Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-6-11" |  vypnout filtr
 
11.06.2018, 18:35
 
v takové chatrči hráli extraligu Smajlík
odkaz
 
11.06.2018, 16:49
 
Neboj Janek nasetri ruble na vlak a dojede....
 
KLC | Vsetín
11.06.2018, 16:20
 
Sem zvědavý na Gábu jak sám odchytá celou sezónu Smajlík Smajlík Smajlík
 
11.06.2018, 12:54
 
Majklos.: premyslej, mancaft patriota Vyrubalika v KP, bude zas a znova hrat s hraci na urovni KP, byt se vztahem k mestu a klubu. S pripadnymi ambicemi jit vys, budou stejne muset sehnat “zoldaky”. SHK v I.NHL bude prvoligovy mancaft co bude hrat prvoligove zapasy. Prijede Jaryn, ovcom*di, TondaZapotocky, Veprov a ten druhy klub z Hane.... na co bys sel ty??

Te pani je spilano hlavne to, ze nejsou vys. Lidi mozna zavrzou zubama ze pokud to tak bude, ze to nebylo sportovni cestou. V rijnu si uz nikdo ani nevzpomene....

Ostatne priklady tahnou: v Brne chodilo na Prvni ligu kdysi ztezi par desitek lidi. Podivej se na ten “fenomen” dneska: kazdy drban vozi v aute dresicek, kazdy druhy brnak ti ve treti vete sdeli ze mistri... kdo si vzpomene, ze ten Liboruv ansabl byl tak trapny, ze do te baraze ani nedolezli?....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.