Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-15" |  vypnout filtr
 
pavelmikel | Vsetín
15.09.2018, 22:54
 
Kucharda dnes dobrý výkon Smajlík
 
15.09.2018, 22:08
 
No zarazejici je, že prohravame osobni souboje a to se těžko dostáváme pak na puk a do tlaku. No a ty kiksy, co dokážeme vyrobit... Zatím tedy výhodu toho, že je tým pohromadě x měsíců moc nevidim. Snad jedna z mála světlých věcí jsou výkony gólmanů. Tak snad se rozjedeme
 
Sandman | Vsetín
15.09.2018, 21:43
 
Hrajem tak jak hrajem a hodnotit pohlednost atd je zavádějící a to při pohledu na marodku a dnes nehral Podesva od druhe třetiny nebyl na lede snad ne kvůli zranění. .. takze při 3lajnach kdy hráči byli na lede co minutu znovu a při oslabeni též . Za me dnes vybojovany zlaty bod. Děs z naší strany byly najezdy.
 
můžu se vás zeptat co bylo napsáno na tom transparentu? stál jsem za tím, takže nemám tucha
 
Muhehee | Apple
15.09.2018, 20:26
 
Na hodnocení je pro mě odehráno ještě málo zápasů, ale přesně toto mě napadlo. Jako kdybych viděl loňskou sezónu. Vím, ze Frolič je chronicky sbírač trestných minut, ale starasne mi tam chybí. :(
Každopádně Haviri byli lepší, tak vyhráli no. Smajlík
 
15.09.2018, 20:12
 
Nehráli jsme loni pohlednější hokej ? Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
15.09.2018, 14:41
 
Reakce na zelí: Z mého pohledu je špatně, když si někdo ...
Smajlík

Netřeba něco dalšího dodávat!
 
15.09.2018, 11:50
 
Ja myslim, ze Tobola vi co dela. Ze sve pozice tezko muze zacit je.at do Reznicka a spol pokazde, kdyz nam svaz prdne do ksichtu. Uz kvuli sanci na doreseni ostatnich kauz (napr. Dino), ale i kvuli sponzorum atd. Kdyz uz nikdo, tak on holt toho Sobotku delat musi. Zbytek je na jinych...
 
johny4evervsetin | Vsetin
15.09.2018, 11:46
 
Je možné si streamy zvětšit na celou obrazovku?
Streamy poskytujeme v maximálním povoleném rozlišení o rozměru 854x480px (480p), které jsou optimalizovány převážně pro PC. Obraz nemůže HokejkaTV.cz zvětšit na celou obrazovku kvůli právním vztahům s dalšími vysílateli Tipsport extraligy ledního hokeje a Chance ligy.
 
15.09.2018, 11:21
 
To Zeli: podepisuji se!
 
zelí | Praha|Vsetín
15.09.2018, 09:01
 
Z mého pohledu je špatně, když si někdo chce dát gól a může za tím klidně být vidina nějaké výhody, prostě mi to přijde zvrácené.

Ještě horší mi však přijde, že někdo vymyslí podobná pravidla, která k něčemu podobnému svádí a místo toho, aby byl dotyčný propuštěn nebo potrestán, tak potrestají exemplárně klub a trenéra.

A vůbec nejhorší mi přijde, když se proti tomu klub nebrání. Nebuďme pořád za otloukánky jen proto, abychom s někým nepřišli do konfrontace. Buďme zdravě sebevědomý klub, který má svá pravidla a své ambice a jděme si za tím.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.