Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 138 (k 8.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-14" |  vypnout filtr
 
12>
Gerard | Vsetín
14.01.2019, 23:28
 
Reakce na Daemos: Gerard, jestliže oni měli 7 pro Gabu t...
Hmm, 7:1 po dvou třetinách? Asi jsi to myslel lehce v nadsázce, ale i tak je to teda ústřel ;-). Neříkám, že to byl vyloženě špatný zápas, ale překvapuje mě, že jakmile se vyhraje, tak jak mnozí tady všechno vidí růžově a jak jsou nadšení. Kdyby se naopak přiklonilo v první třetině štěstí k Prostějovu a my tento průměrný, vyrovnaný zápas prohráli, tak by možná i mnozí z těch nyní nadšených psali jak bylo všechno od začátku špatně.
Jedeme teď na vlně, kloní se k nám i štěstí, brankáři drží, tabulkou letíme vzhůru... ale je třeba se tím neukolébat a zůstat nohami na zemi, protože ty nejtěžší zápasy nás teprve čekají.
 
14.01.2019, 22:26
 
Gerard, jestliže oni měli 7 pro Gabu těžkých střel, my jich měli tak dvojnásob... Mohli být rádi, že po 2.tretine netecou 7:1... Rob odmítl Hattrick např. Škoda té koncovky...
 
14.01.2019, 22:25
 
První a třetí třetina byly vyrovnané. Opravdu šlo moc a moc vidět, že máme zápas s Budějkama v nohou. Ty samé zakroky měl Pr brankář. Mě se líbí objektivní hodnocení Jenáčka. Těch zápasů je vskutku moc. A budíž že by byly body z Kadaně jednoduché. A byly by i síly na Jladno, které padlo ve FM. Nebude tu dvoku lehké udržet, ale jak vidím kluky v jaké hrají naladě a v jaké je kabině pohoda, tak tomu věřím. Co se týká přibírání týmů do 1. ligy, tak to jen kazí hokej a ne jak bylo chtěno naopak. Těch zápasů je příliš. To není cesta na zlepšení výkonosti. Jsem v němém úžasu jaké mílové kroky ušli naši VS hráči kteří hráli ještě před rokem a půl druhou ligu a byli průměrní nebo něco nad. A nyní hrají špici první ligy. To zaslouží absotirum. Trenéři, vedení, samotní hráči. Je to radost se dívat jak se zlepšují a zlepšují. A s tím se lepší celý klub, junci a dorost.... Svaz pak vystaví nesmyslný stop trenérovi .. To nepochopíš... Čekají naš těžká venkovní utkání HA, TŘ, FM .. Tato sezóna ale neskutečně baví ..
 
araom | JH
14.01.2019, 22:10
 
S.R.G.
Jsem rád, že se placka neztratila Smajlík Zpět ji nechci, moje blbost. Náš symbol přelep vašim a dál užívej Smajlík
 
Gerard | Vsetín
14.01.2019, 21:51
 
Majkl111, Heiarix, pavelmikel, Daemos: Nechci být příliš kritický (po výhře 4:1 nad Prostějovem by to bylo asi přísné), ale vám se ten dnešní hokej líbil a opravdu vám přišlo, že jsme byli lepší??? Vím, že zápas s Motorem byl nadstandardní, ale ten dnešní se mu nepřiblížil ani kvalitou, ani nasazením, ani atmosférou. Opět se potvrdilo, že v pondělí lidi nechodí a tím pak trpí výkon v hledišti i na ledě.

Opájet se dnešní výhrou by nám mohlo do dalšího průběhu sezóny a především playoff spíše ublížit. Prostějov momentálně výkonnostně tápe a to především ve venkovních zápasech, ale přesto tady byl nebezpečnější a nebýt toho, že nám na dva góly nahráli sami (jeden ještě k tomu dal Pitule bruslí a klidně nemusel být uznán) a jeden si dali sami, tak bychom body honili horko těžko. Když k tomu připočteme ještě šest, sedm opravdu těžkých a klíčových zákroků Gábiče, tak mi z toho vychází, že Vykoukal ve svém hodnocení zápasu nebyl úplně daleko. Myslím si, že i Jack si byl moc dobře vědomý úrovní zápasu a našim výkonem a zhodnotil zápas docela přesně. Dobré tři body a krásné druhé místo v tabulce, ale rezervy tam určitě byly značné.
 
14.01.2019, 21:36
 
Přesně tak, Vykoukal mohl být rád, že se ještě docela tím svým gólem vrátili do zápasu... Do té doby před koncem 2.třetiny byli hooodne slabí... 3.tretina byla nahoru dolů... Ale nikterak lepší nebyli...
 
pavelmikel | Vsetín
14.01.2019, 21:05
 
No tak jestli to Vykoukalovi stačí tak je muž na správném místě Smajlík Smajlík
 
14.01.2019, 20:56
 
Taky si říkám, Vykoukal to nemůže myslet vážně. Prostějov podal dle mého naprosto žalostný výkon podtržený neustálým přidržováním a sekáním, tohle bych tady čekal od jiných mužstev. Dneska jsme byli jasně lepší.
 
