Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 103 (k 3.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-20" |  vypnout filtr
 
12>
Marke | Vse/Jyv
20.10.2019, 19:48
 
Reakce na Rst: Marki, nz. Třeba kdyby to napsali takhle ...
Tady Lehterä zas říkal něco o tom, že SaiPa jde na titul. Neměla bych si koupit permanentku a každou sobotu jezdit do Lappeenranty? Smajlík
 
 
BohseOnkel | Ohrada
20.10.2019, 17:20
 
Nemáte někdo odkaz na to jakým způsobem se bude hrát po 2/4 soutěže? a jak následně bude probíhat kdo půjde na 8 místo. (to se samozžejmě nebude týkat Vsetína Smajlík ) Jen mě to zajímá, děkuji.
 
subni | poprad
20.10.2019, 16:55
 
Dobrý den všem
 
Gerard | Vsetín
20.10.2019, 15:38
 
Pěkná diskuze se nám tady rozjela. Řekl bych ale ještě jednu podstatnou věc. Myslím si, že nikdo z nás zasvěcených fanoušků a fanoušků, kteří mají odchozeno a odjezděno Vsetínské zápasy na všech úrovních od II. ligy až po eligu, nebude nijak útočit na normálně smýšlejícího a píšícího kritika, který svůj názor dokáže zformulovat do více vět než jediné typu "Dopita není trenér", "Hrycek ven", "Tobolo táhni", "Tesile, omluv se veřejně" apod. Myslím si, že to, že prozatímní výsledky a ani hra nebyla nejlepší vidíme opravdu všichni. Když ale člověk ví, že to všem kolem VS hokeje není ani trochu lhostejné a že z toho mají opravdu nelehké spaní, tak se nám pak opravdu tyto slaboduché výkřiky a mnohdy i urážky po každé prohře nelíbí.
Opravdu vtipné taky je, jak si někteří myslí, že je úplně snadné a samozřejmé přivést do týmu novou posilu. Jak je vedení pitomé, když nejedná s tím a tím hráčem. Kdyby ale tito "myslitelé" věděli jaké i některé nimi neustále tady omílané, uvažované posily mají nároky, nebo jaké mají omluvy - výmluvy proč sem nejít, tak by se asi divili. Ono opravdu není jednoduché reagovat okamžitě po pár špatných zápasech. A navíc jak se vedení rozhodne reagovat, tak dohodnout a podepsat někoho nového většinou nejde ze dne na den. Příchodem Kudělky a Gorčíka jde vidět, že ani naše vedení není úplně slepé a že se snaží jak s našim umístěním, tak i herním projevem něco udělat.
Je taky sranda, jak jedni a ti samí fanoušci jsou schopni odepsat hráče po pár zápasech, že jsou to posily k ničemu a zároveň se rozplývat nad fantastickou posilou v podobě Gorčíka, hned po jeho prvním zápase. Popravdě řečeno je to naprosto totožný (bez urážky více-méně průměrný, jinak by nehrál "jenom" Chance ligu) hráč jako všichni Rehušové, Procházkové a Tůmové. Jeho dosavadními čísly v KB by se dalo říct, že by měl být bodově dokonce i méně výrazný. A to je přesně ono, někomu to naše trochu specifické prostředí a nároky sedne hned, někomu za týden a někomu vůbec.
Nikde taky není dané, že kdyby Plzeň šáhla místo po mladém Kondorovi, třeba po Tondovi Pechancovi, jako nejlepšímu nahrávači ligy, že by jsme na tom nebyli úplně stejně, nebo klidně i hůř. Nikde není dokonce ani psané, že i kdyby zůstala lajna Jonák - Pechanec - Rob pohromadě, tak že by jim to lepilo stejně jako loni. Třeba by měl chudák Kondor letos jenom dva, tři góly a byl by možná hlavním viníkem právě on. Ono je to všechno ve sportu tak krásně vrtkavé, že předem tipovat a dělat závěry je dosti ošidné. A buďme za to rádi, protože jinak by to byla hrozná nuda, kdyby vždy vyhrával jenom papírový favorit.
 
20.10.2019, 15:04
 
Reakce na asterisk: Na co? Napíšu to takhle: pro mně LE...
..tak tohle jen tak někdo nepřebije Smajlík Smajlík Smajlík
 
Asterisk-e mám rád, velice rád si čtu jeho zasvěcené příspěvky, neb je vidět, že je to veterán co má cosi "odžito", ale s Dopitou... pardon, řečí čísel tedy #20... nesouhlasím.

