Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-21" |  vypnout filtr
 
123>
pavelmikel | Vsetín
21.12.2019, 23:34
 
Gerard : před branou jsme byli. Jednoduše z obrany vyhozene puky z jsme sbírali a brejkovali. Beci stříleli před branou se tečovalo. Dnes za mě nejlepší venkovní zápas takhle se to má venku hrát.
 
Rst | Vsetín
21.12.2019, 23:15
 
(Luky,
pan Ivo Pondělíček že Tvé knihovničky, odešel ve věku 91 let. R.I.P. IP)
 
Rst | Vsetín
21.12.2019, 23:11
 
Vždyť to říkám. Uzavřít tu "extra"ligu, liga farem "extra"ligových organizací a my a Přerov a Havířov ke Kopru.
MYKY:
Vzdát se repre jde i tehdy, pokud budeš hrát Stanley Cup a tím pádem ms pass. Naopak, vzdát se repre třeba vítěz či finalista SC, to by bylo Něco. Říkám, byla by to bomba, sólokapr na první stránky, palcové titulky a ledy by se hnuly.
Co v té uzavřené "extra"lize? Jasně, lepší než liga farem a druhá liga, ale jinak ke blití. Jako v 06-07.
 
scouser | SVVT
21.12.2019, 22:57
 
Reakce na Gerard: Takže asi takhle... Pánové, zkusíme si...
Háček je v tom, že výhledově bude I. liga našlapaná 12-ti farmářskými týmy. Proto cpou do vedení repre Pešána...
 
Gerard | Vsetín
21.12.2019, 22:17
 
Jinak k dnešnímu zápasu na Slávce snad nejde nic moc negativního napsat. Za mě to byl asi nejlepší výkon v sezoně. Slavii jsme nějakých 50 minut jednoznačně přehrávali a jenom díky skvělému Málkovi, smůle a naší střelecké neschopnosti jsme po druhé třetině nevedli 2:8, ale hráli skoro nemožných 3:3. Přeházání útoků naší hře myslím jednoznačně prospělo. První dvě lajny ukázaly kvalitu, třetí si rovněž své uhrála a čtvrtá působila taky velmi živě a nebezpečně. Rád jseme po delší době v sestavě zase viděl Adama Hořanského. Takový hokej by bavil asi všechny vsetínské fandy Smajlík .
 
21.12.2019, 22:11
 
No podle mě Pastrňák s Krejčím můžou odpískat MS už s předstihem, dle formy a postavení Bostonu v tabulce se jich přece žádné MS ani týkat nebude.
No a jestli se má e-liga uzavřít tak je nejvyšší čas koupit jednu pořádnou pětku ať to stíháme urvat ještě teď.
 
Gerard | Vsetín
21.12.2019, 22:08
 
Takže asi takhle... Pánové, zkusíme si to uzavření ligy na I. lize, která poslední roky nabírala na atraktivitě (především díky kvalitě a atraktivitě postupujících týmů). Postupně ji hezky nabobtnáme až na nesmyslných 17 týmů, každý rok vymyslíme pitomější rozpis soutěže. V půlce tohoto nesmyslu zjistíme, že se z té opravdu docela atraktivní I. ligy stává totální sr@čka a že na jejím ocasu zůstávají pořád jedni a ti samí zoufalci, tak vítězoslavně oznámíme, že od další sezóny se začne zase konečně padat a tenhle paskvil zužovat. No a když to neklapalo v I. lize, tak to bude určitě fungovat v naší hypermanažerské, oblekové, žvýkací extralize. No a co, že Kadaň, pardon Pardubky jsou pomalu na pokraji krachu a zoufalství (všichni ti opilci, vrahové a feťáci na střídačce, vykopnutý Rolínek apod.). No a co, že Jarda Jágr (nejlepší hokejista jakého jsme kdy měli - o to je to horší) je ochoten, aby naplnil alespoň trochu konkurenceschopný rozpočet se spojit s čertem, ďáblem, Babišem, Zemanem i Číňanem. Co na tom, že Guma Šlégr (další hokejový Bůh) je schopen pro záchranu kdysi tak oblíbeného, kvalitního klubu zaprodat své jméno a úspěchy, stejně tak jako jméno a úspěchy Chezy. Prostě teče nám do bot, tak pod záminkou záchrany Českého hokeje a výchovy mladých talentů spácháme sebevraždu jménem uzavření extraligy.
Fuj, i kdybychom "nedej Bože" přeci jenom letos, nebo příští rok postoupili, tak bych tuhle pitomost nikdy neschvaloval. Soutěž kde se nepadá ztrácí na své možná největší atraktivitě a napětí... Titul vyhrát můžeš, zachránit se musíš.
Píšu to tu už asi po třetí, ale radši našlapaná I. liga s dvanácti kvalitními týmy, než uzavřená 16-ti členná extraliga bez náboje, bez ambicí. Extraliga o 12 týmech, 1 liga o 12 týmech. Pokud bude mít některý e-ligista prostředky a kvalitu aby měl svou farmu na úrovni 13. až 24. týmu, tak ať jeho farma klidně hraje I. ligu, jinak šup do ligy II.

To co píšu výše tak není nic proti Pardubákům, Litvínovákům a spol., jenom je nesmysl vzít díky staženým půlkám méně úspěšných manažerů e-ligy, naděje a ambice dalším cca. 10 tradičním klubům v republice.

