Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-13" |  vypnout filtr
 
12>
Gerard | Vsetín
13.10.2019, 22:51
 
No já jak jsem viděl už asi po půl minutě jak se objevují první dlaně, které si dělaly otvory v plachtě, tak jsem se obával, že to nevydrží ani tak dlouhou jak to vydrželo. Mně osobně to ale přišlo tentokrát opravdu podařené ať už co do kvality výtvarné, tak i do kvality odprezentování.
 
Rst | Vsetín
13.10.2019, 22:42
 
Reakce na Gerard: Rst: Rosťo, schválně jsem se teď podív...
odkaz
 
Rst | Vsetín
13.10.2019, 22:38
 
Gerard:
Jj, chyba je tedy na straně lidí držících tu parádu nad hlavami, měli vydržet dýl. Jak loni, tak letos.
Ale tohle taky nechápu: se s tím piplají, práce a času to zabere... a pak kvůli ... (proč vlastně?) to jde co nejdřív dolů. Škoda.
Zase na druhou stranu - choreo ve tmě je takové vsetínské a už si zvykám.
Obsluha světel je v tom nevinně, beru zpět (už si vzpomínám, že jsem to nakonec psal i loni při výročí republiky, že to mohli držet půlku třetiny klidně a bylo by... ) fanoušci mají mít více trpělivosti, když už se pustí do takové věci.
 
Gerard | Vsetín
13.10.2019, 22:22
 
Rst: Rosťo, schválně jsem se teď podíval ještě na hokejce na samotný začátek zápasu, protože jsem si říkal jestli šálil zrak mě nebo Tebe, nebo jestli si už nepamatuji ani co bylo a nebylo včera, ale řekl bych že přítmí bylo jenom cca. prvních 30 sekund u nástupu našich hráčů a roztahování plachty, ale dalších cca. pět minut už byl rozsvícené normálně, ne? Takže na zdokumentování bylo tentokrát času docela dost.
 
Rst | Vsetín
13.10.2019, 21:22
 
Scouser:
V jednoduchosti je krása.

Plha:
Taky to tak mám, z tohoto důvodu měla obsluha efektů a světel na 4-5 vteřin přisvítit tím tuplem(!), již jen pro zaznamenání kvalitního fota a lepší zprávy pro příští generace. Je to škoda, zopakovala se tak stejná "chyba" z minulého roku s choreem ke vzniku republiky, kdy při světlech by to taktéž bylo 100 a 1.
Jinak pochopitelně před kluky smekám. Smajlík

LOUŽEK:
Óóóch, to už by byla mana nebeská! Smajlík
 
13.10.2019, 19:55
 
K těm dresům,krásné. Jen bych to vyšperkoval kolem krku v barvách zbrojovky.
 
Plha | SVVT
13.10.2019, 19:27
 
Reakce na dronte: Tak jsme si chlapci pokecali, no a co,...
A mě zase nepřekvapuje, že si 3/4 lidí mimo VS myslí, že se tu zkraje devadesátek narychlo postavil zimák, aby v něm mohl Zubík utopit prachy Smajlík ... ale budiž.

Nejsem nadšeným příznivcem chorea (moc práce, krátkodobý efekt), ale za včerejšek chlapcům podtrženou jedna Smajlík
 
scouser | SVVT
13.10.2019, 18:58
 
Reakce na Rst: Včera krásná sobota a opět člověk mohl za...
Doplnil bych ještě dresy. Hezčí jsem nikdy neviděl! Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.10.2019, 18:29
 
Včera krásná sobota a opět člověk mohl zažít jednou to, co dělá na Vsetíně hokej hokejem.
Pondělky, středy, farmy, Kadaně, bobtnající soutěž bez hrozby sestupu nechť si Král strčí do p....e, nejlépe Pešánovy.

- byl tam moment, kdy mě to úplně posunulo o metr. Bylo to při hromovém VYPADNI!!, kdy to burácelo tak celé stání. Úplně jsem se vrátil v čase. Je na škodu, že v tlaku tohoto potenciálu kotelníci nevyužijí a nerozburácí celý Lapač MY CHCEME GÓL třeba. Tohle kdysi vyhrávalo zápasy a ždímalo ty Jacky a Foršáky a Vodáky nadoraz; ždímalo by to i nynější kluky nechat tam všechno.
To hromové VYPADNI bylo úchvatné.

- choreo: zase jim na to nerozsvítili. ŠKODA. Ve tmě nebylo možné rozpoznat, co vlastně je v horní polovině plachty, balónky byly úplně zbytečné kvůli tmě. Příště buď vytáhnout třeba ve 3. minutě za světla, nebo se domluvit z obsluhou světel, aby posvítila a projednou se na ty své efekty vybodla. Chytlo by to jinýrozměr. Takhle šlo vidět to uprostřed, vlevo dole znak připomínal chuligánské háčko apod.

- světla kazící choreo, po zápase ale Goťák famózní. FAMÓZNÍ!!!! To by lo NĚCO! Děkuji zpívající., fakt nádhera! a dušičke v peří.

- šála TJ ZBROJOVKA VSETÍN - SKVOST, krása, nejhezčí vsetínská sála ze všech možných druhů, srdíčko spokojené. Konečně!!!!

