Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-18" |  vypnout filtr
 
1234>
18.10.2019, 23:43
 
Konečně se tady rozjela nějaká delší story.Už se to dá i číst a někdy se i opravdu zasměju.Že by to bylo ku prospěchu věci to ne ,ale číst některé názory na věc je lepší než Vyškeřák.Hlavně ty skladby formací a kdo by jsi měl eventuelně sypat popel na hlavu,nebo odejít popřípadě vůbec nehrát.Buďte rádi kde Vsetín je a že bojuje o to ,být ještě výš.Trocha pokory a trpělivosti nikomu neuškodí.Není to jak se říká hop na krávu a už je tela. Jinak Hoši bohujte. Smajlík
 
Gerard | Vsetín
18.10.2019, 23:07
 
ATLASFIT: Já se s Tebou tady nemíním hádat, ani Tě nějak dokolečka přesvědčovat, že tento tým dle mě není slabší než loňský, ba právě, že je spíše naopak silnější. Ty máš na to opačný názor a pomalu tady brečíš za takovými hráči jako byli Kopta a Pitule a nově příchozí hráče jsi již prakticky odepsal. Nevím co měla znamenat ta Tvá poznámka, že právě Kopta s Pitulem byli hráči ze třetí pětky??? Když píšeš, že chodíš na hokej pravidelně, tak bys mohl vědět, že loni jsme měli jednu extra "první" lajnu, které to lepilo celou základní část (mimochodem to byl lajna č. 2) a pak dvě druhé až třetí lajny, kde se hráči docela často protáčeli. A pak samozřejmě čtvrtou, bruslící, brousící lajnu, stejně jako letos. A právě zrovna ten Pitule, se díky své postavě na přesilovky dostával celkem pravidelně, podobně jako třeba Vítek ze čtvrté lajny letos.
Když si uvedl ty gólové statistiky hráčů co odešli, tak si myslím, že to rozhodně nejsou nijak nedosažitelné mety ani pro letošní posily. Zatím v průměru až tak nezaostávají a to za sebou mají zatím část sezony, kdy nám to jako celku vůbec nelepilo. Ale všechno jsou to beztak jenom naše spekulace, např. i Tebou opěvovaný Kopta až do jeho hostovačky v Přerově neměl vůbec dobrý start do sezóny. Opravdu objektivní porovnání jak jednotlivců, tak i celého týmu budeme moct udělat až na konci sezóny. A já pořád věřím, že i přes výborný loňský výsledek, to srovnání nakonec dopadne zase kladně. A když ne, tak se z toho věšet nebudu... Byla by to první sezóna po asi pěti předešlých, kdybychom skončil hůř než v sezoně předešlé. A to není tak špatná bilance, ne?
 
18.10.2019, 21:53
 
Tak vzdycky me VS posral ticket... Tak sem vsadil na litky tak doufam ze serie bude pokracovat Smajlík
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 21:29
 
n_z:
Ty ne, ale ostatní tam číhají jak ohaři a rychle s tím na net.
Všechny zhodnotit a dát jim kouř.
 
18.10.2019, 21:21
 
Bl-b, co mne posílá koukat - dívat se na své spaní mne fakt nezajímá. Proto se (sned) obracím na půdu ornou, na Rst. Jak jsi dal do placu, že když se ven nejezdí a přesto to trhá žíly, proč se na to někdo (na TV hokejce) dívá, že se čeká na kdejaký kiks, tak já jsem se chytl. Mohlo by se říct, že potrefená husa zakejhá, já tomu říkám, že se dá k takové narážce postavit čelem.
Rst, beru to tak, že jsi prožitkář a prezentuješ to tu skvěle, a neberu ti to. Tak, prosím, respektuj to, že tu někteří vnímáme i ty reálné herní situace. Proč hned lovecký pes?
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 21:21
 
Flasare, díky za foto toho vemena. Prý mělo výbornou formu. PR sekce ČH jede. Smajlík A ten projekt "aby se vemeno nenudilo" sponzoruje nějaký očař?
 
18.10.2019, 21:07
 
A ještě mne baví hláška hokejvsetina "výběr z výběru", pokud dobře počítám, použil ji za dvě sezony pětkrát. Co je to výběr z výběru?
 
18.10.2019, 20:56
 
nový_: Ty jsi borec!! Smajlík koukej spát, už je po večerníčku Smajlík Smajlík
 
18.10.2019, 20:08
 
Jindra Abdul Slovan Bratislava 12 zápasů 5+4. Tak hlavně že tu jsou super žoldaci. Smajlík Smajlík Smajlík
 
18.10.2019, 20:03
 
Jojo, tipoval bych tak blba z HB, či Kladna nebo Usti pod Labem
 
18.10.2019, 19:36
 
Ještě k tomu "hokejvsetin". Taky jsem si udělal malý exkurz do nedávné minulosti jeho "příspěvků" (rozuměj: blití na "vlastní" klub) a zaujala mne jeho čeština. Příklad (cituji): "...to je zakázanÝ, Ty budeš asi řádně vylízanEJ..., ...jako malÝ kluci..., ...na to se fakt nedá KOUKAT...". Taková mluva nemá se Vsetínem a širokým moravským okolím nic společného. Úsudek, jak je to s "hokejemvsetínem", ať si udělá každý sám. Já si říkám, že jsme natolik dobří, a kdosi natolik z nás porsaný, že mu to stojí za to. Nejlepší ale bude na toho bl.ba s ukradeným nickem vůbec nereagovat.
 
