Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-14" |  vypnout filtr
 
123>
Gerard | Vsetín
14.09.2018, 22:24
 
Reakce na VSH: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nove-p...
Zajímavý a myslím si, že i docela objektivní článek. Osobně jsem až překvapený kolik lidí se na tuto situaci dokáže dívat s nadhledem a hlasovat dle zdravého rozumu a né dle toho komu fandí a komu ne. Jak již od nepaměti platí "Vox populi, vox Dei, nebo-li Hlas lidu, hlas Boží", měla by se na to takto podívat i ta naše sebranka svazu a tresty přehodnotit ať už se pan Tobola uráčí odvolat nebo ne. Poměr hlasování 91,5% ku 8,5% ve prospěch J. Juríka je dost vypovídající.

A co se týká neustálých úprav pravidel a různých bonusových bodů, tak neříkám, že jsem hned automaticky proti, ale vše by se vždy mělo dělat uvážlivě a dopodrobna promyšleně, né jako v tomto případě.
Trochu se totiž obávám, že po dalším neúspěšném vystoupení na MS juniorů někdo moudrý těm našim šaškům napoví, že českému hokeji chybí lepší bruslení a častější střelba ... A na základě toho se do nového ročníku půjde s další úpravou pravidel, kdy se bude udělovat pátý bonusový bod pro tým, který bude mít více střel v zápase a šestý bod týmu, který bude mít nabrusleno větší množství kilometrů. Absurdistán made in ČSLH :-).
 
VSH | Jedině VSETÍN
14.09.2018, 22:00
 
odkaz
HLASUJTE: Porušil podle vás svým rozhodnutím ze závěru zápasu trenér Vsetína Juraj Jurík pravidla fair-play?
 
Gerard | Vsetín
14.09.2018, 21:49
 
V první řadě bych chtěl panu Tobolovi poděkovat, že se výraznou měrou spolupodílel na současné vzestupu našeho klubu. Na kolik je to jeho zásluha, nebo zásluha jeho spolupracovníku, kterými se obklopil a to především Dopiho a Tesila nebudu spekulovat.
Nicméně v druhé řadě, když ho slyším kdekoliv se vyjádřit, tak si říkám, jestli se neminul povolání. Drtivá většina jeho názorů je až neskutečně připosraná, alibistická a opatrná. Hlavně aby si to s nikým nahoře nerozházel a aby něco nebylo použito proti němu. Vyloženě by se hodil na naší politickou scénu a úplně nejlépe mezi ty naše "svaté" z KDÚ-ČSL.
Více-méně celá hokejová veřejnost je na naší straně, svaz svou urychlenou úpravou pravidel taky jednoznačně přiznal své pochybení, porušení pravidel fair play je spíše diskutabilní a on místo toho aby tohle všechno využil, tak připosraně dá svazu za pravdu a odvolání, které by mělo být zcela automatické zvažuje.
Nerad střílím do vlastních řad, ale myslím si, že tímto svým opatrným postojem poškozuje náš klub a hazarduje s podporou a důvěrou vlastních fanoušků, kteří jsou v konečném důsledku největším sponzorem klubu. Předpokládám, že názor, že J. Jurík a jeho hráči neudělali nic vyloženě nemorálního a že chtěli jenom zvýšit (nebo spíše vyrovnat) své šance na bonusový bod jsou mezi fanoušky klubu většinové. Proto si myslím, že by nějaký pokřik, nebo i případné choreo mělo být věnováno i panu Tobolovi. Aby si už "sáhnul mezi nohy" a zjistil, že je chlap a začal konečně bojovat za práva a zájmy klubu tvrději.
V tuto chvíli mi to připadá, že se pokouší sesadit předsedkyni SHK Hodonín, paní Gajošovou z postu "první dámy" českého hokeje ;-).
 
14.09.2018, 21:39
 
Sudí Obadal bude letos pískat extraligu Smajlík Smajlík Smajlík pojďme si zavzpomínat na jeho "legendární zápas"
odkaz
 
Lisaj | město vsetína
14.09.2018, 21:35
 
Je to špatně,pokavaď si to vedení nechá líbit,tak s náma budou vyj*bávat pořád a to se týká i jiných věcí.. cirkus svaz!
 
