Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-18" |  vypnout filtr
 
12>
RST | Vsetín
18.01.2019, 23:04
 
.....
tak ještě k těm chytrákům připomínajícím Cimrmanology za pultíkem:
Až jeden odvážlivec z těchto figur, kterým prý záleží na dobru ( fakt to tak říkají Smajlík Smajlík Smajlík ) pro celý český hokej" (rozumím tím Král, Bříza, Řezníček a 2x Záruba) přijde s tím, že:
ELH 12 týmů
1. liga 12 týmů
s tím, že se podaří zachránit jakous takous úroveň druhých lig (dříve první národní, druhá národní liga) , tak pak mi to tu prosím hned napište, M111, Vajdik, asterisk apod.
 
RST | Vsetín
18.01.2019, 22:55
 
*
Luboš (Jack) Jenáček je autorem hned 2 (slovy dvou) gólů z TOP 5 Gaoals in Lapač!!

Lze pochopit, že zpovídající a tyto vzpomínky TOČÍCÍ osoby nemají o tomto ani zbla tušení.

( Smajlík )

**
Ještě k rozhovoru s Čemanem, jak říkal, že ty prachy až tak ne, ale že chtěli vyhrávat:
Tak já si i po tom čtvrtstoletí zase pokládám (ano, zbytečnou, že jo Smajlík řečnickou) , jestli by bez těch v dobrém slova smyslu šílených lidí na tribunách nedopadli jako Jindřichův Hradec, příp. Hradec Králové před náma. Smajlík

***
... a ještě Jack... :
Jak říkal, že ta tribuna byla o půl čtvrté plná a oni chodili na poradu, no, tak k tomu asi NO COMMENT a pouze vysmáté a velmi, velmi hrdé(!!!) smajlíky!
 
18.01.2019, 22:24
 
Reakce na vajdik: Hrabos by se hodil do obrany...pomalin...
Kdyby měl jít Hraboš tam, kde opravdu s hokejem začínal, tak jde do Přerova. Že kariéra hráče začíná až od dorostu (tedy cca od 15 let)?To je neuvěřitelný blábol.
 
RST | Vsetín
18.01.2019, 22:20
 
ad 80 let vsetínského hokeje:
Zatím jsme tu okomentovali pouze video s Romanem Čechmánkem. Hozeno tu bylo video s p. Janoškem a s Horstem (Sieglem Smajlík ) Valáškem.
Krátce:
S p. Janoškem mě to bavilo víc než s Čemanem, přičítám tomu, že titulovou (Zubíkovu) éru tak nějak známe všichni a všichni ji nějakým způsobem máme v paměti., to samé se dá říct o Valáškovi. Nachozené, naježděné, načtené a navzpomínané.
Video s MJ půvabné především skrz fotky z Tyršovky aj., i vzpomínky originální. Odpustil jsem tomu (i když to vyznívá divně, jsem rád za každé podobné video) i nesmyslné, nenavazuující věci (obrázky) na to, co právě zpovídaný říká. Nacpat tam i Jágrův cirkus - iritující.

Tak teď další díl s Jackem, a troufnu si říct, že vzpomínání tohoto Mistra (vypravěče a pamětníka par excellence a Legendy vsetínského ledu a tribun) těžko něco překoná.
Jacku:
Smajlík Smajlík Smajlík
.... ohromilo a vysoce jsem ocenil, že pamatuuje, že ta šňůra začala doma s LIT a TV zápasem s Olomoucí, a sebralo mi dech, jak vzpomenul přátelák před sezónou (93-94) se ZL - neskutečná paměť, neboť tady to i já nějakým způsobem vytěsnil, příp. byl někde na prázdninách. Smajlík
ad "Tatranka" Valášek:
Ano, to jsme věděli, nikdy mě však nenapadlo dopíditi se, zda - li dotyčný (Horst Valášek) na tuto přezdívku i slyšel(?) Smajlík
Musím se optat.

Kochejte se vzpomínkami MR. Jacka:

odkaz
 
pavelmikel | Vsetín
18.01.2019, 22:03
 
To by byl bek
 
vajdik | Uherské Hradiště
18.01.2019, 21:17
 
Hrabos by se hodil do obrany...pomalinku koncit tam kde zacinal..
 
