Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-6" |  vypnout filtr
 
06.10.2019, 22:38
 
Bříza si moc váží vaši podporya moc děkuje 💛💚
 
06.10.2019, 20:45
 
Chtel bych timto poprosit kotel o vyvolani jmena naseho srdcare Brizky pri zitrejsim maci.Udelal pro klub hodne a tak o vyvolani jeho jmena,a to nejednou.Brizka je nas sympatak!!!Dekuji.Vs fan
 
Subni | poprad
06.10.2019, 18:00
 
Hyml tady je to samý DIVÁK Smajlík
 
06.10.2019, 16:10
 
Přeji Břízkovi brzké uzdravení a věřím a doufám, že vše bude o.k. a bude moct pokračovat v tom co má rád, v hokeji. Drž se chlape, jsme s Tebou... Smajlík
 
06.10.2019, 15:26
 
Podle zpráv, co mi Bříza psal, tak je na tom hodně špatně 😢

Dle mého to byl zásah do oblasti hlavy a krku, který se měl trestat.

Navíc takovéhle údery na hlavu já neschvaluji a i když to bylo údajně čisté, tak bych to trestal
 
06.10.2019, 14:52
 
Dle současne nastavených pravidel to faul dle mého asi nebyl, ale toto pravidlo mi připadá nešťastné... Pokud přeci čekám přihrávku, tak se holt za tím pukem a na spoluhráče podívám, protože jinak bych musel mít na čepeli magnet. Pokud v tomto okamžiku na mne najede nějaký mameluk, kterému jde jen o to mne zastavit , tak v daném okamžiku nemám šanci reagovat. Brizko drž se ať si co nejrychleji na nohach
 
06.10.2019, 14:31
 
Kolářův zákrok byl vzhledem ke konkrétní situaci zbytečně tvrdý.Tím,že se netrestají agresívní ataky,kdy hráč je oproti soupeři prakticky bez šance na nějakou obrannou reakci je vlastně popírána zásadní skutečnost o odpovědnosti hráčů za následky svých jednání.
 
06.10.2019, 13:38
 
Souhlasim s tim ze bohuzel to byla chyba Brizky :-( ale mrzí me to o to vic, ze uz minuly rok si timto prosel a letos znovu, kdyz byl hodne platný a dle mého asi tento rok brusle neobuje, a uvidí se co po Novem roce. Jinak by mohl klub uvést délku marodeni u Tepera a Dostalek mi prijde na to, ze mel pryyy nejakou virozu taky dlouho mimo. U Holomka osobne take nevim zda jde o "rymecku" nebo zase zranění. Ale snad si ty zranění tym vybira na začátku sezony. Jeste ze Kucharda po zraneni a ve 40ti chytá asi pátý dech v kariere!!!
 
06.10.2019, 13:20
 
Reakce na zelí: Zrovna nedávno to rozebírali ve studiu b...
Naprosto souhlasím! Smajlík Někteří to vidí jinak, přesto jsou slušní. No, a jsou zde i přispívající, na které nehodlám reagovat.
 
zelí | Praha|Vsetín
06.10.2019, 10:42
 
Zrovna nedávno to rozebírali ve studiu buď na ČT Sport nebo O2 TV.

Hráč, který přebírá puk zády do hřiště zkrátka musí počítat s nárazem a být obezřetný. A ať si to chceme přiznat nebo ne, tak pokud by Na Lapači někdo od nás takto odstavil hráče soupeře, tak zimák šílí a aplauduje.

