Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-9" |  vypnout filtr
 
1234>
09.10.2019, 23:53
 
to palica: Začínám být také podrážděný - příští hokej se narvu. Smajlík Smajlík Smajlík

Konečně někdo normální s pozitivním výhledem do budoucna Smajlík Myslím, že si na to kápnul (proč je to letos na stadioně slabší), takže v sobotu všeci vemem stánky útokem, ať sa to zase vrátí do starých kolejí Smajlík
 
Rubín | Vsetín
09.10.2019, 23:27
 
Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, nicméně tohle je poslední 3 část:

Sečteno podtrženo, chybí zápal a hlavně pohyb. Hráči se snaží, o tom nepochybuju, jde na nich vidět velká frustrace během zápasů. Nekritizuju nikoho, ale přece jen nějaké změny zřejmě přijít musí, každopádně shánět teď takové hráče, kterého opravdu potřebujeme je složitý úkol.

Diváci tým letos taky moc neženou, atmosféra není co bývala, holt se asi čeká na Play Off.

Nezbývá než doufat, že se to zlepší a kluci se třeba zdravě naserou a všem nám ukážou, že ten tým nikoho nepotřebuje. Anebo zareaguje vhodně vedení.... Nechme se překvapit.

 
Rubín | Vsetín
09.10.2019, 23:24
 
Šilhavý, Vítek tvoří velmi dobrou 4.lajnu a Horansky svým aktivním a rychlým pohybem nad celkem pomalým týmem vyčnívá... Velmi se zlepšil. Ale znova, nikdo po něm nemůže chtít, aby dával 25g v sezóně.

V obraně byl problém minulou sezónu, kde Teper a Slováček potvrdili, že jsou rychlý beci se skvělým ofenzivním smyslem. Drtina je zkušenost s bombou, odehraje si svoje. Dudáš mi přijde trochu laxní, každopádně dodává tvrdost svými hity, ostatně to se od něj čeká, ne? Ještě tak zapnout na vyšší rychlostní stupeň. Ohledně 63...nechápu jak může být tak kritizován, hraje obstojně, bohužel jeho jedinou chybu vidí naprosto každý. Ondračka je příslib do budoucna.
Jediný kdo mi nepasuje je bohužel 72, kdysi se mi líbil, teď mi přijde pomalý a trochu mimo v rozehrávce, ačkoliv dozadu maká. Obrana je ale paradoxně nic moc, ačkoliv na papíře vypadá slušně.

V bráně Gába drží velmi momentálně. Škoda Šelepněva, měli jsme dá se říct 2 jedničky, když to nešlo jednomu, zaskočil druhý. Bláhu zatím nehodnotím,čas ukáže.

Obecně tým z minulé sezóny potřeboval vhodně doplnit. Bohužel přestupová politika je nastavena zřejmě tak, že se kádr po sezoně z poloviny obmění, což v předchozích letech fungovalo.
Nicméně pokud si hráči vybudují vztah ke klubu a v kabině si sednou, což se údajně stalo minulý rok, je škoda se jich zbavovat. Ale stalo se.
 
Rubín | Vsetín
09.10.2019, 23:24
 
Bohužel, hokej z pohledu fanouška působí výkony celkem nudně a totálně rozpačitě. Ale vy, co tady plivete na hráče, uvědomte si jednu věc. Volf hrál v PV 3,4 lajnu, Doktor v ČB myslím taky, Tůma s Dostálkem o těch jsem předtím nějak extra neslyšel, vím, že Tůma hrál extraligu, ale znovu, byl to v posledních sezónách hráč, který to na sebe bral, když bylo třeba rozhodnout? To musí zodpovědět každý sám sobě. A takový Rehuš sice nebude asi dávat 4 fíky za mač, ale patří mezi nejlepší hráče na buly v celé lize.

Takového hráče jsem viděl v Rácovi s jeho ladností a rychlostí. Kucharda se svou zkušeností a Pechy s Jonákem, o Robovi to pak každý ví. A pak taky Březina, který je out.
 
palica | Vsetín
09.10.2019, 23:09
 
Začínám být také podrážděný - příští hokej se narvu.
 
pavelmikel | Vsetín
09.10.2019, 22:46
 
Je třeba se smířit s realitou pak nás hokej bude bavit... Některé...
 
Pan Jenáček psal skoro vyrovnané utkání tak hoši nevím
 
09.10.2019, 22:31
 
Kluci co je in je
 
09.10.2019, 22:31
 
Newjersey- bojujeme?? Jsi slepý nebo retardovaný? Koukat se na wolfa, tumu, rehuse, dostalka a další jak se tam vozí a nemakaji? Sorry ale toto je strašný....o hryciowovi v obraně ani nemluvím, to kopyto nemá ani na druhou ligu, je to nula, pan olympijsky vítěz a jeho ohlasy po utkání jsou hodně úsměvné až smutné, ten chlap je asi pokaždé na jiném hokeji :-)))
 
09.10.2019, 22:24
 
Sorry že to říkám realita
 
09.10.2019, 22:22
 
Bojujeme
 
09.10.2019, 22:21
 
Ruce mají na to co mají bohužel

 
09.10.2019, 22:20
 
Myslím, že je škoda, když tady Rosťu Vlacha vidáme jen jako diváka..
 
09.10.2019, 22:19
 
Kluci co říct

 
Cromwel | Holešov 1
09.10.2019, 22:15
 
Péťo chyběl jsi nám... Ještě, že se tady nedávno zastavil na skok nějaký NewJersey..😉
 
No jo a ta postavička z komiksu nikde
 
09.10.2019, 22:05
 
Ahoj kamarádi, tak co na to říkáte? Já vám to říkal, teď tady brečíte, ale když jsem to tady psal, byl jsem nejhorší člověk na foru, tyto posily stojí za pi*u, Dopita a jenacek nejsou trenéři, kluci děkujeme, ale měli byste si sbalit kufřík a putovat dál
 
ace81 | Vsetín
09.10.2019, 22:03
 
Musíme si přiznat, že současný kádr je na pozici 9 zcela zaslouženě.Obrana a útok je průměrný.Nemáme tu parádní lajnu co nás tahala z průserů minulý rok.Prostě bez rozdílových hráčů to nepůjde. Gábič nás dneska zachránil od bůra.
 
Prej to si sedne asi jo ale kdy? hlavně že máme drahý vlez dečka za plnou cenu no asi jen pantobola ke v Klidu
 
No konečně to vidíte Dopita není trenér
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.