Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-11" |  vypnout filtr
 
12>
11.10.2019, 23:12
 
Nejsi ty nahodou ten co nepotřebuje permici jelikož mu stačí hokejkatv ?
 
ŘEZA | VSETÍN
11.10.2019, 22:22
 
Na rubu (a vlastně lícu)to mělo zlatou barvou natištěné ty vločky a hvězdičky (jo ZLATOU) . Já jsem vlastně od děcka hokejového vyrůstal jen ve zlatu..
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 21:48
 
Rezo,
Tys byl vždycky srdcař, snad máš své rané dílo schováno.
Zítra to dotlač, vydražíme kartičku sv. Michala namalovanou Leonardem da Rezim na kartonku z přířezu fy Irisa.
(Baňku s ivanem Tesaříkem nemáš?, tu bych bral. )
 
Reza | VSETÍN
11.10.2019, 21:14
 
RST. pod vousy jo?Ty ZZ Tope😁 .Já jsem s tak chudé rodiny,že jsem si ty hráče maloval pastelkama na kartonové přířezy z Irisi....
 
11.10.2019, 21:00
 
taktika i rychlost ( tkzv. ulítaný styl ) .to jsou novinky.moudra které tady nikdo nezná.nějakou radu třeba na přesilovku nemáš?. kup si raději šálu trenére.
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 20:57
 
Nový z:
Přesně & no právě!
Zítra budu slavit, hodím kelímek pod nohy a pak mi mě samého ukáží, jak hážu kelímek pod nohy a distanc 4 kola. Vím, ad absurdum, ale ....
Konfety pochopitelně s nástupem hráčů na led třeba, byl to impuls jak prase nechat tam všechno.
VSH:
Sníh z papírků byl famózní. Teď je mezi Ultras trend, že na argentinu se pečlivě připravují a určí si kolo a soupeře, při kterém tohle provedou najednou a efekt bývá výborný, leč jednou za čas. Kdysi na Lapači k vidění každé kolo. O organizovanosti nemohla být řeč, po gólech to sněžilo z různých míst v různý čas, ale třeba při úvodním bully to byla famózní podívaná a velký zážitek, když to padalo nad celým kotlem. Perfektně to nabudilo a navodilo atmosféru. Paradoxně s nástupem zž šlo třeba tohle strašně dolů, až to zmizelo úplně. Jak se v tom lidé brodili, bordelu nad kotníky, ale jen nastříhané noviny. Třeba tohle už se teď taky nemůže?


-----------
Se zájmem jsem si pročítal ty legendy, co mají být na těch kartičkách a spokojeně mrouskal pod vousy.
Že tam není třeba i Z. Tabara a Kuželka, přičítám tomu, že už nejsou mezi námi(?), snad by tam byli. Zajímavý počin. I když jsem to nikdy nesbíral, zaujalo mě to. Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
11.10.2019, 19:16
 
V předešlých sezonách jste působil v extralize, je rozdíl v přípravě na elitní soutěž a první ligu?
„Myslím, že ne. Kondice je základ všude. Hokej je i v první lize náročný, nevidím v tom velké rozdíly. Pravda je, že první liga je ulítanější. Ale když my začneme hrát ulítaný styl, tak zápas nezvládneme. Když si kluci uvědomí taktickou stránku, vyhráváme.
A tom to je oproti loňsku ani nelitame ani systém nám nic nerika...
 
