Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1052 (k 6.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-13" |  vypnout filtr
 
13.12.2019, 21:35
 
moc pěkné SDO, parádní nasazení a nakonec výhra. Hokej mne po dlouhé době zase bavil... klobouk dole před fanoušky, co přišli a skvěle fandili!
 
13.12.2019, 15:43
 
Tak s Břízkou je to skvělá zpráva! Nevěřil jsem, že bude ještě hrát hokej. Rád jsem se spletl. Dudášovi brzké uzdravení!
 
Vajn16 | Vsetín
13.12.2019, 13:23
 
Když je tady v té hokejové pauze history okénko. Paměť některých je až podezřelá. Vy jste si asi psali deníček Saly. Já mám asi poškozený hard disk. Vzpomene si teda někdo na rok, kdy vzpomínaný Špína dirigoval trubků kotel na tom samém místě jak stojí dnes a nejspíš vytočený hrou či nepřiznivým stavem tu trubku rozflákal o zábradlí. A co to byl za ročník a zápas kdy rozhodčí nešťastně upadl a potom zase a zase až byl odvolán. Hlediště se tuze bavilo že to s tím chlastem přehnal. Až později sme se dozvěděli že zemřel. První pád způsobil krvácení do mozku a ty další toho byly důsledkem.
 
Reakce na Lisaj: Od 18.15 dnes na dorost,pojdte nam pomo...
Smajlík
 
Lisaj | město vsetína
13.12.2019, 12:42
 
Od 18.15 dnes na dorost,pojdte nam pomoct podporit nase mlade,kdyz ma acko pauzu.Vsetin neni jenom A tym,ale i mladez a ta si taky zaslouzi nasi podporu! V loni i predloni to nemelo chybu,letos neudelame vyjimku. Smajlík
 
13.12.2019, 11:57
 
Motoráci se už nudí tak, že si Prospal odskočil válčit s Čínou. Smajlík odkaz
 
13.12.2019, 11:55
 
Reakce na Rst: ( Setteinz: Horešovský #16 z Lovosic. Dík...
A při zápasech ho (pana Šelešovského) můžeme zahlédnout u trestoměřičů. A hrajem, hrajem vyměnil za sedej, sedej! :D
 
 
13.12.2019, 09:34
 
Proti Pepovi Mikešovi jsem hrál.

I když jen hokejbal.

A R. Kucharczykovi jsem snad taky něco chytil.
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 09:28
 
( Setteinz: Horešovský #16 z Lovosic. Díky němu jsem zjistil, že i v Lovosicích se hraje hokej, dokonce jsem si je tehdy, když přišel, našel na mapě a žasnul, kde na něj bafuňáři přišli. Šelešovský, bratr toho trenéra, byl pak rozhodčí, na utkáních mládeže bylo legendární jeho HRAJEM, HRAJEM!, byl známý tím, že nechtěl přerušovat hru. Kluci, co hrávali hokej, namátkou Pepa Mikeš, na HRAJEM HRAJEM stále slyší. Smajlík )
---
Přesně, Dopita není trenér! Zapomněls tu vytroubit do světa, že přesilovka je za trest!
( Smajlík )
 
13.12.2019, 09:12
 
Trenér Šelešovský byl bratr jednoho ze vsetínských hráčů ze sedmdesátých a počátku osmdesátých let.

Straka se mi skutečně matně vybavil, pak taky samozřejmě Leon Wesley...

Pak už začala obměna kádru, na podzim 89 přišli noví hráči, mimo jiné Zdeněk Okál, nebo třeba právě Horešovský, ten přišel, tuším, z Litoměřic a byl původně útočník, nebo S. Růžička a další rok se už postupovalo, sluší se proto připomenout třeba i L. Pelce...

No nic, pojďme se raději bavit o tom, že Dopita není trenér,
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 08:51
 
Ace81,
Neboj, už končíme. Je to tvoje, tréňo.
Dej si šálu ultras a pak nadávej, že před tebou mává někdo praporem. Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 08:48
 
* synka dál mezi Tomka a Barusem, ne mezi Tomka a Kupku
 
ace81 | Vsetín
13.12.2019, 08:48
 
Ogaři nechcete si pořídit oldies what up nebo viber.
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 08:46
 
Ten Straka měl dle mě 11.
Přerov a běhání můžeš dát k dobru. Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 08:42
 