18.10.2019, 19:26
 
Reakce na Rst: Jak víte, že ten moula, kvůli kterému se ...
Já myslím že v Litoměřicích jsou rádi, vždyť který sponzor do nich v dnešní době nasype do klubu finance prakticky zadarmo? A ještě k tomu jim zajistí zadarmo hráče a vylepšení zázemí? Nikdo! Takže pro ně je to jakoby tamní klub koupili šejkové xD. Vždyť ten klub byl podobně jako Kadaň před příchodem svazu na odpis, ani se nevědělo zda budou hrát 1.ligu.
 
18.10.2019, 19:08
 
Do nich!

Bijte je!

Samolepky na ně!

30. kolo základní části by mohl být pěkný výjezd...
 
Flasar | SFAKZZ
18.10.2019, 19:00
 
Reakce na Rst: Jak víte, že ten moula, kvůli kterému se ...
Možná se přijede podívat,ale ... odkaz
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 18:55
 
Jak víte, že ten moula, kvůli kterému se vymyslel projekt, aby měl zábavu, nepřijede??

Setteinz:
Zítra do nich a co se do nich vejde. Je mi líto Litoměřických, že jim de facto zničili klub a naroubovali tam projekt, aby měl ten chuj kde chytat a ještě tady to prezentují jako svůj majstrštyk. Do nich! I když nepřijede.
Do hráčů to klavírovat celý čas, že to je ne ledajaký zápas. Je to Vsetín - Český hokej. Zítra si přeju výhru jako dlouho ne. To nebude o body, to bude o čest.
..... Tady plancu a vím, že zákon schválnosti je proti mně/nám, tak si aspoň počtu, Setteinz, no. Smajlík Smajlík
 
18.10.2019, 17:45
 
A co když nevyklepnou?

Ne, že bych se toho nebál...
 
18.10.2019, 17:42
 
Reakce na hokejvsetin: Muhehee: A ty budeš asi řádně vyl...
Počkal bych až ti kluci se ukážou v "akci". Třeba takový Pechanec nebo Jonák jsou v rámci Extraligy solidní podprůměr, dokonce i odpad (nic proti těm klukům), ale v rámci 1.ligy jsou nadprůměr. Gorcík udělal v ročníku kdy hrál s Varama 1.ligu 16 bodů, letos za Sokolov měl v 5 zápasech 4+1, což je solidní bilance. Nevím na jak dlouho má vyřízené hostování, ale jestli bude bude pokračovat v těchto výkonech, bude pro tým posilou. Kudělka je solidní hráč i na poměry v Extralize - co by za něj dali třeba ve Zlíně, kde by se určitě neztratil.

Není jednoduché najít zajímavou posilu, jak tady někdo psal, moc Gulašů, Pastrňáků se tady nepohybuje a když jo, bylo by s podivem kdyby zamířili na Lapač. Jsou tady totiž Ekonomické důvody, které jsou docela podstatné. Taky bych rád, kdyby třeba směrem do obrany tým byl kvalitnější, ale musí se pracovat s tím co je. Takový Dostálek vypadá že se chytl, zlepšuje se Řehuš. Věřím že HC Králův kšeft na Lapači ogaři vyklepnou. Nezlobil bych se kdyby zas někdo nešupnul nějaký hattrick.
 
18.10.2019, 17:40
 
No jo, ale pokud budeme chtít příští sezónu to finále opravdu hrát, tak nezbývá nic jiného než zase další masová obměna!
 
ATLASFIT | Kopřivnice
18.10.2019, 17:30
 
Reakce na Gerard: Atlasfit: nechci nikoho z "odejitých" ...
Gerarde, není potřeba to přehánět s kamenováním, stačila by zmínka, že se masivní obměna nepovedla a ne si od samého začátku obhajovat, jak je to perfektní, což předvádíš doposud, jako kdyby jsi ty hráče vybral. Jestli vedly k výměně po sezoně klubová strategie, agenti, chtít něco vyzkoušet nerozhoduje!!! Důležitá je výkonost!! Teorie typu nezapadl do kabiny, finanční nároky, Theoret neprofesionálnost atd jsou jen spekulace. Loni Rác 54 zápasů, 16 gólů, Theoret 32 zápasů, 13 gólů, Kopta 45 zápasů 14 gólů + 5 v Přerově, Pitule 44 zápasů, 8 gólů. Kopta + Pitule ze 3 lajny, abys pochopil , že přesilovky a čas na ledě za celou sezonu je o hodiny někde jinde. A jelikož na hokej chodím pravidelně, tak mě s tím omlouváním a chválením toho, co nefunguje nepřesvědčíš. Děláš to jako svaz. Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.