Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-16" |  vypnout filtr
 
16.09.2018, 23:37
 
Nevím jestli je to sehranosti nebo možná spíše formou....upřímně v přípravě mě tým přišel sehranější než teď....začla liga a spadlo to do nějakého průměru...nevím co to je ale nelíbí se mi to....Vítkovice bychom neporazelu ale udolali jsme je,oni tu přípravu taky neměli bůhví jakou,nitru jsme porazili zaslouženě ale hlavně konfrontace s Porubou byla z naseho pohledu i úroveň výš a teď se podívejme jak hrajem....
 
Gerard | Vsetín
16.09.2018, 22:46
 
Reakce na JRfromBK: Velkou část včerejšího zápasu (fandi...
To JR: Já chci věřit, že většina rozumných a zkušených fanoušků ani po tom rozpačitém začátku sezóny flinty do žita rozhodně nehází. Ty blbosti o zklamání z výkonů, hráčů a trenérů píši jenom naivové, kteří si mysleli po vydařených přípravných zápasech, že to půjde samo a že už jsme jednou nohou v baráži.
Rozumný fanoušek musí vidět, že si tým po těch změnách musí nejdříve pořádně sednout a v tuto chvíli se hlavně vyzdravit. O našich skutečných kvalitách a ambicích se můžeme bavit někdy na začátku prosince, kdy bude za námi půlka sezóny. Já osobně ale věřím, že jsme schopni hrát mnohem kvalitnější hokej, než jsme předváděli v sobotu a že bychom se měli po základní části pohybovat mezi čtvrtým až šestým místem.
Co se týká Havířova, tak mě tentokrát překvapil docela sympatickým výkonem i herním projevem. Z těch třech vašich zápasů u nás to byl váš rozhodně nejkvalitnější zápas a dva body jste brali zaslouženě. Z mého pohledu bych ocenil i vaši fanouškovskou podporu (i když jsem čekal asi více "Havířů" v hledišti) a především férový postoj a podporu našeho kotle při vyjádření názorů na svaz apod.
 
Gerard | Vsetín
16.09.2018, 22:22
 
Reakce na Petrklic: Eště k tomu hanění Toboly se kterým ...
Nezlob se na mě Petrklíči, ale to cos napsal, tak je neskutečně alibistické a připosrané. Jak už tady psali někteří přede mnou, asi nikdo nechce po Tobolovi, aby se vyjadřoval vůči svazu podobně tvrdě jako my tady na diskusi. Nejde ale taky si do nekonečna nechat všechno líbit, bez toho abychom se proti verdiktu DK ohradili a odvolali. Já osobně rovněž nesouhlasím s tím, aby si hráči nechali úmyslně vstřelit branku, ale pokud jsou (nebo spíš byly) pravidla takhle hloupě postavené, tak je to většinou hokejové společnosti chápáno jako omluvitelné a pochopitelné. Tady nešlo o něco, čím by tým juniorů chtěl někoho poškodit, nebo zvýhodnit. Neovlivnili touto situací ani výsledek zápasu, jenom jeho skóre a to z pochopitelné důvodu, že nechtěli v novém dodatkovém zápase díky nesmyslnému pravidlu začínat znevýhodněni o jednoho hráče. Stačilo by podobné argumenty sepsat do odvolání se žádosti na odpuštění nebo zmírnění trestů. Myslíš, že na základě tohoto by se potom svaz po nás nějak více měl "vozit"??? Já tedy nevím proč. Naopak bychom takhle alespoň ukázali, že si nenecháme všechno bez řečí jen tak líbit, že jsme hrdý, ambiciózní a soudržný tým.
 
pavelmikel | Vsetín
16.09.2018, 19:40
 
Tobola to děla dobře jen šetří na obráncích Smajlík
 
16.09.2018, 19:14
 
Reakce na MYKY: Já jsem to asi nepochopil, ale očekáváme...
Tak samozřejmě to jde i slušně o tom žádná. Já si enom myslím že říkat tady o něm že nemá koule nebo ho přirovnávat k Sobotkovi je blbost. Podle mňa je to schopný manager a celkově klubu hodně dal ikdyž s některýma věcma s ním taky nesouhlasím. To že s tím rozhodnutím svazu nesouhlasí to v tom rozhovoru naznačil a to že neplní bulváry na toto téma je prostě jeho věc a možná je to i logické když sa zatím neví jak dopadne to odvolání, toť vše
 