Byla to krásná sobota, nechápu, že si ji nékteří diváci - trenéři dovedou pokazit "néjakým" hokejem. Smajlík
 
13.10.2019, 15:25
 
Ty jo, viking se naučil česky Smajlík
 
13.10.2019, 15:20
 
Teď jsem četl hodně příspěvků ohledně devadesátých let jak šel Vsetín z druhé do první a výš z těch kluků se staly hvězdy extraligy nemyslím že s dnešním mančaftem by šlo udělat to samé to je strop co z nich jde vymáčknout ale play off je jiná soutěž to víme všichni a ohledně diváků tehdá fandili všichni sezení stáří mladí ženské prostě všichni a pod čtyři tisíce nikdy nebylo je pravda že nebyl internet ale byla veliká prestiž být na zimaku dnes to tak není a hrát dnes o osmičku mě opravdu nezajímá jména máme na první čtyřku diváky nejlepší takže bych to viděl dva body za Budejkama
 
13.10.2019, 15:20
 
Teď jsem četl hodně příspěvků ohledně devadesátých let jak šel Vsetín z druhé do první a výš z těch kluků se staly hvězdy extraligy nemyslím že s dnešním mančaftem by šlo udělat to samé to je strop co z nich jde vymáčknout ale play off je jiná soutěž to víme všichni a ohledně diváků tehdá fandili všichni sezení stáří mladí ženské prostě všichni a pod čtyři tisíce nikdy nebylo je pravda že nebyl internet ale byla veliká prestiž být na zimaku dnes to tak není a hrát dnes o osmičku mě opravdu nezajímá jména máme na první čtyřku diváky nejlepší takže bych to viděl dva body za Budejkama
 
dronte | Chomutov
13.10.2019, 15:00
 
Tak jsme si chlapci pokecali, no a co, ne? V mém věku se už neperu, takže v hospodě by to bylo jen o panácích. Těch už taky moc nedám. Postup samozřejmě přeju nám, ale jsem realista. Po bankrotu dřívějšího majitele jsme rádi, že se tu vůbec hraje 1. liga, takže asi až příště Smajlík

Překvapilo mě, že se u vás hokej hraje už 80 let, to je dlouhá historie. V Chomutově jsme měli nedávno 70. výročí. Hokej se tu hrál už před Druhou válkou, ale to nepočítají, protože klub byl německý.
 
13.10.2019, 14:40
 
Reakce na dronte: Jaké nářky, v čem prosím tě spatřuješ ...
Ty si regulerní blázen dlouho jsem neviděl tak ubrečený tým jako byl včera Chomutov kdyby Klíma uměl hrát tak jak se umí válet a simulovat tak je minimálně v KHL Smajlík
 
Gerard | Vsetín
13.10.2019, 14:32
 
Scousuere, tos přehnal, takhle okatě přát postup Chomutovu a né nám Smajlík .
Dronte: tak ses nám tady vyplakal, ale věř že pochopení tady moc nenajdeš. Trestné naprosto jednoznačné, kucharduv "gól nohou" jednoznačné regulérní. Žádné úmyslné kopnutí. Jediné co ti možná uznám je náš třetí gól, na který nechtěně asistoval čárový rozhodčí. Ano nase.e to, ale takové věci se stávají. Jinak poměr vyloučení vyrovnaný a za to můžete být spíše rádi, protože po většinu zápasu jste byli u všeho později a z toho plynuly vaše fauly. To že tady psalo pár "fanoušků", typu hokejvsetin, že nám rozhodčí připískávali nemá žádnou vypovídací hodnotu, protože třeba zrovna tento jedinec je naprosto zaprděný rádoby fanda.
 
13.10.2019, 14:29
 
Dronte. No vůbec nic mu na to ostatní neřeknou. Do první ligy spadne Gottwaldov a to bude větší výhra než postup. Bo kdybychom ho minuli,to by teprv byla tragédie
 
dronte | Chomutov
13.10.2019, 13:55
 
Reakce na scouser: - nikdo tu nejásá - proměnit polovinu...
Jaké nářky, v čem prosím tě spatřuješ mou aroganci? Nic jsem nepsal o tom, zda jste si vyhrát zasloužili, či ne. Napsal jsem, že jste víc bojovali a stříleli, nicméně ty góly padly tak jak jsem popsal. Že vás sudí tlačili si všimli i fandové od vás. Pár zmínek je i tady na fóru, takže si svá moudra o axtraligových fandech v souvislosti se mnou nech. Na druhou stranu je hezké, že nám přeješ postup. To ovšem znamená, že nechceš, abyste postoupili vy...No, nevím co ti na to řeknou ostatní.
 
scouser | SVVT
13.10.2019, 13:15
 
Reakce na dronte: No, s tím "zaslouženě" bych nesouhlasi...
- nikdo tu nejásá
- proměnit polovinu našich šancí ve II. třetině, odjedete se sedmičkou
- tvé nářky jsou vskutku hodny extraligového fandy, proto vám přeju návrat mezi ně. Mezi tu arogantní verbež by jsi zapadnul naprosto dokonale...
 
13.10.2019, 12:15
 
Tvl, trestné naprosto jasné a třetí tretinu jsme snad nehrali v peti..rozhodci kolikrat kompenzovali předchozí vylouceni aby konecny stav byl 7:7!!! A kdo nepromeni presilovku 5:3, ten dle hokejových tradic nemuze vyhrat. Z Poruby za tri body a v sobotu rozstřílel "projekt Dukla"
 
13.10.2019, 11:40
 
Dronte, takže jsme dali vlastně jen jeden normální gól? To jsme si fakt nezasloužili vyhrát
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.