Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-19" |  vypnout filtr
 
12>
Gerard | Vsetín
19.09.2018, 22:33
 
Reakce na rst: :) Dík. Ten zápas s Královopolskou (nyní ...
Rosťo, neříkej mi, že jsi ještě pořád Slovemu nepřišel na chuť ;-)??? Já bych řekl, že je zatím v našem týmu jako hotové zjevení. Zatímco ostatní i ostřílení plejeři zatím nějak nemůžou najít formu a sebevědomí, tak zrovna jeho to trefilo naplno už v přípravě a dokázal si to přenést i do mistráků. V obraně jistý a dopředu sebevědomý a nebezpečný.
 
19.09.2018, 22:31
 
Plha:ať si každý spíše svůj názor,ať nezáleží na tom jak dlouho tu je nebo kolik má výjezdu nebo jak daleko od bubnu je...
 
rst | Vsetín
19.09.2018, 22:13
 
Reakce na setteinz: Rosťa to vystihl, ne poprvé, správn...
*
Oni byli fakt tak strašně proti naim velicí, že s tou výstrojí, to mi cosi říká, možná je topitomost, ale že jsme si s kámošema snad taky říkali, co to mají za výstroj. Smajlík
Jak říkám, monstra.
 
rst | Vsetín
19.09.2018, 22:00
 
Reakce na setteinz: Rosťa to vystihl, ne poprvé, správn...
Smajlík Dík.
Ten zápas s Královopolskou (nyní Kometa) z 5. prosince 92 mám v živé paměti, neboť jej mám ve svém pomyslném TOP5 matchů historie.
To bylo perfektní, nikdo nic nečekal, naši už pouze teoretickou naději na play off, navíc byla převeliká marodka, a tak se hodně dostalo na hráče takového druhého sledu (Karel Horešovský, Karel Ohanka, Roman Jurajda). Vůbec nikdo nic nečekal, po našem vedení nám šoupli 4 góly a bylo. Teda zdálo se, že je hotovo. Jenže nebylo, naši dravci začali létat, gól dal snad i ten Jurajda a trefu Karla Horešovského na 4:4 vidím v hlavě dodnes. To byla euforie a atmosféra, lidi řvali jako kráva. Smajlík A dokonce jsme dali na 5:4.
Jenže KP hrála pak bez gólmana a to byl masakr nevinných dětí.
Jak správně píšeš, ti jejich Marek Tichý, Duchoslav a spol. byli proti našim jako monstra.
Ale to nám nevadilo, super zápas.
---
Možná dal jeden ze svých dvou gólů v té sezóně i Roman Jurajda 7, to byl takový subtilní útočník, malý šikula, poctivec, bruslil nahoru dolů. Připomínal (mně) současnou 26, ještě když hrál v útoku.
(Jenom tedy o půl roku později, před novou sezónou, když už se Vsetín netajil ambicemi na první čtyřku i výš, nikoho nenapadlo dělat z něj beka, ale raději zlanařili z toho Brna toho Marka Tichého. )
 
Plha | SVVT
19.09.2018, 21:51
 
VHKRV: máš pravdu .. DF ... proto může napsat, co si o tom myslí/me :(
 
19.09.2018, 20:55
 
Simir: nemá smysl si tu měřit pindika podle toho kdo jak dlouho tu je,je to názor jak to ten člověk vidí a je to diskusní fórum....neni to zastávání ale tenhle nešvar tu občas pozoruju...
 
19.09.2018, 20:45
 
Reakce na Rozumbrad: Zdravím všechny příznivce Vsetínské...
Něco ti poradím: vem tak 7-8.000.000,- a skoč na Lapač podepsat sponzorskou smlouvu. Za tyhle peníze si myslím budeš mít možnost mluvit i do těchhle věcí a to "vedení" do té šatny poslat příkazem. I tenhle deb.ilní text, cos vytvořil jim můžeš ještě rozvést, napsat tam kdo je podle tebe největší salát a tomu vedení to dát do ruky ať to v té kabině přečtou.
To je asi tak všechno, co se k tomu nesmyslu dá podotknout.
 
19.09.2018, 20:36
 
No to asi ne, ale vždy, když se někdo objeví s podobným postřehem, tak mne to tak nějak vyvede z míry.
 
19.09.2018, 20:29
 
Simir: největší příznivec se bere podle toho jak dlouho tu má registraci?? Aha to sem nevěděl.
 
