Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-24" |  vypnout filtr
 
24.09.2018, 22:50
 
Reakce na Gerard: Tak jestli jsi to myslel ironicky, tak...
No já sem to ani tak moc nemyslel, že sa nám to daří herně jako spíš že aspoň v těch posledních zápasoch sa k nám přiklonilo trochu toho hokejového štěstí a že i přes ty stažené půlky tak máme body což nám loni právě chybělo. Loňi sme hodněkrát byli lepším týmem a měli aj docela dobrý náskok ale dostali sme nejaké ušmudlané goly a nakonec skončili bez bodů. Samozřejmě mosíme na hodně věcech určitě zapracovat to jo, takto by sme v play off neuspěli. Ale na konci základní části už sa nikdo nebude ptat estli třeba ty 2 body které rozhodnou o umístění, tak byly uhrané s přehledem nebo o fous.
 
24.09.2018, 21:53
 
to ace81: ten komentátor byl totálně zmatený, ne že neustále pletl jména, ale dokonce tam podle něho kolikrát hrály úplně jiné týmy ... ten druhý dal určitě Jonák, hlásili to i na stadionu. Takže Rob "pouze" 2 kusy
 
Gerard | Vsetín
24.09.2018, 21:50
 
Reakce na Petrklic: Paráda. Aj přes všecky patálie si my...
Tak jestli jsi to myslel ironicky, tak jsi to "trefil", jestli jsi to ale myslel vážně, tak jsi spíš pobavil. Protože na těch našich závěrech jde právě přesně vidět jak si nevěříme a jak máme poslední minuty stažené půlky. Ať to byl Prostějov a gól v power-play minutu před koncem a následně i zpackané prodloužení. Ať to byl Havířov, kdy jsme posledních deset minut ten stav 1:1 spíše bránili než abychom se snažili sami rozhodnout, až z toho byl gól na 1:2, na který naštěstí navázalo Koukovo vyrovnání. Poslední domácí zápas s Třebíčí netřeba připomínat. I když jsme si ty tři góly v poslední desetiminutovce naházeli více-méne sami. A dneska taky moc nechybělo aby to ti junioři a naděje našeho reprezentačního hokeje (v závěru ve složení Smetana - 26 let, Pačes - 36 let, Kadlec - 29 let, Kloz - 31 let, fin Korkiakoski - 26 let) srovnali. I tak poslední pětiminutovka 2:0 pro domácí.

A jen tak pro zajímavost, když vezmeme v potaz i přípravu s Vepřem, tak poslední čtyři power-play, které proti nám soupeř hrál, dokázal zužitkovat (Přerov, Prostějov, Třebíč, Litoměřice). A pro doplnění se mezi tyto power-play vklínila i jedna naše ... s Kladnem, která pro změnu skončila taky gólem ... a zase v naší brance ;-).

Takže ty závěry opravdu nejsou dobré. Jenom jsme naštěstí s Třebíčí a s Litoměřicemi dokázali nastřádat za 50 minut takový náskok, že nám to zajistilo po třech bodech. Tady to bude chtít na těch koncovkách hodně zapracovat. Tak abychom je odehráli spíše aktivní obranou a sebevědomě s vírou, že to prostě již uhrajeme bez gólu.

Pozitivem nicméně určitě je, že i když ty výkony a ani sestava momentálně ani zdaleka nejsou ideální, tak jsme ty poslední dva zápasy dokázali urvat a že už jsme na pozicích, které se nám všem určitě líbí víc, než ty kde jsme byli před týdnem. Když teď zvládneme i následující tři zápasy (všechny doma a všechny hratelné), tak nás to snad nakopne a uklidní.
 
24.09.2018, 21:36
 
ace81: Kdo je Kuronen?? Smajlík to je nějaký finský rolbař?? Smajlík Smajlík
 
24.09.2018, 21:03
 
Uff. Super :-) Ted ještě mít lepší závěry. Někdy si už hodně věíme i v oslabení a moc atakujem rozehrávku pi zbytecnych faulech v oslabení...hrat až do konce. Už ať máme plnou sestavu..
 
24.09.2018, 20:43
 
Paráda. Aj přes všecky patálie si myslím, že sa nám začíná dařit to na čem sme loni hořeli a to je udržet aj těsné vedení až do konca a brat body
 
ace81 | Vsetín
24.09.2018, 20:17
 
To bylo zase infarkt drama z ničeho.Ten Korkiakoski byl extra kauf pro Litoměřice-škoda, že náš Kuronen není jako on Smajlík Condor ml. to je střelec, gratulace k hattriku.
 
BohseOnkel | Ohrada
24.09.2018, 20:14
 
Po Třebíči a Lit řady vs fanoušků trpících vysokým tlakem značně prořídly Smajlík hoši děkujem
 
24.09.2018, 07:58
 
No upřímně Karafiat a Mitch patřili mezi zatim nase nej útočníky
 
24.09.2018, 07:44
 
To VSH: Karafiat muze odehrat jeste 6 spilu za Gotys a potom je pro zbytek sezony nas....
 
VSH | Jedině VSETÍN
24.09.2018, 07:34
 
Reakce na Thufur: Zajímavý názorový sukces od někoho, kd...
U jistoty byla chyba ho už angažovat, reference z PR a PV byly jasné a výsledek dal za pravdu.
Pavelka mohl být Vsetínák, bohužel když byla nabídka, nešly peníze do golmana/hradce , ale jinde ... .
Hradec je nakonec rád, že to tak dopadlo...
 
24.09.2018, 06:50
 
Reakce na VSH: Proto už Karafiáta nebrat, zde musí hrát ...
Zajímavý názorový sukces od někoho, kdo tu loni na kmenové hráče nadával (Horčička) a vzýval Pavelku... Smajlík . Podle mě angažování Černého super. Ideální a poměrně rychlá reakce vedení na situaci, kdy máme zraněné dva klíčové beky. Věřím, že v té přechodné době pomůže, aby pár bodů navíc zůstalo doma. Pokud jde o Karafiáta, tak tam (ač nerad - jeho hra se mi celkem líbí) souhlasím.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.