14.09.2018, 20:50
 
..tak zaujetí stanoviska asi chvíli trvalo..a nechtěl možná přilévat olwj do ohně...
 
14.09.2018, 20:33
 
Hráli jsme podle pravidel tak, abychom získali body. A nic jsme neporušili. V pravidlech bylo psáno: Dejte si vlastní gól. A to je sportovní cesta k zisku bodů. Svými pravidly změnili účel hry ke vstřílení i vlastních branek. Není to nefér play... Zde není nic neetického. Proto nesouhlasím s tím, že se p. Tobola omlouval.... Neporušili jsme nic!!!
 
VSH | Jedině VSETÍN
14.09.2018, 20:26
 
odkaz
„Tresty odpovídají platnému disciplinárnímu řádu soutěže, to je nezpochybnitelné. Spíše jde o kvalifikaci tohoto pochybení a tím i souvisejícího trestu. V této chvíli rozhodnutí disciplinární komise respektujeme a budeme v klubu pracovat tak, aby to jeho nadcházející chod nijak nenarušilo.“

To si dělá Tobola dobrý den ....
 
rst | Vsetín
14.09.2018, 19:39
 
Jarah:
V tom článku na isport to bylo.

Jak se ale ti Mirkové Dušínové zaštiťují etikou, morálkou a fair play. Jednomu by slza ukápla.
Sázkovky by mohly vypsat kurzy, jestli laťku nesmyslů ještě posunou a do kterého data to stihnou.
Tipoval bych, že ano a že do Dušiček to stihnou. : )
 
14.09.2018, 19:27
 
Ten nazor se objevil? Kde?
 
14.09.2018, 19:15
 
A tedy zajímalo by mne, která krysa mohla mít nazor vyloucit Vsetín ze soutěže!
 
14.09.2018, 19:03
 
Byt nim odvolám se. Udělám petici..atd..atd
 
14.09.2018, 18:59
 
Taky se zbavuje puku, když se má hrat 5 na 3!!
 
14.09.2018, 18:57
 
- a jinak, co to Tobola do ři.ti keca. - To nás neomlouvá!!! Ma tech chlap koule???!!!!! Nebo sukňu???!!! Do pr.... Je to chyba systému...... A je to děláno k vůli zisku bodu!!!! Hotovo..A tak to je. Je to strategie na systém.... - přišít pytlík by to chtělo!!!?
 
BohseOnkel | Ohrada
14.09.2018, 18:54
 
Je potřeba pochválit lidi, že nejsou hňupi a v diskusi která je běžně, žumpa trolů podpořili trenéra.

odkaz
 
14.09.2018, 18:47
 
Uděláme sbírku na Řezníčka... Do.pytle dá každý co chce a pošleme mi to...třeba na psychiatra :-D
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
14.09.2018, 18:35
 
Ještě mi přijde kupodivu, že na oficiálních stránkách hokeje či na jejich gesichtbücheru o tom raději není ani zmínka. Přitom třeba na idnesu to byla dnes odpoledne titulní zpráva. Přeci jen proč by informovali o svém diletanství, že Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
14.09.2018, 18:29
 
Reakce na VSH: Je třeba zítra oprášit hlášky : hlasitě ...
Vážně absurdní mi přijde dát trest a zároveň zrušit to pravidlo, to je opravdu neskutečný výsměch a arogance vedení hokeje. Já za sebe se ve většině případů k vulgárním pokřikům nepřipojuji, ale v tomto případě je na místě udělat výjimku.

Co bych ještě ocenil je, že názory v drtivé většině stojí v tomto za námi.
 
VSH | Jedině VSETÍN
14.09.2018, 18:24
 
Reakce na rst: Já bych je hnal kamením všechny, od poník...
Je třeba zítra oprášit hlášky :
hlasitě a rázně : Řezníček je p**a !
ironicky : Celé čechy čumí jak to Vsetín umí --)
 
scouser | SVVT
14.09.2018, 18:20
 
Pokud tomu teda rozumím správně: kdyby tu přesilovku přerov neproměnil, dostali by disciplinárku oni za nesportovní a úmyslné prodlužování přesilové hry? Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:45 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011