Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-13" |  vypnout filtr
 
12>
13.09.2018, 23:00
 
Dobrý večer, dokázal by mi někdo pomoci s netradičním nehokejovým dotazem?
S kamarádem uvažujeme, že si trochu zablbneme a na Lapač, na utkání Vsetín vs. Havířov, přijedeme už o den dříve, protože už v pátek se hraje zápas juniorů Vsetín vs. Havířov.
Tip na nějaký levný a obyčejný nocleh na Vsetíně + tip na nějaký nonstop či jiný šenk s dlouhou otevíračkou? :-)
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
13.09.2018, 22:32
 
Reakce na Sandman: Trocha konspirační teorie : možná že ...
Navíc to, že ode dneška ty pravidla změnili, nahrává tvojí konspirační teorii Smajlík

Kdyby spíše uznali svoji chybu, že v podání, ve kterém to bylo to bylo nesmyslné, ale ono ne, potřebovali si vydělat na vánoční dárky.
 
Gerard | Vsetín
13.09.2018, 22:26
 
Reakce na maxa: Do nadstavby utkání, rozhodnutých v zákl...
Není možné, že i hlavy vymazané (nebo pomazané) dokázaly rozpoznat a snad i uznat, že původní formát s přenesením trestů do prodloužení je totální nesmysl a defacto ovlivňoval regulérnost už takhle nesmyslného systému s bonusovým bodem.
Teď by měla ještě následovat omluva a poděkování panu Juríkovi a celému Vsetínskému klubu, že pomohl tohle jejich pochybení hned z kraje sezóny odhalit a svým taktickým tahem na něj upozornit. Současně s omluvou by mělo následovat zrušení exemplárních trestů udělených tou skupinkou diletantů říkajících si Disciplinární komise ČSLH.
Protože tohoto se od nich nikdy nedočkáme, tak věřím, že se klub alespoň odvolá a bude požadovat minimálně zmírnění trestů na tresty podmínečné.
 
13.09.2018, 21:54
 
Pokud je na konci základní hrací doby počet Hráčů v poli 5 na 4, nebo 4 na 4, nebo 4 na 3, nebo 5 na 3, nebo 3 na 3, s Hráči do pole odpykávajícími tresty ovlivňující počet Hráčů v poli, budou tyto tresty před zahájením Nadstavby utkání smazány z časomíry a tito Hráči, jakož i Hráči odpykávající na konci základní hrací doby tresty neovlivňující počet Hráčů v poli, opustí trestnou lavici v prvním přerušení hry po odpykání svých trestů.
 
13.09.2018, 21:53
 
Novinka v podobě nadstavby po každém rozhodnutém zápase obou nejvyšších mládežnických soutěží má za sebou úvodní týden platnosti. V prvních kolech ale vyvolala diskuse skutečnost, že všechny tresty ze základní hrací doby se do prodloužení přenášely v plné výši a ovlivnily tak boj o bonusový bod.
 
13.09.2018, 21:52
 
Mistr Král tak dnes rozhodl...
 
13.09.2018, 21:51
 
Do nadstavby utkání, rozhodnutých v základní hrací době, půjdou oba týmy vždy v plném počtu tří hráčů a jednoho brankáře. 13.9.2018.
 
Sandman | Vsetín
13.09.2018, 16:11
 
Trocha konspirační teorie : možná že je cela tato věc ve spojitosti s prvním kolem v Prostějove a našemu PRAVDIVEMU choreu o cirkusu... svaz nevěděl jak nás potrestat za tuto drzost a tak přišel s tímto. ..
S těmito lidmi ve vedení svazu to hokej za pár let opravdu dotáhne na úroveň českého fotbalu jak už to někdo psal. Nejvetsi ironií je ze někdo takový jako je Řezníček bude ostatní poučovat co je spravne a jak se chovat...
 
13.09.2018, 15:44
 
Tak hlavně nechápu jak mu to prokázali. Buď by ho ti hráči moseli prásknút nebo by moseli měť nejaké odposlechy, na videu može cokoli vypadať jakkoli ale pokud to snad někdo věrohodně neprokáže nejakým mluveným důkazem tak to snad ani prokázat nejde. Nesportovní a nemorální to je, ale ne od trenéra, který sa akorát snaží využit všeckých dostupných možností aby jeho tým uspěl. Nemorální to hlavně je od těch vemen na svazu kteří vymýšlajú právě takové pravidla které vybízajú k takovému taktizování a špekulování. To přeca moseli vědět když takové pravidlo schvalovali. Kdyby nechali hokej hokejem tak by nikoho takové naváďání ani nenapadlo. Takže nejjednodušší řešení místo pokut je zrušit to nesmyslné pravidlo o prodloužení když už je o vítězi rozhodnuto.
 
13.09.2018, 15:14
 
Místo, aby řekli, že to pravidlo byla blbost, tak nás pořádně osoli a pravidlo světe div se hned zruší Smajlík
 
13.09.2018, 15:01
 
Reakce na Gerard: To by byla asi taky varianta, ale jsem...
Pak by se ukázala ta absurdita celá: jedno mužstvo s hráčem na trestné má gólmana na střídačce, pět útočících vsetíňáků při powerplay nejeví zájem o jakékoliv bránění. A soupeř co hraje přesilovku? - no ti si přihrávají za vlastní vbrankou, jenom aby nemuseli útočit!

