Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-18" |  vypnout filtr
 
12>
pavelmikel | Vsetín
18.09.2018, 23:10
 
Romanfrajer údajně odvolání ohledně Vítka zamítli a ještě dostaneme pokutu 10 t. za pokřik měls ho zabít ....ale jen jsem slyšel Smajlík
 
rst | Vsetín
18.09.2018, 22:29
 
Reakce na lateralus: Rst, nechces otevrit nejake histori...
Máte štěstí, že jdu kolem!
Co mám v hlavě, je to, že cca před 30 lety, čili kolem roku 88, bylo po prohrách ke slyšení všudypřítomné VÝCVIK BLBCŮ. A o mančaftu, kde bylo dost přespolních, mluvívali malověrní jako o CIZINECKÉ LEGII. Po výhrách to samozřejmě byli naši staří známí borci.
Internet neexistoval, fb taky ne, a tak si Šůna se Šteflem nemohli po prohrách o sobě přečíst, že to hrajou jak ponocní, Zdenko Gáj, který dokázal vyčarovat mnohdy nepravděpodobné body, neměl tu možnost dočíst se o sobě poté, co pustil viditelnou střelu od modré, 80 příspěvků na téma, že neumí chytat, atp.
Hudrovalo se však i tehdy.
Ale tak jako teďka nenapíše nějaký výkřik do tmy na konto našeho hráče Čert, Boix, Majklos apod., tehdy ti skalní taky nějak nenadávali na hráče, spíše by za ně dýchali, i když třeba o Karlovi Šindelkovi si mysleli své. Smajlík
Když jsem zmínil toho Gáje:
Mně ho loni Horčička dost připomínal. Zkušený gólman, chytal na to, že jsme hráli otevřený hokej jak na dvoře před barákem, dobře. Já jsem z těch reakcí na něj fakt nemohl. Smajlík
K tomu Gájovi.
On chodíval do Kotova na kulečník. A občas se stalo, že tam pro něj přišel trenér, ať jde na trénink, že má být na ledě. A on že říkal trenérovi, že přijde až na zápas, že se na trénink může vy..., že se za tou obranou stejně nedá chytat.
Chlapi v Kotově z toho měli haló a historka se brzy ujala a veřejnost byla spíše při Gájovi.
On to byl zkušený harcovník, starý pes, ale chytat uměl parádně!
... Představa Horčičky hrajícího v čas tréninku v Kotově kulečník, v čemž by jej vyrušili Dopi s Jackem, že má jít chytat, na což by jim řekl, že přijde až na zápas, že se za tou obranou nedá chytat, mě vloni v září, říjnu vždycky pobavila.
Pokud si všimneš na tom fb, tak to jsou jedny a ty samé profily, co po výhře vidí mančaft v nereálných výškách, po prohrách jej zase zbytečně pohřbívají. Že jim to není blbéa je jim jedno, že tisíce lidí vidí v přímém přenosu, jak mají v hlavách nasráno, jejich věc.
Abych pravdu řekl, jsem docela rád, že net neexistoval třeba v září a na počátku října 94. Sám nevím, jestli bych tam na adresu všech těch Vlachů, Čechmánků a jiných nenapsal nějakou kktinu, za kterou by mi pak bylo stydno. Smajlík

Jak jsem říkal/psal, Vsetín je v kondici. Jestli budeme čtvrtí nebo pátí nebo jedenáctí, je mi (spíše) jedno. Na to, že přesilovka je od konce Pardavého s Dopitou a Tesila na modré za trest, jsem si zvykl.
Čemu ale nerozumím, je to, že to už 10 let stavíme, ať je ve vedení ten nebo ten, na o hlavu menších hráčích, než má soupeř. Když hrajeme s Ústím, nevadí mi to, když však hrajeme s odvěkým rivalem (Přerov, Havířov), nemohu si na to zvyknout, zvlášť když na to povětšinou dojíždíme.
Jak psal Setteinz o tom Jindřichově Hradci, to mám v hlavě jak včera. Oni přijeli, a ještě než jsme se stihli dosmát ve zpravodaji té jejich špičkově vtipné sestavě Hřeben, Pytel, Rohlík, Kopačka, Kozačka apod., už jsme vedli v 10. minutě 3:0. To jsme se bavili královsky, říkali jsme si, co to přijelo za srandisty. No a pak bylo po zábavě, dokázali jsme rupnout 3:5.
A jak správně píše Setteinz, o rok později už jsme je smázli.
Jenže Setteinz, to už hrál za nás o hlavu větší mančaft! Smajlík
P.S.
Bude to dobré, u jistých hráčů načasovat formu i na jiný měsíc než srpen a i na jiný mančaft než na Kadaň, a půjde to. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
18.09.2018, 22:12
 
Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko Smajlík Mě osobně momentálně nejvíc chybí Theoret, v přípravě se mi líbil vzadu Mäkinen, Gába chytá výborně, naopak zatím je silně za očekáváním Březina a Kopta, hodně přidat by měli taky Vávra, Podešva, Hryciow, mladé neřeším, od těch se moc nečeká, střídavé starty Karafiáta jsou naprd, kdyžtak hostování do konce sezony, jinak budou hrát lajny každý zápas jinak... co Vítek? Zkrátí mu trest?
 
18.09.2018, 18:04
 
Hrdí, když se vítězí, věrní, když se nedaří!
Takže můžeme být aspoň věrní.
Historické okénko, druhou sezónu v I.NHL začal Vsetín domácí prohrou s nováčkem Havířovem, pak dostal nakládačku v Hradci Králové.
V domácím zápase s Jindřichovým Hradcem jsme vedli, tuším, už tři nula, ale nakonec ještě prohráli.
No, a za rok už dostal nakládačku Hradec Králové a Jindřichův Hradec v baráži.
V posledním kole bychom tu první čtyřku měli urvat.
S kým vlastně hrajeme.
 
pavelmikel | Vsetín
18.09.2018, 16:18
 
Vajdík soutěž je opravdu dlouhá ale na nějakou 20 bodovou ztrátu na první 4 fleky může byt dlouhá jak chce
 
muhehee | Apple
18.09.2018, 13:24
 
Jediné, co se tu dá číst, jsou Palicovy "výkřiky do tmy" Smajlík Smajlík Smajlík

Rolbaře nechat! má štýl Smajlík
 
18.09.2018, 13:24
 
Čím víc golů dáme, tím víc bodů máme.
Odvolal bych lékaře, nechápu proč marodům neordinuje klystýr a chinin..
 
palica | Vsetín
18.09.2018, 12:42
 
Je to sport ....

Všecky odvolat !!
 
vajdik | Uherské Hradiště
18.09.2018, 11:37
 
Mě osobně se nelíbí jak Vsetín hraje už druhým rokem v lize přesilovky... neustále nahrávky na prostředek kruhů a z tama snaha o zakončení. Jak dal Havířov dvě branky - střela od modré do 8 hráčů před Gábou...nejjednodušší zakončení ale takové Vsetín nepraktikuje :( Jinak negativní komenty na hráče a trenéry bych dělal cca po 10-13 zápase, takto dva po sobě vyhrané zápasy a umístění je na "bedně"..a soutěž je fakt dlouhá ale souhlasím že jeden bek prostě tomu týmu chybí...
 
Noveteplaky | vsetín
18.09.2018, 10:50
 
Tady někomu asi uniká od čeho je diskuzní fórum....když podle tebe většina lidí není s něčím spokojena tak asi není něco v pořádku ne ??? Připadá mi že se Vsetín výkonnostně zcela zastavil...Ano opět slyším jak to Dopita dotáhl z nižší soutěže ale hráči byli lepší a nižšší soutěží se prostě prokousali.....teď ale stagnují a i po posilách je tým stále na bodu mrazu co se výkonu týče....tak přeci někde problém být musí...Vsetínu fandím a fandit budu ať je to tak nebo tak ale člověka mrzí když se s tím nic nedělá a příjde mi že se čeká až to nějak dopadne....
 