Setteinz:
Já Vimperk v první národní pamatuju! Ale že do 91-92 nevydržel, už jsem pozapomněl. Trochu se mi to pletlo s Pískem...
K tomu vzpomínání za 20 let:
Hele Ty tu píšeš rok dva tři(?), tak Ti něco povím. Někdy kolem 13,14,15 se tu vždy nahodilo nějaké srandatéma. A já, jelikož to jinak neumím, tak jsem vždy na to konto sesmolil nějakou historickou stať. No a pokaždé jsem byl hejtován, že se mám dívat dopředu, že minulost nikoho nezajímá a že vzpomínání nám (k postupu) nepomůže.
A to jsem si vždycky řekl přesně, co teď Ty, položil jsem si tu řečnickou: bude někdo za 20, 30 let vzpomínat na tu generaci kolem roku 11-17 třeba? Vzpomene si na ně někdo? Protože pokud za 30 let někdo vzpomene Vaňouse a slétne se 5 haterů s "dívejte se dopředu, liga má 29 mančaftů, postupuje 11 a my jsme dvanáctí, vzpomínání na Vaňka si strč za klobouk, vzpomínání na Plška nás nikam nedostane", tak potom k čemu by byla ta současnost??? To jsem si vždy říkal.
Za sebe říkám, že pokud nezdechnu, za 30 let si na ty Vaňouse a Plchy milerád a se slzou v oku zavzpmínám. (Gólmani budou v bráně ležet a já budu chytračit, že Plch ještě v bráně normálně stál, na vlastní oči jsem to viděl! Smajlík )
A ještě:
Všimni si, že velice rádi vzpomínáme i třeba na nepovedené sezóny, kdy jsme třeba skončili předposlední a byli rádi, že jsme nespadli. A jak nám to jde a jak jsme hrdí a pyšní, že jsme byli i u toho. Jasně, bylo to útrpné, ale pak Korčus udělal tu stahovačku, povodil si gólmana, Pešat čapal jak blázen, navíc toho nebylo moc, tak to ty lidi bavilo i takhle. Hrát tehdy (nejen) s Přerovem 13x za rok, smotalo by se mi to v jeden nesmysl. I tohle hraje proti. Navíc tehdy i ty hráče si zapamatovat - mančafty nepřipomínaly průtokáče, bylo to mnohem jednodušší.
Z té sezóny 88-89 se mi vybaví nejvíc lajna Korčák Straka Kappel. Pamatuješ toho Straku? Hrál s #11 nebo #18 nebo před Šebestů měl #6 ? On byl vytáhlý, hubený, modrá jofa s košíkem, talentovaný, ale věčně na ledě, jako spadlý, ale jinak mu to šlo a bavil mě. Jen nevím, kde se tu vzal.. Smajlík
..... no a všimni si, že vzpomínáme takové perličky, povětšinou kktiny, ale že bychom řekli ti to tehdy neuměli, příp. je kriticky zhodnotili jako dnešní diváci - trenéři, to ne.
Já Ti řeknu, kdo nebyl trenér. Šelešovský! Ten přišel i se synkem v 92., synka dál mezi Tomka a Kupku a ten David Šelešovský #22, on byl takový frajírek, dokonce měl rozbroje s kotelníky, s kotlem, kotel mu spílal, ať maká, ať bojuje, a on tam jezdil jak nap.caná bělica s vyplazeným jazykem, helmou dozadu a pak ještě fakáče na kotel. No a jak trenér i syn odešli, tak tam píchli mezi Tomsona s Barusem Tomáše Kupku a to byl útok jak prase.
Kdybych měl tehdy naši hru zhodnotit, hráli jsme atraktivní, útočný, pro diváka lahodný hokej. Mařák Stavjaňa Šebestů Tomek Kupka Barus Handl David Vodák Ohanka Jurajda Horešovský, všechny jsem je měl moc rád, mělo to jen jednu chybu. Obrana -------- NEEXISTOVALA. Normálně jsme si to hráli 2 sezóny v 1.NHL bez obrany. Smajlík
Mně to nevadilo, hokej se mi líbil, ale lidi nasraní jak teď když vyhazujou ty Jeřábky a Hriciowy - tehdy to měli vidět, jak se tam Pešat mohl umlátit a nic z toho. Smajlík
Výborné to bylo. Co mě ale iritovalo už tehdy, že jsme o hlavu menší než každý, kdo sem přijel.
To se teď změnilo, ale když se podíváš na ČB, ti jsou proti nám stále jak chlapi proti dorostu. Ani to už mi nevadí. Zvykl jsem si. Smajlík
 
13.12.2019, 08:00
 
V Přerově jsem taky běžel, už jsem tady o tom kdysi psal.

V devadesátém roce hrál Vimperk ještě prolínací soutěž (Olomouc, Nitra, Slovan, Pardubice, Liptovský Mikuláš), ale pak skončil z finančních důvodů, takže my jsme s ním už nehráli.

Párkrát jsem přes Vimperk jel a vždy si říkal, že by to byl pěkný vlastivědný výjezd...

Při tom našem vzpomínání..., bude někdo z nynějších mladých vzpomínat takto na současnou éru, např. na to, že Dopita nebyl trenér?

Fenomén Vsetín, to jsme vlastně my...
 
Rst | Vsetín
13.12.2019, 01:59
 
Reakce na Lubomir_Pala: Ty v.le, chlapi vy mate v hlave ...
Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.