Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-19" |  vypnout filtr
 
123>
19.10.2019, 23:36
 
Plha:
.. prostoduché a asi úměrné intelektu
 
Rst | Vsetín
19.10.2019, 23:25
 
Tak panikáři již vidí světýlko na konci tunelu, což mi přide, jako kdybychom byli předposlední, mě však zaujalo:
- reprezentativní zástava VSETíN SUPPORTERS, moc pěkná

- srdce plesalo při symbióze fanátů s hokejkama při Král je č...k; FAMOUS!!!
.....................
(Řezo, mezi Studiem kámoš a Kalendáriem brnknu)
 
Gerard | Vsetín
19.10.2019, 23:20
 
ATLASFIT: mysli si o mně co chceš. Klidně, že jsem tiskový mluvčí, nebo třeba Tobola sedící Tesilovi na klíně. Zajímavé je, že pro změnu takový nový_z mě má zase pomalu za největšího kritika vsetínského hokeje Smajlík , ale je mi to fakt jedno. Věř mi, že ani přes dnešní výhru a asi nejlepší výkon v sezoně nejsem zatím z první části ani náhodou nějak nadšený. Jenom ale tomu týmu jako fanda prostě věřím a doufám, že jak se trochu chytne, tak podobné zápasy jako dnes budou minimálně standardem. Tvoje nářky jakou hroznou chybu vedení udělalo obměnou podstatné části týmu bych ještě dokázal třeba pochopit. Ale ty nesmysly jak by se vedení mělo po 14. kole veřejně omlouvat a přiznávat chyby jsou naprosto mimo mísu. Když Ti napíši, že máš s takovými soudy počkat až na konec sezóny, tak ze mě uděláš pomalu deb.ila a zaměstnance klubu. Jsi naprostý demagog, který si jede svou písničku, že velké změny v týmu znamenají automaticky horší kvalitu. Podívej se ale na Budějky, které těch změn mají minimálně stejně jako my a jak se jim proti loňsku daří. Ano, možná jen měli šťastnější ruku, nebo jim to jenom dříve sedlo, ale že by jejich změny byly o tolik kvalitnější než ty naše bych rozhodně neřekl. Jsem navíc přesvědčený, že tolik změn bychom ani my, ani právě ty Budějky rozhodně neudělali kdyby jsme nebyli tak opravdu špatní v semifinále s Budějkami, potažmo Budějky v baráži. Jestli já osobně bych Tesilovi a spol. něco vyčítal, tak jedině to, že při letním budování týmu trochu zapomněli na obranu. Myslím si, že v rámci finanční náročnosti vsadili na to, že tento tým více - méně v klidu bude hrát do čtvrtého místa a že ho až na konci přestupního období doplní o dva kvalitní beky. Teď ale asi i sami vidí, že to posílení muselo přijít už dříve. A předpokládám, že asi nezůstane jenom u toho samotného Kudělky.
 
19.10.2019, 23:06
 
Reakce na vajdik: Tady se ukazalo ze ELH je jinde...nebe...
Myslím si že ten tým je kvalitou postaven 4. 5. místo, jako minulou sezonu, až na to, že nikdo nepředpokládal že se z Roba s Pechance a Jonáka stane taková úderná trojka, která valachy prakticky sama vytáhla na druhé místo. Negativní stránka tohoto se potom projevila v play off. Bodování aktuálně je daleko více vyrovnané, stejně jako formace, to byl záměr trenérů. Ale ne vše prostě vyšlo a muselo se sáhnout ať už z nutnosti (Března x-/) či z toho že to někomu nešlapalo. Nemůžeme čekat že Gorcik bude dávat jeden bod za druhým jak z kulometu - je možné že si ho zase Vary stáhnou, to vidím jako negativum toho hostování, ale pokud pomůže týmu k vyšším příčkám, může z toho profitovat nejen on, ale i zbytek týmu a nastartovat tak jiné hráče.
 
Gerard | Vsetín
19.10.2019, 23:03
 
Dneska moc hezký zápas a velmi poctivý a odmakaný výkon. Myslím si, že takový hokej musel bavit všechny přítomné a jestliže v podobném duchu budeme pokračovat, tak body budou přibývat a příspěvky tady na fóru rovnoměrně k tomu ubývat Smajlík . Gorčík výborný výkon, hodně mu pomohlo, že hned jeho první střela skončila v síti. Snad mu to vydrží i do dalších zápasů, i když jako vyložený střelec, nebo hráč který by měl dělat bod a více na zápas sem asi nepřicházel. Celoplošný hokej, s dobrým bruslením a napadáním ale u něj snad uvidíme pokaždé. Kudělka docela poctivý výkon, nikam se moc raději nehrnul, do defenzívy si ale poctivě odehrál své. Na to, že to byl jeho letošní první zápas, tak solidní. Věřím, že s větší herní praxí bude opravdu posilou.
Z Litoměřic mě nejvíc zaujala asi "slečna Voženílková". Hokejista to špatný určitě není, ale tak ubrečený a neustále podrážděný projev jaký měl dnes on jsem už dlouho neviděl. Samá sekera po odpískání, neustálé stěžování si, tahání se s našimi za dres apod., fakt děs.
 
