Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-6-27" |  vypnout filtr
 
27.06.2018, 23:30
 
No, kdybych byl hráčem repre, tak bych si rači přes sebe přehodil našu hadru na dlážku, jak tady ten paskvil. Myslím že naša repre by v první řadě měla hlavně změnit svoje výkony a ne dresy. Kdyby ten lev aspoň vypadal jak doopravdický lev a ne jak jakýsi mytologický mutant, kterého z desáté řady během hry stejně nikdo nepozná co je zač. Do zákulisí nevidím, ale trochu mě to připomíná kroky EU a jejího odnárodňování a braní lidem všeho na co by mohli být hrdí. Pochopil bych kdyby repre Pakistánu či Afgánistánu měla místo státního znaku na dresech třeba pancerfaust nebo místo dresů maskáče, ale že sa toto stane v zemi která má v hokeji tradici s velkým T (jak už poznamenal rst). Je směšné to vysvětlení v tom článku, že právě kvůli znaku náš hokej přicházal o miliony, tak je zajímavé že čím víc nás teda tenkrát okrádali tak tím víc sme toho vyhrávali. A představa že sa týmto dresem zabrání kopírování je takej najivní, když vidíme dneska Čínu a Vietnam se kterýma si neví rady ani Adidas či Nike. Kopírovat sa bude dalej aj kdyby sme tam měli vytištěné Éčko nebo Erko velké jak stodolu. Bože chraň VSETÍNSKÉ dresy, znak a hymnu před takovýma satanama nebo aby aspoň jejich pozdější linčování nebylo bráno jako porušování desatera. Možná by bylo dobré naše barvy zapsat na seznam UNESCA aby sa v čisté podobě zachovaly aj pro příští generace. Já už sice mám permicu ale kdyby nám někdo něco podobného udělal s dresama tak bych ju asi vzteky protáhl přes skartovačku. Trochu mňa napadá estli ten malúvkář a designer dresů repre a toho nového Aukra nevyletěli z jednoho hnízda.
 
rst | Vsetín
27.06.2018, 20:04
 
.. i když Kanada tam kdysi hokejku nebo hokejistu jaksi v tom javorovém listu měla, že jo, tak třeba je chtěli pukem v tlamě napodobit(?)
 
rst | Vsetín
27.06.2018, 19:50
 
Subni:
Ty tam nevidíš tu rychlost a dravost našeho zvířete?
(Já taky ne. To, co trendycoolmajstři zamýšleli jako 6 titulů, mi může připadat taky tak, že 6 týmů ledního hokeje nám dává pukem po tlamě, přičemž nejvíc od švédská korunka, která na nás stačí jedna.
Dobrá je i představa nějakého Kanaďana - pomatence, který by k javorovému listu přimaloval puk nebo hokejku, aby Kanaďani poznali, že se jedná o kanadský hokej. )


Hokejky předávaly vysvědčení na základce.
Naprostá pecka!!!
Představa, že by mi před 30 lety předával vysvědčení třeba Husička s Valchařem, nedejbože Wasser s Frantou Peciválem...
Za tohle našemu klubu Smajlík
 
27.06.2018, 15:26
 
Reakce na scouser: To je nápad! A SCANIA místo škody jak...
Tak za tohle nám Švéd vyhlásí válku Smajlík
 
 
scouser | SVVT
27.06.2018, 14:14
 
Reakce na Jakaka: A proč teda ten puk nedrží v zobáku mo...
To je nápad! A SCANIA místo škody jako generální sponzor a je to komplet! Smajlík
odkaz
 
27.06.2018, 13:35
 
A proč teda ten puk nedrží v zobáku moravská,či slezská orlice.Aha Smajlík
 
 
pavelmikel | Vsetín
27.06.2018, 10:11
 
Hromada bude ne ??
 
27.06.2018, 07:07
 
Rosto, přesně tak!
 
27.06.2018, 06:55
 
Nevíte někdo prosím jak to vypadá s tím novým gólmanem?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.