Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-15" |  vypnout filtr
 
15.10.2019, 21:47
 
Vedení Českého hokeje trestalo prvoligové celky za nesportovní chování diváků - a to konkrétně celky Havířova a Vsetína!
Vsetín dostal napomenutí od Českého hokeje z duelu s Chomutovem za vhazování kelímků s pivem na střídačku hostí a také za nalepení dvou samolepek na autobus Chomutova po utkání.K.o.K.o.TI Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
15.10.2019, 21:32
 
odkaz Tak snad se mu bude darit Smajlík
 
U pilotů je bráno jako letecké eso někdo, kdo sestřelil (tuším) 5 nepřátelských letadel (byť za první i druhé ty "normy" byly jinde), čili pokud platí stejné normy i v hokeji, víš jak... Smajlík Smajlík
 
15.10.2019, 12:54
 
Jen tak by mě zajímalo, od kolika gólů v sezóně se dá hráč považovat za "kanonýra"? Ví to někdo?
 
15.10.2019, 11:28
 
Mě by potěšilo kdyby jsme si s GT vyměnili soutěže :D a v létě odmítali z důvodu náročného programu sehrát přátelák! Já po sobotě si myslím že tu Porubu dáme a v sobotu Králův projekt Dukla také a půjdeme do druhé půlky první části soutěže ze třetího místa. Až Porubě odejde Svačina - půlka jejich branek nebude. Jinak GT Sturce pouští...měl v jednání prý právě Porubu ale proč ho nezkusit místo dlouhodobého maroda Břízky?
 
I bez postupu bude sranda Smajlík
odkaz
 
Flasar | SFAKZZ
15.10.2019, 08:53
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.