Cromwel | Holešov 1
19.10.2019, 23:02
 
Vajdík- mě se to dneska taky docela líbilo..pominul li teda tu strašnou holomajznu v první třetině, ale tak nějak s ohledem na předešlé zápasy ,kdy jsme všichni po každé vydřené výhře už už viděli světýlko na konci tunelu se strašně moc podvědomě braním sdílení tvého optimismu😉...
 
19.10.2019, 22:36
 
Tady se ukazalo ze ELH je jinde...neberu Gorcikovo 1+2, ale jeho pohyb, nahravku a myslenku...snad bude pokracovat. S Dostyho mam osobne radost ze mu to lepi. Dneska bez Dundase ale petky poskladane suprove, čtvrtá snad brzo s #91 misto #77 nebo 73. Rozdil dneska v bojovnosti oproti zapasum minulym a tento tym opravdu lehce porazil tym, ktery sbiral posledni dobou body doma venku. Trinec B a Havirov, 5.b a pak by se mohlo diky souperum ze spod tabulky bodovat a tabulkou jit nahoru. Jak jsem psal pred zapasem (ikdyz nasrany po Porube), po 30kole neni nerealne 3-5misto.
 
Plha | SVVT
19.10.2019, 21:39
 
edd_vs: ty jsi byl, jsi a zřejmě i zůstaneš blb!

Jinak dnes 👍 ...a Ondračkovi speciálně 👍👍
 
ŘEZA | VSETÍN
19.10.2019, 21:37
 
RST,jestli nemáš kočár tak volej :731455825.
 
Reza | VSETÍN
19.10.2019, 21:24
 
Zdar,vím že to je nehokejovy(slušně řečeno),jinak dementní datum a den,ale pojďme potvrdit body z Lapača!!!!!Sku..rvene pondělí,FM blízko,gdo nejede je Žena!!!(normální ženy pochopí..)
 
19.10.2019, 21:02
 
No vidite, vetsina z Gorcika unesena a podivejte na jeho statistiky v jinych tymech (hlavni a jedine meritko nekterych pred prichodem).
 
pavelmikel | Vsetín
19.10.2019, 20:56
 
Velmi dobře byl to dobrý výkon uvidíme frýdek tam Jsme.l Nevyhráli dlouho
 
romanfrajer | VHK Vsetín
19.10.2019, 20:43
 
Gorčík ... konečně trefa do černého! Výborný bruslař, skvělá technika i střela. Takhle má vypadat posila. Kudělka spolehlivost, dobrá rozehrávka i slušně vystřelit od modré zvládá. Ještě pár zápasů a 1.lajna jak vyšitá. Zbytek týmu taky super odmakal. Úsměvné bylo, jak rozhodčí ke konci kompenzoval vyloučení, aby ten zápis nebyl tak okatý... Třinec uděláme!
 
19.10.2019, 20:39
 
Musím se omluvit, že jsem podceňoval Gorčíka, dneska nejlepší hráč !! Smajlík Smajlík že by konečně posila s velkým P ?? Smajlík
 
19.10.2019, 20:34
 
Dobré tři body. .Teď to hlavně nepodělat ve FM.Myslet, že už jsme se chytli by bylo naivní.Věřím našim borcům ,že budou chtít urvat další vítězství.Jen někdy nezmatkovat při rozehrávce a při přechodu přes červenou.Taky trochu víc pohybu při přesilovce,ale to už je pro trenéry.A že jich tady je.Hoši díky a bojujte. Smajlík
 
19.10.2019, 20:26
 
#97 kapitan misto #22? Nebo jen chyba v onlajnech?
 
19.10.2019, 20:22
 
Reakce na Cromwel: Takže.... Gořčík okamžitě do Valmezu....
Gorčíka bohužel nemůžou hodit do Valmezu, ale mohou ho odvolat hostování z Varů, odkud přišel xD. Jakožto by to bylo třeba, protože aby někdo udělal tři body, to se nedělá xD. Ne vážně, ať to borcům šlape takto dál.
 
ace81 | Vsetín
19.10.2019, 20:19
 
Dneska se Tesil asi usmíval pod vousy jakou posilu sehnal. Gorčík(1+2) byl dneska rozdílový hráč co dotáhl tým k výhře za 3b.(a to nechodil ani na přesilovky) - možná by ho tam mohli občas dát Smajlík Dále Ondračka překvapoval přehledem a rozehrávkou(ta přes ty dvě lajny na Dostyho měla oči) a ten ty nájezdy fakt umí proměnovat. Tak teď prolomit to čekání na body z FM a bude to snad lepší.
 
Cromwel | Holešov 1
19.10.2019, 20:11
 
Takže....
Gořčík okamžitě do Valmezu. Takové lidi tady nemůžeme potřebovat..
Kudělka.. totéž ..utekl mu puk přes modrou při přesilovce...
A hlavně... okamžitě, ale okamžitě se zbavit Dostálka ,protože jestli zbytek mužstva nakazí tou virózou co měl,bude tady za chvilku dělat v průměru dva body na zápas kdejaký neumětel...
 
19.10.2019, 20:07
 
Že by konečně produktivní hráč do útoku? Jen tak dál.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.