19.09.2018, 20:28
 
Přišel největší příznivec VS hokeje se svým prvním příspěvkem
 
19.09.2018, 19:55
 
Zdravím všechny příznivce Vsetínského hokeje. Myslím si že vedení klubu by okamžitě mělo navštívit domácí kabinu a zvednou prst s proslovem. Pokud by ani tento proslov nezabral jediná možnost jsou srážky z platů hráčů, jelikož to vidíme všichni hrajou naši pod své možnosti.
 
19.09.2018, 19:46
 
I ti starší co byli dřív mladší ale ještě nebyl internet,nevěřím že po zápase nešli a neřekli svému kamaradovi ty jo ten hráč xy hrál dneska úplně h.... A na konci ještě namazal na rozhodující gól....kdyby byl internet věřím že poblazneni mládím by to šli a napsali taky....ono hold hrany se časem obrousí u všeho a u všech....
 
19.09.2018, 19:40
 
k tomuto tematu jen tohle-RADSI BOSI,NEZ OD BATI Smajlík
 
19.09.2018, 18:23
 
Rosťa to vystihl, ne poprvé, správně.
V 2. sezóně I.NHL, když jsme hráli s KPS Brno, nynější slavná Kometa s nejvěrnějšími a nejlepšími fanoušky, mi připadali naši hráči proti soupeřům hodně titěrní.
"Je to výstrojí?" ptal jsem se.
A za rok už to bylo opačně.
Na margo posil.
Když přišel Luka (jistě, šlo i o to, aby nehrál za Porubu), bezesporu skutečná posila, kolik lidí to nebylo schopno skousnout?
Jak by to teď vypadalo, kdyby za nás hrál třeba Endál, tedy typ hráče, který nám evidentně chybí.
To by bylo křiku!
 
Muhehee | Apple
19.09.2018, 17:48
 
“Slunickari” Smajlík Smajlík Smajlík vazne bych cekal cokoli, ale toto by mne nenapadlo Smajlík
 
19.09.2018, 17:27
 
Reakce na Noveteplaky: Jasně....tak se plácej po ramenác...
Poslyš, větu: "Vsetín už druhou sezónu hraje zcela bez nějakého výkonnostního vzrůstu" může napsat opravdu jenom provokatér, troll a nebo id.ot! :-))))
 
19.09.2018, 17:23
 
Reakce na 111111: No nemá s primitivem jako jsi ty a tob...
Jasně....tak se plácej po ramenách jak je všechno super mistře sluníčkáři....
 
 
19.09.2018, 13:32
 
Zdravím, není příliš brzy na věšení hlav a odvolávání hráčů či trenérů? Zmínil tu někdo, že Vsetín jako jediný tým odehrál 5 zápasů v 10 dnech? Včera si dohrálo 5 zápas i Ústí n.L. a - prohrálo. Teď mají o pár dnů navíc, aby si to srovnali v hlavách a věřím, že třeba už v sobotu nám to zase pošlape.
 
19.09.2018, 12:57
 
Doplním ještě to co píše Rosťa: byl jsem shodou okolností dost blízko a viděl trošku pod pokličku v té době "vsetínské hegemonie"..... Když si odmyslím určité signály co byly už dřív, tak minimálně od srpna 1999 (opakuju! - od srpna 1999) Klub a je teď jedno jak se monetálně jmenuje, NIKDY NEBYL V PODOBNÉ KONDICI JAKO JE TEĎ! Ano, bylo stříbro v roce 2000 a pro mně asi nejemotivnější titul v roce 2001, protože to už bylo "všem navzdory", ale stejně tak to mohlo tehdy být tak, že i v půlce sezóny 99/00 nebo 00/01 by Lapač mohl Zetex pronajmout po vzoru Hodonína vietnamské obchodní komoře...... Starší co nejsou jenom náplava přilepená na momentální vsetínský vzestup, velice dobře ví jak to je a potichu šoupou nohama. Ti co byli náplava tehdy, jsou náplava i teď. Tihle plus mladí co se klidně kolem toho roku 99 narodili logicky vůbec nechápou, čím si vsetínský hokej prošel a jak obrovský zázrak je to, že je tam kde je!
Takže veškeré výkřiky o tom, jak by se mělo odvolávat, jak by měl odejít ten a ten - a to vůbec nepíšu o hráčích, tak to je fakt naprosto absurdní! Ve světle (či spíš stínu) posledních let, je nějaký zpackaný začátek sezóny absolutní malichernost....
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 16:00 | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
VHK ROBE Vsetín