18.01.2019, 21:08
 
iDěs: 20:51- Bývalý reprezentační obránce Josef Hrabal už nebude oblékat dres Pardubic. Třiatřicetiletý hokejista se domluvil s vedením posledního týmu extraligy na ukončení spolupráce.
 
18.01.2019, 18:20
 
V Břeclavi se hraje mládežnický turnaj Memoriál I. Hlinky.
Dukla by na to krásně navazovala...
 
18.01.2019, 18:11
 
No a kam myslíte že se Dukla bude stěhovat na Moravu?
V I.NHL. nevidím nikoho: Vsetín (samorost), Havr taktéž, .... Frynec vůbec, ten si platí Poláci. Prostějov? Přerov? .... Nebo snad Poruba?.... V ELH jsou tu z okolí kromě Třince (s farmou) ještě Vítky, Olmík a Zlín. Tihle ty tři mančafty v pohodě ukrmí odloženýma (rozehrávajícíma se) hráčema.... takže z tohohle ranku podle mně nikdo....
Tak co takhle II.NHL? Vycházím z faktu, že Svaz se vůbec nebude rozpakovat udělat příští ročník znova lichý: tj. direktivně někoho dosadit.... tak kdo se nabízí? Hodonín? Nebo Šumperk? Když se neprocpou letos nahoru, proč to nehrát alespoň takhle? V té souvislosti mně napadá, že čím menší ambice (oproti HOD a SUM), tím lépe. Takže co taková Kopřivnice? .... A nebo že by třeba Břeclav? Infrastruktura by tam na to byla......
Vycházím z toho, že když už to někdo z generality vypustil z dršk.y a z toho neveřejného zasedání pustil následně do světa, že "Dukla" má jednoznačnou podporu napříč hokejovým prostředím, už přece musí vědět, kam to tady na Moravě chtějí upíchnout, ne?
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
18.01.2019, 18:10
 
Reakce na asterisk: "POSLEDNÍ TÝM ELH PO DLOUHODOBÉ (ZÁK...
Naprosto upřímně, gramatická stránka je posledním aspektem, nad kterým jsem se při čtení této zhovadilosti pozastavil. Ale máš pravdu, že to ukazuje jak pečlivě si na tom dali záležet Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
18.01.2019, 17:56
 
Reakce na setteinz: S Lapačem nás ovšem do EL nepustí....
Jihlava taky nesplňuje požadavky, místa k sezení. Mladá Bolesla nespoňuje kapacitu. Měli/mají výjimku. V tomto by asi problém nebylm, alespoň z počátku. Ale toto bych opravdu zatím neřešil.
 
18.01.2019, 17:46
 
S Lapačem nás ovšem do EL nepustí.
 
18.01.2019, 17:46
 
"POSLEDNÍ TÝM ELH PO DLOUHODOBÉ (ZÁKLADNÍ) ČÁSTI ELH BY BÝT SESTUPUJÍCÍM" ..... velmi kvalitní a dokonale češtinářsky zvládnutý dokument! :-)
 
18.01.2019, 17:45
 
Tři projekty "Dukla" v Chance lize?
Nejvyšší čas postoupit do EL, než ji taky dokonale doprzní.
 
VSH | Jedině VSETÍN
18.01.2019, 17:25
 
úlet MOTOR / SVAZ
mladež : odkaz
muži : odkaz
 
ace81 | Vsetín
18.01.2019, 16:46
 
Reakce na sui: Ace sorry ale tomu by neveril ani sousedu...
Ok, Lexa mě dostal, pustil jsem si to na mobilu a nevšiml jsem si vsetínského kanálu,ty jeho fake news jsou jak z východu. Smajlík
 
sui | Zbrojovka
18.01.2019, 15:27
 
Ace sorry ale tomu by neveril ani souseduv pes ... Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
18.01.2019, 14:45
 
Reakce na chose67: Tak hlavně aby se tohoto vtipu, nějak...
Když se podíváš kdo je ve vedení našeho hokeje, tak se nemůžeš divit, že to mu někdo uvěří Smajlík
 
chose67 | Vsetín
18.01.2019, 14:38
 
Tak hlavně aby se tohoto vtipu, nějaký vůl nechytil Smajlík
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.