Je nepochybně elita, je nepochybně špička a hokejová legenda. Ale jeho vztah-nevztah k VS je známý. Nebo to už si tu fakt nikdo nevzpomíná na jeho přístup k přátelákům po letech, nebo na to, kde by (ne)byl, kdyby se tu "neudělal" ten postup?
Navíc pokud fakt říkává "...tohle já vás nikdy učit nebudu! Nebavilo by mně to. A vás taky ne!..." je fajn, ale je na místě, kde nemá ty kluky utěšovat, ale učit je, jak se (pokud soupeř hraje "zaďoura") zachovat a vyhrát. Germáni si taky neřekli "to je marný", když frantík postavil Maginotovu linii...
 
Rst | Vsetín
20.10.2019, 14:08
 
Marki, nz.
Třeba kdyby to napsali takhle (Roba těžko nahradíme, 4. místo bude pěkné), tak si tu permici nekoupí tolik diváků.
Za mě dobrý tah a třeba se i díky tomu teď mohl "udělat" Kudělka a Gorčík(?)

Asterisk:
Perfect. Smajlík
 
Marke | Vse/Jyv
20.10.2019, 13:48
 
Reakce na Rst: Asterisk: *2* díky za výbornou reakci. ...
Děkuju za přání.
 
Marke | Vse/Jyv
20.10.2019, 13:45
 
Reakce na Flasar: JYP = Jyvaskyla ?...
Jo...
Takže tímto se Supcovi omlouvám, ale na zápasy Vsetína to fakt nedáváme...
 
Marke | Vse/Jyv
20.10.2019, 13:40
 
Reakce na Rst: Asterisk: *2* díky za výbornou reakci. ...
No jo, Rosťo, to je přesně ten problém. Kdyby vedení řeklo, Roba bude těžké nahradit, ale pokusíme se být znovu mezi nejlepší čtyřkou a poprat o postup (třeba), tak to zase vyzní jinak.
Děkuji,ze mě chápeš,ale i tak je JYP potupa. A mladý pořád básní o tom, jak bude hrát hokej za Vsetín Smajlík
 
20.10.2019, 13:37
 
Reakce na asterisk: Na co? Napíšu to takhle: pro mně LE...
škoda že tohle fórum nemá funkci jako reddit,aby tenhle příspěvek tady visel pořád jako první na očích všem těm trenérům,odborníkům atd. Smajlík ...tesat do každé kachle v chodníku k Lapači,tisknout na přední stranu zpravodaje,otisknout v Jalovci nebo co já vím aby si i ta poslední tetina co kolem zimáku jenom projede na skládačce uvědomila o čem všem to je Smajlík
 
20.10.2019, 13:18
 
Reakce na lahev8: Myslím, že většině lidí nevadí výsledk...
já bych chtěl vidět, co by se psalo kdyby Vsetín byl skutečně poslední, příkladem toho můžou být příspěvky které se zde psali tak ještě několik let zpět v období neúspěšných pokusů o postup do I.ligy. Vyhazovali se tady hráči, kteří se potom podepsali pod postupem. Ten mýtus, že na Lapači si nikdo nedovolí hrát na "50%" platil spíše v období titulů, kde ti hráči byli roky pospolu, nebo se znali ještě ze Zlína a okolí. Dneska ti hráči jsou ze všech stran, na pár měsíců v roce, odehrají si svoje, jdou dál. Za pár let se možná postoupí do ELH a bude se zase psát, jak všichni ti, kteří tu byli předtím makali na 120% a nikdo si nevzpomene na tradiční špatné začátky v I.lize. A můžeme jít zase do historie, v období prvního titulu tým hrál v první polovině spíše o záchranu - myslím že jsem to tady už ale psal.
Tyto řeči ničemu neprospějí, na 50% když se bude vyhrávat se v klidu může hrát základní část, rozhodující, jak hráči přistoupí k play off, to už by ten tým měl být dostatečně vyladěný, hráči by se mohli už poznat.
 
