZP a srážky ze mzdy jakožto daň. Opakuju: žádný! princip jakým jsou hráči "zaměstnáni" je naprosto jiný a nechce se mi to tady rozepisovat. Snad jen drobné vodítko: hráče - zaměstnance bys z týmu vyhazoval jak? - s výpovědní lhůtou a tříměsíčním odstupným???
2. Kdybys byl na místě DT či jakéhokoliv jiného činovníka klubu, co bys udělal kdyby se tě na takový "inzerát" někdo zeptal? Někteří lidé si ze sebe jsou občas schopní udělat i srandu.... Navíc: včera se hrálo poslední finále, Rudá Hvězda Znojmo má hysterický třináctý titul, čímž překonala i rychlou rotu lampasáků co-byli-proti-komančům- a-okupaci z Vysočiny.... ... a zpravodajské servery jsou plné inzerátu na UP.... A tady na fóru diskutuje dvacet lidí o tom, jak to je.... TWL! No nekup to! Geniální PR!!!! .-))))
 
Gerard | Vsetín
23.04.2018, 21:45
 
Reakce na asterisk: ..... inzerát na vývěsku UP si může ...
Tohle jsem si ze začátku myslel taky. Přišlo mi nemyslitelné, že by to mohlo "vyjít" fakt ofiko z klubu. Nicméně v rádiu jsem slyšel, že to měl potvrdit údajně i přímo Tobola. Z toho mi potom opravdu vychází jedině možnost, že si někdo až moc úzkostlivě vyložil podmínky pro zaměstnání cizince mimo EU. I když pojem zaměstnáni u profi sportovce mi moc nesedí, když jsou co vím všichni OSVČ. Jestli je to ale u cizinců jiné, tak to nevím, ale překvapilo by mě to.
 
23.04.2018, 21:45
 
Reakce na asterisk: ..... inzerát na vývěsku UP si může ...
Tohle moc jako recese nevypadá :-D Mě to přijde jako pěkný úlet ať už to bylo myšleno vážně nebo ne. A ano vyvěsit tam může kdokoli a cokoli, ale ne pod hlavičkou společnosti ;-)
 
Gerard | Vsetín
23.04.2018, 21:39
 
Reakce na Fan22: Ze by zakonna povinnost pred zamestnani...
Taky jsem přesvědčený, že se musí jednat o postup (jsem přesvědčený, že asi zbytečný a špatně vyložený), který předchází zahraniční posile. Nevěřím totiž, že by jinak něco podobného s vážným úmyslem sesmolil někdo střízlivý :-). Řekl bych, že kdyby tady včera nehodil odkaz nějaký VasaWR z Rožnova, tak by si toho ani nikdo nikde nevšiml a bylo by ticho po pěšině. Takhle se toho ale chytla nějaká novinářská špína, která přišla jenom díky čtení místní diskuze zadarmíko k zajímavému námětu na článek. Na to se nabalili další a další jeho kolegové a senzace a "kauza" je na světě.
 
23.04.2018, 21:31
 
Reakce na vsetinak88: Memám v žitopise sice zápasy KHL, ...
..... inzerát na vývěsku UP si může pověsit kdokoliv..... tady asi někdo nerozumí recesi, co?
 
23.04.2018, 21:28
 
Memám v žitopise sice zápasy KHL, ale i tak to za 11 vezmu :-D Na zkrácený úvazek dobrý :-D Už to, že se rozpráší všechni golmany mě překvapilo, ale že nové budem hledat na ÚP to jsem vážně nečekal a jelikož je nízká nezaměstnanost, mám trochu obavy, aby jsme nemuseli do brány nakonec postavit kužel :-D
 
pavelmikel | Vsetín
23.04.2018, 20:58
 
My ale mame inzerát na golmana z rozvojové země třeba Syřan nebo tak
 
23.04.2018, 20:14
 
Gába vám v bráně dost pomůže. Když mu dá Dopita důvěru tak umí zachytat na výbornou.
 
23.04.2018, 19:43
 
David Gába --- 178 cm ... další z menších, i když statistiky OK.
 
pavelmikel | Vsetín
23.04.2018, 19:33
 
Koho tohle napadlo z ostudy kabát
 
23.04.2018, 19:00
 
Klub opouštějí Ondřej Bláha (zřejmě Havířov) a David Gába (měl by asi působit ve Vsetíně)
Zdroj: odkaz
 
Subni | poprad
23.04.2018, 18:51
 
Celkem trapné, když vezmu v potaz, že Hořča si přišel na mnohem, mnohem více.
 
 
23.04.2018, 17:12
 
Trenére, jak těžké bylo pro tým zvládnout postupový cíl?
Samozřejmě to těžké bylo. Tím, že jsme ve WSM lize byli jediní, kdo v předešlé sezoně hrál extraligu, jsme se dostali do role Sparta a Komety. Hlavně v moravských městech, kde zápasy bývají vyprodané, muselo mužstvo ustát obrovský tlak. Stejné to bude, až sem v létě na přátelák přijede Sparta. Budeme nahecovaní a budeme chtít vyhrát. Stejné to bylo pro nás ve WSM lize, když jsme kamkoli přijeli. Zároveň to pro nás ale byla ta nejlepší příprava pro vrchol sezony. Nejvíc nás také prověřila série se Vsetínem. Sice jsme jí vyhráli 4:0, ale průběh byl naprosto vyrovnaný a zápasy mohly skončit úplně jinak. Co jsme v zápasech na Vsetíně museli ustát, jsme pak s výjimkou jednoho zápasu v Litvínově nezažili ani v baráži. Souhlasil bych v tomto s Jardou Jágrem, pokud chce někdo podceňovat první ligu, ať si jí jde zahrát.
 
Honza_Vsetín | Praha|Vsetín
23.04.2018, 17:03
 
Marketing dobrý Smajlík
 
23.04.2018, 15:56
 
Tak snad to vezme nekdo tady z fóra. Dle příspěvků některých je tu kandidátů vic nez dost.
 
VSH | Jedině VSETÍN
23.04.2018, 15:54
 
odkaz

I když třeba příspěvek z ´úřadu práce tu mzdu vylepší Smajlík Smajlík Smajlík a klub ještě dostane dotaci za vytvoření pracovního místa Smajlík Smajlík Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.