Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-7-16" |  vypnout filtr
 
rst | Vsetín
16.07.2018, 13:19
 
Mistře Sh., mně moc elitní nepřišel - rozuměj být těch 20 oslů a oslic dělajících ostudu jinak výjimečnému a kvalitnímu vsetínskému táboru jako on (nijak se neprojevoval, ani paruku ani dres po kolena na něm nepamatuju - jaký to rozdíl oproti dnešku, kdy fans club neexistuje, ale fanklubácké manýry jistě nezmizely, naopak se vrátily, a jak mi řekl pan L. „my jsme to měli dobré, to jich bylo třeba deset dvacet, teď jich je desetkrát tolik," tak s ním asi souhlasím a mnohdy bych řekl spíš 20x.. ), tak mi snad jsou jedno..
Že „to je Placatý," mi v té druhé půlce devadesátek v play off vždycky řekl T.V.
-----
Ale jinak chlapci řešeno před týdnem, kdy to tu hodil Díkzatuvzpomínku, jsem si říkal, proč to tu Donovan2018 hodil ppdruhé - a hle! Smajlík

Sui, Ty jsi matěj...
 
mrsh-GPH | Vsetín
16.07.2018, 08:45
 
Placka byl elitní Fansklubák, což tehdy bylo na Vsetíně docela normální. Mám pocit, že ho občas i teď lze na hokeji potkat, ale nechci klamat. Každopádně vědět tehdy, že se tehdejší akce fanoušků na Bystřičce, poznamenána povodněmi zvrhne v tuhle zhýralost, zarazili by jsme to již v zárodku.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.