Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-15" |  vypnout filtr
 
15.01.2019, 22:37
 
Reakce na Gerard: Já ty branky ale taky nějak neshazuji....
Mě to hodnocení Vykoukala právě nechává úplně chladným. Sleduju posun našeho týmu v taktice k play-off. Překrásné kombinace jsme hráli před Vánoci právě v Prostějově. Prohráli jsme (tuším) 5:2) Teď sem úplně klidný. :-)
 
Gerard | Vsetín
15.01.2019, 21:43
 
Reakce na nový_z: Tu branku nohou, ani ty ostatní vyplýv...
Já ty branky ale taky nějak neshazuji. Jsem rád, že jsme tento těžký (především mentálně) zápas, v tak nahuštěném programu, zvládli za tři body. Jak jsem psal hned v první větě, nechtěl jsem, aby to vyznělo jako kritika. Byla to jen reakce na ty, kteří se pozastavovali nad hodnocením zápasu Vykoukalem a psali něco o tom, že jsme byli jasně lepší a měli jsme vyhrát ještě jednoznačněji.

Ale to už je teď jedno, hlavně zítra nic nepodcenit a vrátit se z Kadaně se třemi body. V sobotu budeme určitě svědky mnohem lepšího hokeje, v lepší atmosféře, než tomu bylo v pondělí s Prostějovem. O tom jsem jednoznačně přesvědčený.

Co se týká Prostějova, tak to je tým, kterému bych byl rád, kdybychom se ve čtvrtfinále vyhnuli. Sice by to byla velice atraktivní a divácky dostupná série, ale Prostějov i přesto že teď nehraje nikterak dobře svou kvalitu rozhodně má. Navíc fyzicky je to snad nejnepříjemnější soupeř.
V případném semifinále bych bral mnohem raději Kladno nebo Jihlavu, než Budějky (vše samozřejmě za předpokladu postupů favoritů). Ty sice momentálně vypadají, že jsou pomalu zralé na ručník, ale myslím si, že se na playoff dají dohromady a pokud přelezou první kolo, tak že budou největší favoriti. Manšaft dle mě mají nejkvalitnější.
 
15.01.2019, 19:24
 
odkaz
odkaz
 
15.01.2019, 18:57
 
Reakce na Gerard: Majkl111, Heiarix, pavelmikel, Daemos:...
Tu branku nohou, ani ty ostatní vyplývající (konečně) z našeho tlaku na bránu bych neshazoval. Krásné góly do prázdné jsou pro oko diváka lahodné, ale bylo načase začít dávat i ty ostatní. Též se počítají.
 
15.01.2019, 15:44
 
Reakce na romanfrajer: Aha? Takže když dostane málo peně...
Ne, nohy mají stejně těžké. Ale hráči v NHL bohajeho jsou trochu na jiné úrovni, co se týče přirozené genetické vybavenosti, tréninku, přípravy, regenrace a všeho.
 
15.01.2019, 15:01
 
Doma zbývá odehrát již jen posledních 5 zápasů.... Tak urá na Lapač...
 
 
15.01.2019, 12:02
 
Král udělal sekeru cca 30 mil. Kč, Straka to musel zacalovat ze svého, jinak by Plzeň spadla do velkých problémů. A že byl tak "schopný", tak šel kralovat českému hokeji Smajlík
 
Rst | Vsetín
15.01.2019, 11:58
 
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík :( Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

ne ne Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
hoši děkujem
 
15.01.2019, 11:56
 
Neuvěřitelné, čtu to už podruhé a nestačím se divit, co za intelektuála "KRALuje" našemu hokeji....Zajímalo by mne co na ten článek říkají trenéři či vedení klubů Chance ligy.....pominu-li Litoměřice
 
ATLASFIT | Kopřivnice
15.01.2019, 11:00
 
Reakce na Majkl111: Tak světě div se, ono to pryr nefung...
Hrůza. Pořád plácat o neúspěších U 20 a zároveň si chválit svoji práci, akademie, projekt Dukla a počet hráčů v NHL. Takže se uzavře 1 liga, budou hrát jenom mladí, i když na to všichni nebudou mít, kluby ušetří miliony, protože junkům stačí 15 tisíc a spousta kluků skončí, protože se s rodinama neuživí. Na hokej nepůjde koukat, ještě se k tomu může vymyslet uzavření extraligy, aby CHomutov a Pardubice nespadly, event rozšíření, aby Kladno a Budějovice tam byly také a jedeme dál.... prostě děs Smajlík Smajlík Smajlík
 
15.01.2019, 08:44
 
Reakce na Gerard: Majkl111, Heiarix, pavelmikel, Daemos:...
Přesné
 
15.01.2019, 08:19
 
Tak světě div se, ono to pryr nefunguje... dobrý příklad bychom si měli vzít z farem, no tak tady s tím vedením chraň bůh český hokej
odkaz
 
romanfrajer | VHK Vsetín
15.01.2019, 07:28
 
Aha? Takže když dostane málo peněz, tak má těžké nohy a je víc unavený?... Je to pořád hokej. Do práce nechodí, ice-time mají podobný, tak jaképak copak. Smajlík Doufám, že do Kadaně nejedeme na výlet pro remízu, jako na podzim Smajlík Kadaň je momentálně trapná a dostává jednu nakládačku za druhou. Když rozšiřovat ligu, tak prosím, ale aspoň jeden měl sestoupit a dva postoupit, ať to má nějaký smysl... Jinak včera David Gába famózní, díky!
 
Brouček_71 | Vidče
15.01.2019, 06:48
 
Romanfrajer: nelze srovnávat, tam dřou za jiné peníze
 
romanfrajer | VHK Vsetín
15.01.2019, 00:20
 
Těch zápasů je příliš? Ale prd. V NHL borci odehrají 80-90 zápasů za sezónu, dřou každý zápas na 100 % a nikdo neremcá...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.