11.10.2019, 18:24
 
docela inspiratívní...a stačí jedna změna...
odkaz
 
VSH | Jedině VSETÍN
11.10.2019, 18:07
 
odkaz
Svaz jede - tentokrát AZ dostal 2000,-Kč za chybějící štítek na helmě juniora Smajlík Smajlík Smajlík . Takže bacha co vytáhnou na nás.
 
pavelmikel | Vsetín
11.10.2019, 17:45
 
Šupec : Rozumím ti nepřeji si nic jiného než abychom začali mít radost z hokeje jako loni
 
11.10.2019, 17:12
 
Rst: Dnes je trend nadělat z lidí stádo. Bez Sbírky zákonů už pomalu nemůžeš vyrazit ani na hokej. Vidíš, nejsi si jistý ani Tvým upadlým kelímkem s pivem Smajlík ( čistě pro Submiho: Tobola za to nemůže!). Je to jako s tím zákazem kouřením, dřív to napsal ten který hospodský na dveře a všichni jsme to bez problému respektovali, kouřili venku a ještě jsme si připadali, že jsme to my, co jsme ti tolerantní. Dnes hrozí ze zákona statisícové pokuty a všichni jsme tam stejní vyvrhelové, "co trávili kouřem děti".
Čas 00:00 ještě nebyl a není průběh zápasu.
 
VSH | Jedině VSETÍN
11.10.2019, 17:09
 
Reakce na Rst: VSH: Tak srovnávat s 94-95, kdy lidi dotá...
Konfery - nebo-li pokladní štočky
Sníh - roztříhané noviny
Toto chybí, to byla jiná liga.

Fandění taky mělo své pravidlo kdy prvních 8-10 chorálů po vhození bylo neměných, pokud nepadnul gol -).
Pokud si dobře vzpomínám šlo to:
1.Pojďme hoši, pojďme do toho...
2. Vsetín, Vsetín, ...
3. Dáme gola, dáme ...
4. Zbrojovka gol ...
5. Zbrojovácká vlajky ...
6. Gol, gol, gol Vsetín gol ...
7. My chceme gol....
8. Jedeme Vsetín, jedeme ...
9. Hej ..., hej ...
po gólu následovalo:
1. góllllllllllllllllllllllllll ( konfety + sníh )
2. už je tam !!! ....
3. ještě jeden .....
4. a_ jé, a_ jé, a_ jé ...

 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 16:44
 
nový z:
Moc Tvému příspěvku nerozumím, jen jedno:
jj, v čase 00:00 jsme zpravidla bývali ve velkém tlaku.

Donovan:
Zítra bude na osobu o 0,8 promile alkoholu víc (sobotaa!!!), proto i atmosféra bude na výši.
 
11.10.2019, 16:31
 
90 léta jsou už v perdeli.Všichni co máte aspoň trochu rádi vsetinský hokej tak choďte na staďák a nesmrďte doma.Kdy jindy než teď ,když se moc nedaří je potřeba naše chlapy podpořit !!! V sobotu je třeba to pořádně oslavit ,nejlépe výhrou! Hoši bojujte! Smajlík
 
11.10.2019, 16:24
 
Ano, doba se změnila. V 94-95 záleželo na člověku samém, aby dokázal, jestli je nebo není blbec, který si MUSÍ něco vhodit, zatímco dnes je to všechno dané předpisy, šmírováním a restrikcí. Na házení neměním kritický názor ani po těch letech (a nemyslím si, že i ty konfety v průběhu zápasu měly nějaký vliv na tehdejší neskutečnou atmosféru, to spíš pak úklid ledu přerušil náš nápor i to fandění), víc mě štve, že teď je člověk jakoby zařazen do jednoho pytle, že se nemůžu chovat normálně sám od sebe. Zrovna ty konfety bych ale legalizoval, ať se ukáže kdo MUSÍ a kdo ne.
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 16:07
 
*
resp. kelímek od piva na zem pod nohy
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 15:32
 
VSH:
Tak srovnávat s 94-95, kdy lidi dotáhli mančaft pasovaný na sestup až k titulu... Tehdy dělal body Lapač a v play off odstavoval soupeře z cesty. Nebýt v dobrém slova smyslu zfnatizovaných lidí, třeba by mančaft dopadl jak JH nebo HK rok předtím.
Pokud jsou ale nyní nově příchozí paf z návštěv a atmošky, no....

