Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-1" |  vypnout filtr
 
12>
01.10.2019, 22:57
 
Takové podivné myšlenky v hlavách p. Králů, Pešánů apd. bych řekl, že jsou spíše varováním pro ostatní, neb mě přitom napadá hláška z českého filmu: To je zajímavé, - ať řekneš sebevětší pitomost, když to podáš náležitě vědecky, vždycky se najde nějaký blbec, který ti zatleská. Asi by to chtělo hokejovou defenestraci . . .
 
Gerard | Vsetín
01.10.2019, 22:50
 
Rosťo, nejhorší je, že to není jenom o pár lidech typu Pešán, Král, Lener aspol. Více - méně je to o celém našem prohnilém hokejovém prostředí. Ať se podíváš do kteréhokoliv klubu, tak tam najdeš stejného Pešána. Všem těm Šlégrům, Ščerbanům, Břízům, Zábranským, Petrům jde pod tou rádoby chválihodnou snahou o dobro "Českého hokeje Smajlík " zas a jenom o vlastní zájmy a o zájmy jejich klubů. Když k tomu připočteme naprosto kontroverzní osoby našich "top trenérů" jako jsou úplatkář Růžička, sebestředný a neschopný Lojza, uplakaný Říha, tak to jenom dokresluje celý zmar sportu, který byl vždy našim národním bohatstvím.
Absolutně tady chybí osobnost, na kterou by člověk mohl být hrdý, který by měl už něco za sebou a který by dokázal zase nastolit pozitivní náladu a naději na zlepšení.
Tady se místo toho ale naopak dělají další a další kopance. Extraliga juniorů pro všechny kdo snad má zastřešený zimák, pak hned zase jenom pro vybrané a poslušné. Boptnající Chance liga plná "atraktivních" týmů bez ambicí a kvality typu Kadaně, Sokolova, Ústí, farem, Dukel a bůhví čeho. Čím nižší základna a kvalita, tím více týmů do profi soutěží. Třetí liga, která už přišla o jakoukoliv prestiž doplníme nadějemi z Číny. S první ligou, která všemi těmito kroky rovněž ztrácí na atriktivitě najednou nevíme co dělat. Tak z ní zkusme udělat ligu farem, ať už to tady pohřbíme definitivně. Hlavně ať ti naši talenti bez talentu a patřičného zápalu mají v klidu kde hrát. Hlavně bez stresu z proher a možného sestupu.
Bojím se, že už jsme se dostali definitivně do bludného kruhu a že z něj není cesty ven. Zdravý rozum říká, že takové vedení už nemůže znovu nikdo zvolit. Zásadní problém ale je, že se tam ti kluci nahoře nějak navzájem podrží. Nebudou přeci střílet do vlastních řad.
Český fotbal se tímto směrem sebedestrukce vydal o pár let dříve, takže už je defakto mrtvý. A to od nejnižších soutěží až po repre. O mládeži a mládežnických soutěžích ani nemá cenu mluvit. Hokej je bohužel na nejlepší cestě zalehnout za fotbalem hezky do stejného hrobu.
 
Rst | Vsetín
01.10.2019, 21:39
 
Velká prasárna už je to, že tady ty kreatury nazvaly samy sebe českým hokejem (Český hokej), to je nechutnost a zároveň majstrštyk této skutečné škodné skutečného českého hokeje.

Donovane 2019,
to je co za výkřik?
Píše se to tu ob týden:
ELH 12
1. liga 12 týmů,
zvýšení prestiže 2. ligy. Méně týmů, více nadrženosti na zápasy, jak fans, tak hokejek. To samé s juniory. Postup, sestup zachovat, aby bylo o co hrát, zdali s barážemi nebo bez, není podstatné.
Méně mistráků: Nahradit přáteláky napříč soutěžemi, příp. hrát o Český pohár.
----
Pokud ani po tomhle všem není nékomu jasné, co jsou Pešán, Král a spol. zač, potom dobrou chuť. Smajlík
 
01.10.2019, 21:19
 
Všichni jenom kritizujete ,ale vzor řešení nikde.Když se někdo odvaží jít jinoz cestou než doposud tak je to špatně.Králové tu nejsou napořád!!!
 
01.10.2019, 21:04
 
Reakce na vajdik: Tak to už je síla - jak se tu i píše -...
Kde na to vezmou? Řeknou si o granty státu, čím horší výsledky na MS tak tím víc zdůvodní, že potřebují ještě víc podpořit finančně mladé hokejisty. A protože veškerý hokej budou mít pod palcem kluby z uzavřené extraligy a jejich uzavřené ligy farem a uzavřené ligy akademiií, tak ti politici ve snaze zalíbit se lidem budou muset veškeré veřejné peníze dát jim, když tu logicky nikdo jiný nebude. Prakticky teď jenom sledujeme v přímém přenosu budování penězovodu veřejných peněz k soukromým majitelům extraligových klubů.
 