16.09.2018, 17:09
 
Reakce na Petrklic: Eště k tomu hanění Toboly se kterým ...
Já jsem to asi nepochopil, ale očekáváme od D.T. nebo jej snad vybízíme k tomu, aby vulgárně napadal činovníky svazu? Vyjádřit svůj postoj, hájit svůj názor, bránit svůj zájem, zúčastnit se diskuse lze i slušně.
 
nickslotr | Vsetín
16.09.2018, 15:41
 
Ace81:Celá ta návštěvnost je zarážející, až bych ztoho sral
 
Flasar | SFAKZZ
16.09.2018, 12:13
 
Reakce na Petrklic: Eště k tomu hanění Toboly se kterým ...
Mít všichni tvoji mentalitu,tak pros.e.r.e.m.e život na ha.j.zlu
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
16.09.2018, 12:01
 
Reakce na User6241: Špatné přesilovky a spousta vyloučen...
Co mě zaráží je doposud spousta vyloučení za mnoho hráčů na ledě.
 
16.09.2018, 11:52
 
Velkou část včerejšího zápasu (fandil jsem Havířovu, však výkon Vsetína rozhodně nebyl špatný, my u vás poslední 3 mače vyhráli, však VŽDY díky výbornému brankáři, proto nechápu házení mnoha flint do žita některými zdejšími diskutéry, kor když vám x hráčů ze základu chybělo) jsem sledoval jednoho konkrétního VS fanouška, pro mou fanouškovskou duši to byl balzám, stál nad vchodem vedle kotle, v prví řadě nad vchodem u zábradlí, nad vlajkou "Ultras Wallachian" stál přesně nad písmenem CH nebo I, tam někde, byl největším fanatikem včerejšího vsetínského publika, rád bych před ním smekl klobouk, takhle by to mělo vypadat... :-)
 
16.09.2018, 11:44
 
Eště k tomu hanění Toboly se kterým určitě nesúhlasím. Nekteří by sa měli zamyslet nad tým, že on je v pozici kdy ví že nejaké nadávky přes média na adresu svazu by nic nevyřešily, ba naopak akorát by to Vsetínu přitížilo. To že na svazu sú vemena kterým rozhazování hřebíkú na cestu po které Vsetín jede, dělá očividně radost to všeci víme a ví to aj Tobola. At sa to nekomu líbí nebo nelíbí tak Vsetín ví že potřebuje udržet aspoň přijatelné vztahy se svazem, protože s ním bude moset jednat eště o hafo věcech (prominutí trestu Vítkovi, kdyby sa postúpilo do E ligy tak o vyjímce na stadion kvůli kapacitě sezení a dalších a dalších). Tobola ví že nejakým jiskřením by si akorát udělal Vsetín eště větší nepřátele kteří by mu to hned jak by to šlo vrátili aj s úrokama. Navíc jasně řekl, že ted je to na právníkoch a on sám s tím nic nenadělá. On je v pozici kdy si prostě chtě nechtě mosí zachovat chladnú hlavu a tak trochu kamennou tvář a nejaké urážky, nadávky na stadionu nebo internetu přenechat fanouškom. Nebo si opravdu nekteří myslíja, že když tomu chlapovi hrozí že příde o 80000 z rozpočtu tak není nasraný, já myslím že je a hodně a kdyby sme sa s ním bavili nekde u piva tak by z něho možná padaly na adresu svazu taková slova že by sme sa divili, akorát si to na venek nemože dovolit. Takže psat tady o něm že nemá koule mně příde takové nefér když je to člověk který dokázal sehnat a udržet lidi kteří to tady postavili zase na nohy a posunuli min. o 2 levly dopředu. On si akorát do médií nemože dovolit řéct to samé co si može dovolit řéct fanda na stadionu.
 
16.09.2018, 10:20
 
Špatné přesilovky a spousta vyloučení ... A před každým zápasem řeči o tom jak budou hrát zodpovědně :-) Tohle je úplně stejné jako loni ...
 
ace81 | Vsetín
16.09.2018, 08:04
 
Poruba vede ligu - přišlo na ní neuvěřitelných 648 diváků.Ten zájem diváků je až překvapivý, na to jak se těšili na první ligu.
 
Tomis011 | Vsetin
16.09.2018, 07:14
 
Opět výborně nacvičené přesilovky pan Dopita to je trenér za 3 sezóny nic nenaučil Smajlík
 
16.09.2018, 06:47
 
Bez systému a věčně po rozích se to už nehraje ani ve 2.lize.Jinak velmi povedené pozdravy směr Matička a tradičně skvělý kotel.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.