Šupec: Pravdu díš.
Mladým díky za otevření pusy a omlácené ruce, o nějakém hnaní na zteč, o tom, co kdysi dělalo Lapač Lapačem, kdy atmosféra otáčela zápasy nebo aspoň nutila chlapy bodovat, nemůže být řeč. Teďka tam na stání můžeš rozpažit či pomalu běhat a i v těsné blízkosti kotle si můžeš dobře pokecat. Kdysi nemyslitelné.
Vím jak to myslíš a jednoznačně s Tebou souhlasím.
Křiklouni jsou zalezlí, doba tomu, aby byl na zimácích rachot a hukot a atmosféra by se dala krájet, nepřeje.
"kup si tretku a ne abys dělal bordel." Jasně, klub stojí o tyhle, co tam nechají kačku, ale hlasivky či dech, nedejBože život? Takové si natočíme.
Já jak četl v dotazech na DT tu otázku na zákazy a odpověď DT, tvl já už bych se tam bál hodit pivo na zem Smajlík )) Zítra to bude dobré, ale stejně by mělo na led letět stovky konfet. Kolik let by bylo vlastně za konfetu?
 
BohseOnkel | Ohrada
11.10.2019, 15:06
 
Reakce na šupec: Já ale tu bojovnost nevidím tento rok a...
Jen nezapomeň na to, že divák za hokej platí a hokejista za to dostává placeno. Smajlík Tím neříkám, že se nedá fandit líp jen by impuls měl být první od ledu. Ta tisícovka která chodí vždy a za každých okolností to přežije, ale ostatní chtějí vysledky protože jinak můžou sedět v knajpě a místo lístku si dát 4 piva a dívat se na hokejku. Zlobit se na ně je zcela mimo oni o svém času a penězích rozhodují bez ohledu na názor tvůj nebo můj. Argumenty ať raděj sedí doma bych moc nevytahoval, protože sponzory, město apd hodně zajímá kolik lidí na hokej chodí a jaké dopady má nebo nemá pokud by do hokeje neinvestovali.
 
11.10.2019, 13:43
 
Reakce na pavelmikel: Šupec to je sice fakt, ale pro při...
Já ale tu bojovnost nevidím tento rok ani v hledišti takže si myslím že by každý na té tribuně měl začít u sebe protože nevěřím tomu že tam ti hráči nenechají duši když je požene nadupaný zimák a hlavně nepiš že se nefandí kvůli předvedené hře... vyherní věrni
 
pavelmikel | Vsetín
11.10.2019, 13:38
 
Šupec to je sice fakt, ale pro připomenutí. Tady se stanovil nějaký veřejný cíl, je 12 kol a vlastně krom Kadaně jsme nikoho extra nepřehrali. Držíme střed tabulky, za mě je to neúspěch a nepovedený vstup do sezóny. Každý nám podobný klub již reagoval- Dvořáček Prostějov, posily v Jihlavě..... Tady se bude čekat, až do poslední chvíle se změnou. Kdo trochu sleduje hokej tak ví, že se zítra zázrak nestane.. Něco se samo láme tak akorad ve filmu.. To co si tady vykládáme je alibismus. Všichni si kupujou lístky všichni nějakým způsobem platí "časem" na zimaku. Je scela normální, že chcou za to alespoň výkon hodný osmičce. A pokud někomu stačí si po prohranych zápasech plácat na rameno na fóru či jinde, jak se to časem zlomí, tak je buď divný nebo je mu vsetinský hokej ukradený.... Já jsem po každém prohraném zápase pořádně nasr.. ny. Zvlášť když musím poslouchat "nestranné" komentátory online přenosu jak Vsetín vyrábí okna v obraně jak hrubě chybuje na modré čáře atd... Přiznejme si, že tomu chybí úplně všechno a není to o posílách nebo gólmanech. Ten tým jako celek včetně trenérů a zřejmě i kondičního je stále v přípravě.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SC Kolín