01.10.2019, 20:32
 
No a víte co je na tom to nejhorší? Dycky když vedení českého hokeje přišlo s něčím co byla blbost, že to lidem hlava nebrala, tak sa dycky našel někdo kdo tu blbost překonal 2x tolik.

Myslím, že sa máme v prúběhu sezony eště na co těšit Smajlík (očekával bych třeba zákaz používání rolby).

A tady tu lúzu si platíme z vlastních daňí Smajlík
 
Subni | poprad
01.10.2019, 17:46
 
Kolik ten zjev vychoval, ale opravdu vychoval talentů, kteří brázdí kluziště? Pešáne a tvoji přisluhovači TÁHNĚTE!!!
 
Subni | poprad
01.10.2019, 17:33
 
Vykopat, nakopat, zakopat a hóódně hluboko. Je to hňup,vůl,a magor v jednom.
 
sui | Zbrojovka
01.10.2019, 17:27
 
Liga farem - no zkusili si to už ve fotbale, nazvali to Juniorskou ligou. A jak to dopadlo, hrozně! Nikoho to nezajímalo, nemělo to úroveň a myslím po třech letech ji zrušili. A jak tu někdo psal, s kým by ji některé kluby hrály? Benátky sou regulérní farma, za mě OK, platí si to Liberec a nějaký smysl to pro ně má, stejně jak Frýdek. Ale Litoměřice je zhovadilost, platí to svaz aby mladý Král měl kde chytat.
 
Rst | Vsetín
01.10.2019, 17:25
 
mrsh-GPH:
Že je Pešánovým ideálem co nejméně lidí na hokeji, víme dávno. Někteří konečně prozřeli nyní.
Otázka je, proč mu novináři víceméně méněcenné TAK STRAŠNĚ MOC zobou z ruky. To nechápu.
-----
V diskuzi pobavilo:
... a co takhle vrátit do té ligy akademií, NEBO JAK SE TO TENTO TÝDEN JMENUJE, ty týmy, co do ní patří ... Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
01.10.2019, 16:44
 
Na zkvalitnění juniorů- liga akademii teď ty juniory rozprsknem do ligy farem a slabší do famosni ligy univerzit... Navrhuji liberec Sparta kometa Třinec ať hrajou od mládeže po A tym svoji ligu a zbytek rozsprsknou do ligy akademii a farem a jak dovrsiš 30 let rovnou na hokejový důchod. Ještě že mládež a zájem o sport jako takový v ČR raketově roste.... Pí.. c. si
 
mrsh-GPH | Vsetín
01.10.2019, 16:24
 
Pešán žije v bublině. Atmosféra kolem hokeje a názory fans ho vůbec nezajímají. Oni maji své cíle a za těmi půjdou hlava nehlava. Diváci jsou pro ně jen tleskající chodící bankovky, které umlčíš dresy se slepicí a fanoušci jsou jen uřvanci, co jim kecají do plánů. Na ty se pak vytáhnou paragrafy. Diváky i fanoušky mohou postrádat, když se najdou partneři, kteří do systému nalijou prachy místo lidí. Jako příklad nám mohou posloužit jeho Benátky, kde je zájem o tu jejich dotovanou farmu ze strany diváků minimální. Když tam přijedeš jako hostující fanoušek, tak si připadáš hodně exoticky. Nejlepší jsou tam na hokeji dva druhy klobás ve stánku s občerstvením, které tam ale nemají komu prodávat. Pivo tam musíš pít velmi rychle nebo ho pít venku, jinak v té jejich ledárně zamrzne v kelímku. A jejich ultras v počtu jeden zuřivě bubnující mladík, ke kterému se nikdo nikdy nepřidá a který by nejraději přeběhnul k hostujícím fanouškům, aby si občas hokeje užil i z jiného poledu. To všechno nám v malám tvoří náhled, kam to chce pan Pešán v budoucnu s 1 ligou dotáhnout. Tak ať žijou Bééé-nátky.!
 
01.10.2019, 14:55
 
Je vidět, že ten člověk nevystrci nos z Liberce, max. Prahy a vůbec netuší, co český hokej potrebuje. Někde něco uviděl a snaží tady dělat chytrého:(
 
01.10.2019, 14:43
 
Hlavně netuším, jak by si tu ligu představoval. Udělat pravidlo, aby měl každy max. 2 pětky zkušených, zbytek mladí nebo vyházet všechny nefarmy a v týmech co zůstanou, hrát jenom mladí? To by ale zase hráli jenom mladí s mladýma a to by nemělo taky vůbec žádný smysl.
 