Jenže, koho by pak mohli popohnat k zodpovědnosti? ...... Takhle nastražili past a do ní se chytil Vsetín.
 
Gerard | Vsetín
13.09.2018, 14:57
 
Reakce na asterisk: ... když vymýšleli bonusový bod i mi...
To by byla asi taky varianta, ale jsem přesvědčený, že ani v Přerově nejsou úplní pitomci (ikdyž někteří zde se mnou asi nebudou souhlasit :-) ) a že když by viděli prázdnou bránu, tak že by pokyn zněl jednoznačně - každopádně dohrát bez vstřeleného gólu.
Ten trest je vyloženě tvrdý a jak píšeš exemplární. Místo aby se pánové chytli za nos a uvědomili si, že přenesení trestů do prodloužení je blbost, tak jim pěkně naložíme ... a ejhle, on je to Vsetín, tak jim naložíme dvojnásobně.
 
Chary85 | Vsetín
13.09.2018, 14:57
 
Najde se někdo kdo pojede v sobotu po hokeji do Zlína s 1 volným místem?
 
Gerard | Vsetín
13.09.2018, 14:45
 
Reakce na brundibar78: Věc: Rozhodnutí Disciplinární kom...
Tak jestli je to skutečně tak, že bychom to prodloužení o "bonusový" bod hráli v oslabení 3:4, tak to je spíš na pořádný distanc pro tu bandu vemen sedících na svazu. Myslím, že zdravý rozum a logika věci jasně velí, že by se toto "dodatkové prodloužení" o bonusový bod mělo začínat v rovnovážném stavu a tresty ze základní hrací doby by se měly vyrušit. Je to úplně nový zápas. Pokud zápas skončí remízou, tak je logické, že se tresty do prodloužení přenesou, ale tady je to vyloženě nesmysl.
Mimochodem když se dívám na to složení DK, tak se mi chce blít ... kam jsme to s tím český sportem dotáhli. Ve fotbale plzeňská klika vedená tím prasetem estebáckým Berbrovým, v hokeji plzeňská klika vedená tím prasetem skůtrovským Řezníčkovským, obklopeným dalšími kamarádičky z Plzničky Setíkovským a Šindlerem ... Hnus, hnus, hnus ...fotbal už je u nás pohřebený, na hokeji se úspěšně pracuje.
Jako zapřísáhlý anitikomunista bych nikdy neřekl, že tohle někdy napíši, ale zlatí komunisti, kdy ten sport byl mnohem čistější a systémově lépe dělaný.
 
13.09.2018, 14:41
 
... když vymýšleli bonusový bod i mimo prodloužení, věděli okamžitě, že se bude "taktizovat". No a počkali si na první "okatý" případ a exemplárně a pro výstrahu potrestali...... Po bitvě každý generál, ale dle mého soudu měl normálně Jurík odvolat gólmana (nechtěli jsme odejet s nulou v základní hrací době) a nikdo by mu nemohl říct ani popel. Takhl naváděl a ještě do toho zatáhl dva další hráče....
 
vajdik | Uherské Hradiště
13.09.2018, 14:36
 
Zajímavé, ale už z hokeje dělají opravdu šachy (tím myslím spíš různá nová pravidla a řády, které stejně český hokej nikam neposouvají...). Jednalo se o taktický prvek, dle mého třeba ve fotbale v případě hrozící 4ŽK resp. 8ŽK hráč také třeba využije situace, a nechá si dát úmyslně, když ví, že ho v dalším kole čeká soupeř kde nebude tak chybět jako v kole následujícím... No nic, pánové Lener, Šcerban, Řezníček svými výmysly opravdu český hokej dobře vedou...
 
13.09.2018, 13:34
 
tak to je špatné:(...
 
13.09.2018, 13:08
 
Reakce na VSH: Takticky trenér činil správně, neboť po z...
Je to nemístná kampaň! Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
13.09.2018, 13:05
 
Reakce na brundibar78: Věc: Rozhodnutí Disciplinární kom...
Takticky trenér činil správně, neboť po zápase se hraje o další bod. První tři body byly fuč, tudíž za stavu 5:0 je třeba nechat odpočinout klíčové hráče a zaměřit se na hru v čase 60.00 - 65.00 + TS.

Tak kde je problém ? V nesmyslných pravidlech ČESKÝ HOKEJ nebo-li ČSLH nebo jak se vlastně ten řídíčí cirkus jmenuje !

Pro získání bonusového bodu za prodloužení bylo takticky postupováno správně, ale dle svazu = pokuta 80.000,-Kč pro klub + hráči Vašenka + Málek měsíc STOP, + trenér 9 měsíců STOP.
 
13.09.2018, 13:00
 
Vloni jsme po 3 kolech měli více bodů, přátelé! :D
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.