20.10.2019, 13:15
 
Na co?
Napíšu to takhle: pro mně LEGENDA největší #20 je u týmu čtvrtou sezonu. Když nastupoval a mnohokrát v kabině řekl, budeme to dělat JINAK! Obraz dnešního českého hokeje je totální zaďour, držet pozice, lítat musí puk, ne hráči. Byl jsi v Přerově? - nahodit puk, zašlápnout. Nahodit puk, zašlápnout.... Vím že #20 za ty víc jak tři sezóny mnohokrát po prohraném zápase klukům nenadával, ale naopak je utěšoval slovy: tohle já vás nikdy učit nebudu! Nebavilo by mně to. A vás taky ne!...... Dodám, že právě proto jak vypadá vrcholový hokej v česku, co se tu trénuje a co se tu hraje, musel dvojnásobný vítěz produktivity elh (hokejista od pánaboha!) Kubalík nejdřív udělat úspěch ve Švýcarsku, než si ho všimla NHL. Kempný zase v Rusku, aby vůbec někdo zaregistroval, že je bekem pro NHL..... České soutěže nikdo nebere vážně.....
Takže tu je trenér, co ukazuje svoje srdce mimo jiné tím, že tu je i přes obrovské zdravotní potíže..... A tenhle trenér čtvrtým rokem buduje něco, co sem tam zasřípe (kostrbatá rozehrávka), ale když to zafunguje, krásně se na to kouká. A takhle si vychovává hráče.
Jediné co si myslím že bylo letos přehnané, byla tak obrovská obměna týmu po loňsku. Jenže..... i já co mám myslím celkem dost informací netuším, co přesně stálo za každým jedním "vyhazovem".... Nechejme to na zodpovědných.....
A tak je tu letos překopaný tým. Přišli hráči s dobrýma referencema. Jenže ŽÁDNÝ z nich nikdy to co má hrát tady NEHRÁL! Všichni jsou vychováváni tak jak píšu shora..... A všichni do jednoho v tom strašně plavou či plavali. Nejdřív se chytil Rehuš. Po něm Procházka. Naposled asi definitivně Dostálek (zaplať pánbůh!). Volf už taky asi rozumí co se po něm chce. Tůma tápe. .... Takhle by se dali rozebrat i beci. Takže ve výsledku je ta hra taková jaká na oko je. Doktor se nevlezl na Vsetíně do sestavy. V chomutově je v prvním útoku.... To není o tom že by nebojovali. To je křeč neudělat chybu v systému, který vidí fakt poprvé v životě! Za ty peníze co na Vsetíně jsou, by se podle mně po změně trenéra poskládat celkem jednoduše mančaft, co by vedl k dnešnímu dni tabulku. Otázka je, jestli by se na tu holomajznu dalo koukat. A jedním dechem dodávám, že v lize jsou DVA týmy, co to dělají podobně. My a Budějovice. Jim to shodou okolností vychází líp.
 
20.10.2019, 13:02
 
Abych někomu nekřivdil, ale zdá se mi, že úplnou bojovností neoplývali vesměs nově příchozí hráči - vyjma Rehuše.
 
20.10.2019, 12:58
 
Úplně přesně nevím, na co jsem si měl odpovědět.
 
20.10.2019, 12:54
 
Asterisk:
Je fakt, že ten vztah ke klubu určitě nemám, jako skalní ,kteří na Lapači trávili a tráví celý život spoustu času. Chtěl jsem jenom napsat, že ne všichni kteří se tady ozvou musí být nutně výherní věrní.
 
20.10.2019, 12:50
 
Reakce na lahev8: Myslím, že většině lidí nevadí výsledk...
Zkus vyjmenovat (stačí čísla) ty o kterých píšeš - ty co nebojují (nebojovali). Jinak si myslím, že sis vlastně nevědomky odpověděl sám....
 
20.10.2019, 12:42
 
Myslím, že většině lidí nevadí výsledky tak, jako předvedená hra. Na Vsetíně vždy platilo, že ať je tým v tabulce umístěný jakkoli, tak se prostě maká na 120%. Letos se mi zdá, že to tak u některých hráčů není. Když vidím hráče který odjíždí z předbrankového prostoru aby nepřišel k újmě a nebo ho netrefil puk, načež následnou střelu od modré golman soupeře v pohodě chytí, protože ji celou dobu vidí, tak to je něco co se mi nelíbí, ať jsme v tabulce první nebo poslední. Vzali jsme větší, důraznější hráče a první dohrání soupeře jsem viděl v pátém kole. Je fakt, že se to poslední zápasy zlepšuje
 
20.10.2019, 12:41
 
Lahev: to bude asi na mne.
Ja nikoho nikam nehazu a myslim ze i ten prispevek je psany smirlive. My co jsme na lapac chodili v orvanych teplakach a s nudli u nosu a dnes nam je 50, zkratka mame uplne jinou historickou zkusenost. To ze tu nepistime a nekvicime jak podsvicata v momentu kdy se nedari, nerveme pres led na stridacku po zapase v Porube “Dopita ven!”, to neni zaslepenost. To je zkratka ta historicka zkusenost. Ja pisu, ze chapu a rozumim tomu, ze kdyz nekdo nema ten vztah postaveny takhle a fandeni Vsetinu ma jako volbu a svym zpusobem investici, vnima ty veci jinak. Bohuzel nekteri tak, jak tady nize.... a jednim dechem dodavam, ze cest vyjimkam (treba tobe), co nebliji srac.y, nevyhazuji trenery, neposilaji hrace na pracak....
Jsou to ale bohuzel dva svety, co si nikdy uplne rozumet nebudou....
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.