14.01.2019, 20:52
 
Paráda! Akorát ten Vykoukal byl asi na jiném hokeji, to co jsme zahodili ve druhé třetině se jen tak nevidí. Mohlo byt misto 3:1, 7:1
 
ace81 | Vsetín
14.01.2019, 20:24
 
Gábič je malý kouzelník, Rob to je sniper,Slove v obraně to je neskutečné a celkově celý tým maká parádně. Janko ať si zachytá v Kadani a Gabič vynuluje Kladýnko.
 
14.01.2019, 20:12
 
Hoši super Smajlík
 
vhkmistri6 | Hoštalkova
14.01.2019, 16:17
 
Dědek nezastavi žlutozeleny parni valec,opět budem valcovat Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
14.01.2019, 16:09
 
Dnes pískají Jan Doležal (Havl.Brod), Michal Dědek (Vyškov)... A zase ten dědek Smajlík
 
14.01.2019, 15:47
 
Salfa a spol. jede Smajlík
Šéfové Dynama si řekli městu o 15 milionů korun
Datum: 12.1.2019 Autor: Milan Zlinský Zdroj: Mladá fronta DNES Rubrika: Kraj Pardubický Strana: 17
Za necelé dva týdny bude pardubické zastupitelstvo hlasovat o tom, zda město pošle do hokejového klubu 15 milionů korun. O částku si řekli šéfové klubu Dušan Salfický a Ondřej Šebek na neveřejném semináři zastupitelů. Ten se odehrával v ostré atmosféře, protože zástupci opozice viní radní z totálního úpadku extraligového mužstva.
PARDUBICE Ta informace měla zůstat ještě pár dní v utajení. Přesto už ve čtvrtek večer si fanoušci na svých fórech vyměňovali názory na to, že pardubická radnice chystá finanční injekci těžce zkoušenému Dynamu Pardubice.
Právě žádost o 15 milionů korun, kterou musí schválit ještě zastupitelé, byla hlavním vzkazem semináře politiků na téma hokej. „Předpokládám, že koalice najde dostatečný počet hlasů a dotaci prosadí. Vlastně jim nic jiného ani nezbývá. Na všechny zásadní kroky je už pozdě, takže se nyní musíme jen modlit, že se liga udrží,“ uvedl opoziční zastupitel za Pardubáky František Brendl s tím, že za peníze má generální manažer Dušan Salfický sehnat alespoň dva rozdílové hráče.
„Měly by to být posily, které dají fanouškům i nám pocit, že ty modlitby má cenu alespoň začít. Dnešní beznaděj totiž říká, že nemá cenu už nic,“ pokračoval Brendl.
Právě on byl na semináři dost zřetelný. Pustil se třeba do sporu se zastupitelem za ANO a marketingovým manažerem klubu Janem Hrabalem. „Jednání bylo místy emotivní, což ke ‚sportu‘ patří, ale někteří účastníci možná zacházeli až příliš daleko, když dopředu vyhrožují zastupitelům trestními oznámeními. Je pravda, že management HC by měl za nepovedenou sezonu převzít zodpovědnost, ať už to dopadne v dubnu jakkoliv. Nyní by všichni měli napnout síly k záchraně, ať už hráči na kluzišti, tak i realizační tým a vedení klubu,“ uvedl radní za KDU-ČSL Vít Ulrych.
Některé účastníky semináře pak zaskočilo, že šéfové klubu ještě napevno nepočítají s účastí v baráži. „Když mně Ondřej Šebek řekl, že baráž ještě není úplně jistá a že to vidí stále na šanci se jí vyhnout, tak jsem na něj vytřeštil oči. Každý, kdo na hokej chodí, vidí už minimálně měsíc, že v baráži jsme,“ uvedl Martin Bílek, který je členem představenstva Rozvojového fondu Pardubice.
A právě pro firmu, které patří ČSOB Pojišťovna ARENA, by případný sestup Dynama do první ligy znamenal ekonomickou pohromu.
„Tak jasné je, že klub by už těžko mohl platit nájemné za halu v dnešní výši atd. Ztráty by byly milionové a řešit by je musela, jako náš jediný vlastník, opět radnice,“ dodal Bílek s tím, že je celkově velmi nespokojený s chodem klubu, a to i jako jeden ze sponzorů Dynama.
„Celé klima klubu se s érou Zbyňka Kusého nedá vůbec srovnávat. Nevidím toho moc pozitivního,“ dodal bývalý náměstek primátorky Martin Bílek.
Politici se také shodli, že je třeba urychleně najít dalšího člena představenstva klubu, který by dvojici Salfický - Šebek doplnil. Ovšem ani případná posila toho už moc nezmůže. Blíží se konec přestupního období i konec základní části extraligy. „Musíme udělat konkrétní kroky, které nám dají šanci extraligu zachránit. A ty jsou: posílení managementu o zkušeného sportovního manažera, posílení mužstva před baráží, tréninkové metody a ladění formy na baráž, spolupráce s psychologem, být otevření k fanouškům a udržet si jejich podporu, která bude před těžkými zápasy nesmírně důležitá,“ uvedl Vít Ulrych, který sportovního manažera usilovně hledá. Zatím neuspěl u bývalých hráčů Dynama Davida Pospíšila a Dominika Haška.
Se zmíněnými body souhlasí vlastně i zástupci opozice, ale většina z nich asi mimořádnou dotaci svým hlasem nepodpoří. „Všichni máme v Pardubicích hokej rádi, ale ten si před dvěma lety zprivatizovalo hnutí ANO, a tak se také musí o něj postarat. Celá odpovědnost za záchranu klubu leží na primátoru Charvátovi a manažerovi Dušanu Salfickém. Tak si to prostě zařídili,“ uvedl Brendl.
Politici se zabývali i otevřeným dopisem jednoho z minoritních akcionářů HC Dynamo Jaroslava Šudy, který v něm vyzývá město Pardubice, coby majoritního akcionáře, k odprodeji pětadvacetiprocentního podílu akcií. „Osobně soudím, že dopis má spíše vyvolat mediální zájem. Chybí v něm totiž zásadní informace. Proto jsme přijali usnesení, kterým pana Šudu vyzýváme, aby sdělil cenu, kterou by byl ochoten za akcie zaplatit. V neposlední řadě bychom rádi věděli, jakým způsobem bude pan Šuda garantovat posílení výnosů a příjmů klubu,“ uvedl k tomu primátor Pardubic Martin Charvát.
 