01.10.2019, 14:16
 
A kdo způsobil současnou neatraktivitu 1.ligy? Kdo ji uzavřel a nechal nesmyslně rozšiřovat, aby tam zůstaly týmy jako Kadan? Takže pan spasitel P močí do svého hnízda a kruh se uzavírá Smajlík
 
01.10.2019, 14:08
 
Jinak byl hezký článek minulý týden v deníku Sport na téma český hokej a Pešán. Hodnotil ho Vrbata. A/ srpnové zasedání trenéru v Břeclavi - bez nejvyššího trenéra CŘ - Říhy - výmluva že neměl přes mobil pozvánku...poznámka od Vrbaty, snad takový trenér (repre A) pozvánku žádnou nepotřebuje a musí dojet sám od sebe! Takže nekomunikace mezi těmi nahoře, ale prezentuje se svaz jak spolu všichni komunikují, B/ Pešán slíbil že bude jezdit po klubech a ptát se na problematiku, že chce být otevřený - realita, v MB doteď nebyl - je to klub ELH - dle něj a i mě právě těch 14 klubů by měla být priorita a pak směrem o ligu níže... C/ v řadě klubů se vymysleli tzv. šéftrenéři - svaz za ně platí 30.tis Kč měsíčně - v řadě klubů tuto funkci zastává "bagrista", který nemá žádné vzdělání vychovávat děti - ale svaz má tabulku, ta je zaplněna asi 130jmény ale nikdo si už zpětně nezkontroluje kdo tu práci vykonává, jak ji vykonává a koho tedy svaz platí... Tož asi tak
 
01.10.2019, 14:05
 
"Sami vidíte, že i když jsou ty týmy velmi mladé - jako Litoměřice, Benátky, Frýdek - tak jsou konkurenceschopné." Ty kkte, se podívej, kdo jim dělá body. Je nech 3 zápasy bez těch starších a pak hodnoť.
Už minulý týden jsem se zasmál titulku tady "VSETÍN VYRÁŽÍ NA PŮDU MLADÝCH DRAVCŮ DO BENÁTEK NAD JIZEROU" a góly Duda 40let, Špaček 33let...
 
Rst | Vsetín
01.10.2019, 14:00
 
Se to s tím oslem nedalo ani dočíst, jak je total vedle jak ta jedle, zato diskuze dost dobrá - všichni mi tam přijdou kompetentnější než ten debílek.
A co se vůbec sere do 1. ligy, mně zase přijde pomalá a nekoukatelná ta "jeho" extraliga. A nezábavná především. Nebo to moudro, že ,,první liga je pomalá a je těžké v ní uhrát výsledek" - tak jestli tohle není protimluv, tak co potom je? Smajlík
Nebo ten ocas je jeden z těch, co to nafukuje nafukuje, mančafty, zápasy, a pak se diví, že je to nezáživné, to nevymyslíš.
Za mě: Zahlušit.
A ti novináři se ho bojí? Jasně, nemusí ho hned mlátit roztoceným diktafonem, ale jinak by ho každý normální návštěvník hokejů musel, co se argumentů týče, roznest na kopytech! IMHO. Nebo ne?
 
01.10.2019, 13:58
 
Tak to už je síla - jak se tu i píše - všechny tymy ELH mít farmy - tvl kde na to vemou, pomůže svat, ok....ale podívejte na takový GT - jsou rádi že poskládají tři pětky a ne mít ještě v záloze další 3-4 aby uživili své béčko! To opravdu může aktuálně jen Třinec, Liberec a možná Sparta s Brnem finančně a hráčsky naplnit... To že první liga nemá úroven, je věc už jasná, dlouhodobě nesestupová soutěž s týmy jako Kadaň, Ústí, Sokolov, farmy Třince, Liberce, to nikomu nemůže fungovat, první liga max 14 týmů a to je i moc...víc hokejistů na ELH a první národní v ČR stejně není. Aktuálně v první národní je pouze Motor který má ambice postoupit (ekonomické hráčské a divácké zázemí), možným konkurentem je SNAD Vsetín - to je vše, Jihlava saje kraj aby přežila, ZS je na spadnutí a jiný tým já v první národní nevidím co by měl sportovní ambice. No je to hnus ten český hokej a kdo jen trošku sleduje ukazuje to současnou českou sociální situaci mezi lidmi.
 
Rst | Vsetín
01.10.2019, 13:23
 
V létě mi #81 říkal, že ti zlořádi jsou schopni tu extraligu uzavřít.
Takže fakt jo.
Liga farem tvl, nehažte na to síť, jak radí M111, hoďte to rovnou z okna, jak radí Dave...
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.