Samozřejmě ty následky jsou hrozné a všichni si přejeme brzké uzdravení. Ale já bych si přál i objektivitu. Smajlík
 
06.10.2019, 08:33
 
Kolář musel vědět, že David o něm neví a jaké následky takový atak může mít. Pak rozhoduje morální IQ. On zvolil řešení typického burana se zeleným mozkem.
Možná případ k zamyšlení nad úpravou pravidel.
 
ace81 | Vsetín
06.10.2019, 08:27
 
Reakce na Heiarix: Mezi chtít ho sejmout a faulem na 5+ ...
4 otřes mozku u Břízky je asi konečná v karieře (chtěl bych ho vidět zpátky na ledě, ale zdraví je přednější).K tomu zákroku je to můj názor a ty ho máš jiný to je normální.Vysoká nájezdová rychlost, nechtěl hrát puk a v poslední fázi si přivyškočil, aby zvýšil razanci hitu.Třeba to vedení dá k disciplinárce a ta to rozsoudí, ale to buhužel našemu Břízkovi zdraví nevrátí. Smajlík to je moje tečka k tomu dle mého nefér hitu.
 
Gerard | Vsetín
06.10.2019, 07:54
 
Včera naši předvedli konečně výkon, který bychom chtěli všichni vidět asi pravidelně. Až na pár ojedinělých šancí Dukly a závěrečného 5-ti minutového náporu domácích jsme byli myslím lepším týmem.

Ale i tak má zápas nakonec dost nešťastnou hořkou kaňku v podobě opětovného zranění Davida Březiny. Nechci malovat čerta na zeď, ale tohle nevypadá vůbec dobře a docela dost se obávám kdy a hlavně zda vůbec ještě Davida uvidíme na ledě. Koláře asi těžko nějak tvrdě soudit, i když si asi byl moc dobře vědom, že Břízku zastaví velmi tvrdě. Hokej ale je kontaktní sport a takovým střetům se tak úplně vyhnout prostě nedá. Dá se ale předejít následkům podobně asi nezaviněných střetů a to ještě přísnějším trestáním jakýkoliv úmyslných útoků na hlavu soupeře. Být tohle první Břízkův otřes mozku, tak se nic moc až tak neděje a za 14 dnů by mohl být v klidu na ledě. Ale jestli to je už třetí, čtvrtý, pátý, tak je to dost velký problém. Takže včerejší loket přerovského Weinholda na Suchého klidně půlroční trest, loňský Nashův loket na Břízků to samé. Faul našeho Vítka v playoff s K. Vary na Sičáka klidně roční distanc. Při opakovaném prohřešku klidně trest dvojnásobný a při třetím klidně doživotní distanc.
Ano, možná by to trochu změnilo tenhle krásný sport. Ano, možná by se to dotklo někdy i hráče, který nehraje vyloženě prasácky, ale jenom někde v zápalu hry ujede... Ale za mě je pořád lepší ať končí hráči po třech tvrdých faulech na hlavu, než hráči po třech otřesech mozku.

Davidovi přeji rychlou rekonvalescenci a pokud možno brzký návrat na led. A hlavně ať jeho zranění nemá dopad na jeho další život hokejový i nehokejový.
 
06.10.2019, 07:46
 
Reakce na ace81: Tady jde o to, že vůbec nechtěl hrát pu...
Mezi chtít ho sejmout a faulem na 5+ do konce (potažmo stopkou) je rozdíl. Jaký faul tady vidíš? Tohle si myslím je souhra blbých náhod - ne zrovna ideální nahrávka od 63 (který byl ale pod tlakem útočníka a poslal to co nejrychleji) a Břízka měl hlavu dole. Žádný loket, nadskočení nic. Nevím, jestli se to bude někde řešit, ale za mě faul určitě ne.
 
Muhehee | Apple
06.10.2019, 07:35
 
00:40 + 00:55 ..........alkohol! Smajlík Smajlík Smajlík
 
Subni | poprad
06.10.2019, 00:55
 
To vypatlané hovado, když vylezlo na svět měli namazat a vrazit té č..ce nazpátek mezi nohy.
 
Subni | poprad
06.10.2019, 00:40
 
Toho z p.či syna měl někdo pořádně sejmout. Armádní D.ěvky zasrané.
 
06.10.2019, 00:20
 
No ale co ten jihlavský prasák udělal Doktorovi. To vůbec nebylo hezké. Kule musí mít modré. Tam mělo být 5+ dku
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011