14.01.2019, 15:45
 
Velmi zajímavý článek....
Šuda chce pozvednout Pardubice
Datum: 8.1.2019 Autor: (čtk) Zdroj: Haló noviny Rubrika: Mozaika zajímavostí Strana: 14
Podnikatel Jaroslav Šuda se chce pokusit společně s dalšími momentálně minoritními akcionáři klubu pozvednout hokejové Pardubice. Šuda jejich jménem poslal zástupcům města, kteří klub ovládají, dopis, ve kterém deklarují zájem o odkup dalších 25 procent akcií. »Jako minoritní akcionáři společnosti
reagujeme na vyhrocené politické a sportovní dění kolem hokejového klubu. Jsme hluboce znepokojeni současným nastavením a především politizací společnosti,
která hokejový klub již delší dobu mediálně i ekonomicky
poškozuje,« uvedl Šuda v dopise, který včera podle webu iSport.cz zaslal primátorovi Pardubic Martinu Charvátovi. »Pro mě je to novinka. Pan Šuda mi osobně volal. V úterý to budeme řešit na poradě vedení města, večer máme dozorčí radu v hokejovém
klubu. Musí se to pečlivě zvážit a projednat,
« řekl s odkazem na dnešní den Charvát.
Město Pardubice vlastní 73,6 procenta akcií Dynama, Šuda drží 12,5 procenta, Dušan Salfický a Petr Čáslava shodně 6,5 procenta a posledním vlastníkem je sdružení HC Pardubice s 0,88 procenta. Šuda by tak měl vystupovat ve shodě se Salfickým a Čáslavou. Pod dopisem je však podepsaný jen on.
Východočechům se v této sezoně výrazně nedaří a reálně hrozí, že budou o setrvání v nejvyšší soutěži bojovat po dvou letech opět v baráži. Po 33. kolech základní části jsou Pardubice poslední.
 
Plha | SVVT
14.01.2019, 13:28
 
Reakce na S.R.G.: Haberman44: Tak moje dětičky včera při...
Tak ty jsi byl posílen o slídiče! ... to se pak můžu divit, že jsem tam nic nenašel Smajlík
 
14.01.2019, 12:50
 
No když se dívám na tabulku, tak po konci 3/4 máme stejně bodů jak za celou minulou sezonu :-) dobrá práce....
 
14.01.2019, 12:23
 
Jsem si to myslela. Než se tady vykecáte, bude plucka fuč. Smajlík Smajlík Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
14.01.2019, 12:04
 
Haberman44-a to si představ že od deseti nahoru už tady většina dětí umí nejen zakládat kvas ale dostává první praktické lekce o jeho domácím zpracování 😉... první košt až o dva roky později 😉
 
14.01.2019, 11:59
 
S.R.G. To zboží nebylo mé,ale kolegy motoráka Aaroma z Jindřicháče, viz články dolejc. Ale je vidět,že máš šikovné potomky. U vás se s tímto šestým smyslem prostě musíte rodit automaticky Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.