Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-17" |  vypnout filtr
 
VSH | Jedině VSETÍN
17.01.2019, 19:46
 
odkaz
to zase dopadne ....
 
ace81 | Vsetín
17.01.2019, 18:31
 
Reakce na maceto: Jednoznačnou podporu dostal projekt Ak...
Gottwaldov U20 - dukla farma 2 Smajlík
 
17.01.2019, 18:20
 
Jednoznačnou podporu dostal projekt Akademií U20, který by se měl po Litoměřicích rozšířit také na Moravu.“

Tomáš Král, předseda Českého hokeje
 
Gerard | Vsetín
17.01.2019, 15:07
 
asterisk: Nechci se hádat, obzvlášť když ten Pituleho gól už v podstatě nic neřešil, ale schválně jsem si ten gól teď pustil v práci na velkém monitoru a v žádném případě bych neřekl, že tím přikopnutím si trefil ještě hokejku. Co viděly moje oči, tak je to, že to šlo od brusle do betonu a pomalu za čáru. A Pitule tomu ještě šikovně pomohl tím, že zatlačil do Neužilova betonu. Obránce i gólman se i snažili chvilku rozčilovat, ale následně to asi i s přihlédnutí k času a vývoji zápasu vzdali.

Co je ale hlavní pointou je to, že my si každou tu situaci můžeme několikrát přehrát dokola, zpomalit, zastavit a ještě se určitě né všichni shodneme na stejném verdiktu, kdežto ten rozhodčí má na to jenom ten jeden pokus na živo. A proto ačkoliv mě taky mnozí dokáží na zimáku zdvihnout ze sedačky, tak mám po vychladnutí pro ně skoro vždy následně pochopení. A hlavně mě rozčiluje jak někteří neustále všechno svádí právě na ně a na úmyslné ovlivnění, podvody, tlačenky apod.

Jinak jsem rád, že alespoň na regulérnost Endálova gólu máme stejný názor.
 
pavelmikel | Vsetín
17.01.2019, 12:19
 
Já věřím tvé analýze..... Aspoň je vidět že i udřeny šmudla gól může rozhodovat zápasy...
 
17.01.2019, 11:20
 
Ad. gol Pituleho na 4:1 proti Prostejovu: doporucuju si to pustit parkrat po sobe (nejlip to jde na onlajnech, tam je kratoucka smycka) a parkrat si do toho hrabnout pauzou. Ja to udelal uz v pondeli a vidim tam to, co videl patrne i rozhodci od praveho mantinelu: kopnuti brusli a nasledna tec Pituleho hokejkou. Teprve pak se puk otrel o golmanuv beton. Krome rozhodciho tam byli dva beci Prostejova a samozrejme golman. Neprotestoval nikdo....
K Endalovu golu asi toto: golmani jz zdaleka nejsou tak nedotnutelni jako driv: Endal najel do brankoviste az pote co tam byl puk. A puk pred betonem byl videt do posledniho okamziku. Endal hral puk pred betonem a tlacil ho vsi silou do kasy. Nehral beton, pod kterym lezi puk. K pravidlu o brankovisti jeste tolik, ze hrac ktery takto vjede do brankoviste nesmi branit holmanovi v premisteni. Rozhodci spravne posoudil situaci tak, ze sebelepsi golman, ktery zrovna dela provaz (roznozku), se asi nema jak premistit nekde na misto sveho leveho leveho betonu... A puk do posledniho momentu videl. Za tenhle gol muze jenom a pouze laxni pristup jihlavskych beku. A Endal to udelal paradne!
 
pavelmikel | Vsetín
17.01.2019, 09:35
 
Za mě takový gól by platit neměl hráč v brankovišti dotlačí puk do brány nevím no
 
Gerard | Vsetín
17.01.2019, 09:33
 
novy_z: Já jsem ale opravdu přesvědčený, že ten gól byl uznány správně. Kdyby ten puk Endal přes Honzíkův beton takhle protlačil nikým neatakovaný, tak by to samozřejmě OK nebylo. Tady v té situaci ale na Endalovi celou dobu visel Štindl a později se přidali ještě další dva jihlaváci. Rozhodčí měl naprosto perfektní postavení a celou situaci viděl z blízka. Určitě by se našel rozhodčí, který by tuto situaci svým hvizdem přerušil, ale bylo by to mnohem necitlivější rozhodnutí než ji nechat dohrát do konce.
Co se týká mé přehnané koreknosti, tak to není ani tak koreknost jako spíše reakce na romanafrajera a jeho nářky, že rozhodčí zase něco úmyslně ovlivnili apod.
Já osobně bych bral asi taky raději výhru Jihlavy, abychom se od čtvrtých Budějek ještě více odpárali. Já taky Endála dvakrát nemusím, ale tady jenom prokázal tu svoji dravost a sílu v předbrankovém prostoru a ničeho unfair se nedopustil.
 
17.01.2019, 08:59
 
Reakce na Gerard: Gól Endála byl v Budějkách naprosto sp...
Stát se taková situace u nás, asi by nejeden frajer těžko udržel nervy a "musel" by poslat na led pivo, a to je vždycky špatně. Na druhé straně bych to nepřeháněl s tou jistotou a korektností. Endál tam protlačil ten puk ne přes beton, ale i s brankařem (s jeho betonem), takže hodnotit jako "naprosto správné" uznání mi nepřijde úplně patřičné. Rozhodčí rozhodl, jak rozhodl, řekl bych i citlivě, po té šňůře budějovických neúspěchů a jihlavské nedobytnosti by při neuznání branky zřejmě spadl stadion. Z toho samého je třeba chápat i Endálovu až přemíru snahy a je třeba takového hráče spíš hodnotit.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.