Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-4-24" |  vypnout filtr
 
24.04.2018, 13:50
 
Mas pravdu Jindrichu-Gerarde je to kvuli vizum a pracovnimu povoleni.... smitec.
 
24.04.2018, 13:45
 
Reakce na jindrich80: Tady nejde o to jak jsou zaměstnáv...
:-)))))
Takže ty mi tady chceš tvrdit, že Pardubice taky musely hledat na úřadu práce, než angažovaly Maxwella? :-))))) ....... ...... .......
Opakuju ti ještě jednou: žádný hráč VHK není a nebyl a ani NEBUDE zaměstnanec. To leda že by naskočil třeba Tesil a nebo Foršák.... To pak možná jo. Montuješ dohromady dvě naprosto nesouvisející věci :-))))
 
jindrich80 | Vsetin
24.04.2018, 13:31
 
Tady nejde o to jak jsou zaměstnávání hráči z EU ti lze zaměstnat klidně i na živnosťák. Nicméně osoba, která pochází mimo EU potřebuje pracovní víza, proto si bez této procedury žádného instalatéra z ukrajiny legálně nenajmeš.
 
24.04.2018, 13:19
 
Reakce na jindrich80: Pokud chcete někomu ze zahraničí n...
Pleteš dohromady dvě věci: pracovní pozici a zaměstnání. Ty píšeš o ZAMĚSTNÁNÍ: tj pracovněprávní vztah, kdy zaměstnavatel podepíše se zaměstnancem smlouvu a ta se musí řídit zákoníkem práce. Platí zaměstnaci mzdu a odvádí za zaměstnance svoji část závazků: sociální a zdravotní pojištění a zdanění. Vztah se ukončuje buď uplynutím doby ve smlouvě (smlouva na dobu určitou) a nebo výpovědí. I ta se řídí Zákoníkem práce: vyskakují tam pojmy jako ukončení za hrubé porušení, výpovědní lhůty, výpovědi dohodou, případné odstupné, etc.... A tohle všechno se hodí na cokoliv, jen ne na PROFESIONÁLNÍ SPORTOVNÍ ČINNOST!
Sportovec je vůči klubu ve velice podobném postavení, jako je například instalatér, kterého si ty najmeš na opravu prasklých rozvodů. Sportovci mají SMLOUVY, ale ty se týkají smluvených částek, jakožto gáže a případných prémií, které zasílají na účet sportovci oproti vydanému dokladu. Jedná se tedy o peníze NEZDANĚNÉ! Hráč si potom sám podává daňové přiznání, sám se přihlašuje k platbě sociálního a zdravotního pojištění. VĚTŠINĚ VSETÍNSKÝCH HRÁČŮ končí smlouvy k 30.4.2018 a v už probíhající letní přípravě se ucházejí o nové kontrakty. Co je důležité: klub jakožto subjekt si na službu hráče může najmout absolutně kohokoliv a tahat do toho Úřad práce jakoto jakousi povinnost, je jednoduše blbost jak vrata!
 
jindrich80 | Vsetin
24.04.2018, 10:41
 
Pokud chcete někomu ze zahraničí nabídnout pracovní pozici v CR tak musí být toto pracovní místo minimálně měsíc vyset na úřadu práce. Dle mého názoru se jedna o dodržení litery zákona po příchodu dotyčného jedince se mu samozřejmě mzda zvedne. Tak nevím co tu brblete. Smajlík
 
klc | Vsetín
24.04.2018, 10:03
 
Hej, Vy to pořád nechápete. Je to další marketing tah. Já se tomu směju aje to bomba nápad jak opět na sebe upozortit po celé ČR a nalákat sponzory, a myslím si že i nějaký ten golman se ozve. O mzdě se nebavím, něco tam museli napsat, realita je jiná. Smajlík Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
24.04.2018, 09:29
 
Hehe: Škoda že ty své pocity nesformuluješ lépe
 
muhehee | Apple
24.04.2018, 07:42
 
"Koho tohle napadlo z ostudy kabát" ...."Přiznám se že jako vtip to je výborné a už se směju půl dne"... twl ty jsi pořád stejné vemeno ...... Smajlík
 
24.04.2018, 00:38
 
Reakce na pavelmikel: Přiznám se že jako vtip to je výbo...
je to uplne jedno
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.