18.09.2018, 10:41
 
*ELH
 
18.09.2018, 10:39
 
Radši si ani nepředstavovat kolik vemen by po pár kolech hejtovalo, vyhazovalo trenéry a nadávalo hráčům, kdybysme se výhledově prokousali do ELB.
Z tohohle pohledu nám bylo fakt hezky ve Šternberku, Uničově, Jablonci. Tehdy aspoň na zimáku i na netu ten poměr "magorů", kterým je jedno zda se hraje "dekáda rybníkové plácané" nebo Liga mistrů a výherních věrných přisátých na cecku úspěchu, co po deseti letech vylezli z děr a oprášili dres s Čemanem, byl tak 3:1 a ne 1:3 jak dnes.
 
18.09.2018, 10:06
 
Rst, nechces otevrit nejake historicke okenko? Ti ruzni plackove, kteri se zjevuji, to se fakt neda cist...
 
18.09.2018, 09:32
 
Problém je v to, že Vsetín posiluje kádr o nové ´"posily", které nikdo jiný nechce. Je to výběr z výběru a proto to takhle vypadá.
 
Noveteplaky | vsetín
18.09.2018, 09:23
 
Ahojte...Zdravím příznivce hokeje....Už se to několikrát řešilo ale toto už je k zamyšlení.. V ostatních klubech ať hokej nebo fotbal už by se řešil trenér který by byl vyměněn....Dopita byl (je) super hráč a výborný člověk ale jako trenér prostě ne !!!
 
ace81 | Vsetín
18.09.2018, 09:18
 
Cizinci jsou výhodnější z hlediska tabulkových hodnot za přestupy a hostovaní-prostě neplatíš nic kromě tranfer karty.Te rozdíl mu můžeš věnovat třeba do výplaty.Od Finů byla velká očekávání a já pořád věřím, že je naplní. I když Kuronen je velmi nevýrazný. Theoret se chytl a hned se zranil(viroza?)Tím se nám rozpadl 1 útok a Karafiát co se také chytl, tak jde hned do Zlína(to je problém střídavých startů) Pak je těžké pilovat souhru, když ti vypadnou dva ze třech v první lajně.Druhá lajna šlape dle mého perfektně.Třetí bych dal dle mého Kopta,Poděs,Březina.Obrana by se měla posílit o jednoho až dva zkušené obránce.Brankáři to mají težké, bez obrany se těžko chytá.I když včera mohli něco chytit navíc.Věřím, že v soboru nastoupí odhodlaný tým co tam nechá srdce za VS.
 
18.09.2018, 08:34
 
Polovina týmu se po postupu obmenila, z důvodu aby v týmu byla většina profiku. Takže oni hokej umí. Druhá věc je výběr hráčů a doplnění týmu. Celkově se mi zdá tým slabší než minulý rok, jak do obrany i útoku. Nečekal jsem velká jména, ale třeba fakt že to doplnili cizinci svědčí spíše o tom že na lepší České hráče nemají momentálně finance.
 
18.09.2018, 06:55
 
Celé to tady pramení z toho,že jsme se navnadili všichni přípravou a vyhlášeným cílem do 4.místa.Je opravdu brzy na závěry co a jak je blbě či dobře,ale hodnocení Dopity po zápase, že někteří k tomu přistupují lehkovážně je po 5.kole poněkud smutné....
 
18.09.2018, 05:40
 
Přesně tak,moje řeč.Já jsem se vloni po dekádě rybníkové plácané vrátil na Lapač na profi hokej na úrovni s nejlepší atmosférou v republice a co mě za tu dobu nejvíc překvapilo je právě ta negativita po "rádoby" nezdarech.Ti kluci si to sami nejlíp uvědomujou,že to nebylo povedené a určitě budou makat na tom aby to bylo daleko lepší.Lidi by je měli podporovat a ne je takhle pohřbívat na začátku sezony. Smajlík
 
Reakce na Gerard: Je potřeba hokejistům poděkovat, že sv...
Lokální klasika, ale bohužel fakt trapná, trapná...
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.