To že se takové legendy jako Jarda Jágr a Guma Šlégr propadli na úroveň takových hnojů jako Řezníček, Král, Pešán a spol. je pro mě osobně totální tragédie. Naopak Záruba mě dnes velmi mile překvapil a Sparta, ač mi to skoro nejde přes hubu, dnes opět potvrdila, že je momentálně klubem, který mi ze všech e-ligistů vadí nejmíň.
 
21.12.2019, 22:05
 
Reakce na Rst: Nový z, my dva to nebudeme, tak řekni kdo...
Rst, v tom (ne)zavírání lig jsem s Tebou fakt zajedno. O škodění současného politbyra na svazu tady píšu rok, teď jsem reagoval jen to, že bysme neměli nějak tlačit na hokejisty, aby ten stávající ... situaci (rozuměj: bordel) řešili oni. Kdyby třeba Pastrňák s Krejčím účast na MS okázale odmítli, vedení svazu (sen) na základě toho padlo, nastoupilo pak nové správné (sen), bylo by možno sestavit národní tým z těch nesmrtelných a "kolaborantů" (zvýrazňuju ty uvozovky!) typu Gulaše ?!!! Prostě hokejky do toho nezatahovat, ty mají hrát. Za každého režimu! Jinak Motor bych nepodezříval, ten letos dělá vše, a má našlápnuto, aby postoupil sportovní cestou. Tahle blamáž mu jenom uškodí.
 
scouser | SVVT
21.12.2019, 21:53
 
Reakce na Rst: Nový z, my dva to nebudeme, tak řekni kdo...
Jak se ty moje vize pomalu začínají naplňovat, co? Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.12.2019, 21:19
 
Nový z,
my dva to nebudeme, tak řekni kdo? Nelíbilo se mi zavření, i když jsme tam ještě byli (06, navíc nás stejně vykopli), nelíbilo by se mi ani tehdy, postoupili bychom - li a hráli zavřenou ELH třeba za 2 roky (příklad). K čemu hrát takovou pitchovinu?
Když mě chytne chuť si zabékat, půjdu se tam vyřvat, ale to mohu i na té Kopřivnici Smajlík ), jen si o tom velmi rád pokecám.
A od těch Pastrňáků a Krejčích i toho Jaškina by to byl fantastický počin, IMHO by se i ledy hnuly.
"Rebelující hvězda masmediálně zranitelná" - jako že by ji nějaká jitrnice navlečená ve scania dresu po kolena s parukou na hlavě, vuvuzelou v hubě a tleskátkem v rukách spílala? Tvl to by jako frajerovi, hvězdě nhl fakt vadilo. Smajlík
Říkám: přeřadit motor s bédou ještě dnes, z první ligy udělat ligu farem zítra a pozítří šoupnout Vsetín, Přerov a Havířov do kraje za Hodonínem.
A ťuk a puk to můžou mastit 8x v týdnu za doprovodu varhan. Smajlík
 
Reza | VSETÍN
21.12.2019, 21:14
 
Jedna z mála věcí ,při ktere se dokázal český národ spojit byl hokej.A proto musí být zničen!!!
 
21.12.2019, 20:45
 
Ne, myslím si, že pořádek v tom byrokratickém bordelu by měl zajistit někdo jiný, než hokejisti. To nepíšu o tom, jak by byla taková rebelující hvězda masmediálně zranitelná. Těch fanoušků, považujících je za nesmrtelné (patřil bych samozřejmé mezi ně), by po masáži "o namyšlených celebritách, milionářích" bylo daleko méně, jak těch zmasírovaných skákajících jelit. Jinak v druhé části - souhlas.
 
Rst | Vsetín
21.12.2019, 20:11
 
Nový z:
Podle mě jde o víc než o nějakou s prominutím "posranou" placku ze srandaMS.
Vzdát se Pasta s Krejčím repre, strhlo by to lavinu a oba by se stali pro fanoušky nesmrtelnými i bez placky ze srandaMS.
Je ale pravda, že to bych chtěl asi po nich moc, vidím to z pozice někoho, kdo má "jenom" rád hokej, resp. klub. Kdybych měl v hlavě jenom puk, jako puk a ťuk (Jágr a Guma), taky bych tu třeba chtěl NHL, KHL, IHL, kostku, maskota, mlčící diváky, kterým by se na kostce vysvětlovala pravidla hokeje, příp. se jim přikazovalo, co mají právě dělat, nepadací soutěže a všechny ty věci, co kur kazí český hokej a naopak to, co český hokej dělalo českým hokejem (napětí, atmosféra, hukot, štamprle na tribunách, padací soutěže) chtěl zničit.
 
21.12.2019, 20:02
 
Klobouk dolů před Gulasem a Spartou... At se jde Cheza i s Jagrem vycpat! Jinak pěkný výkon na Slavii!
 
21.12.2019, 19:55
 
Rst: nemyslím, že by je ta neúčast nějak ohrozila. Finančně před vodou určitě ne. Ale byla by to pro ně při vhodné konstelaci příležitost dokázat ještě něco dalšího. Ve sportu to tak fakt může být, i když třeba jen úspěch na "sranda MS".
 
21.12.2019, 19:53
 
Dneska bezkonkurenčně nejlepší venkovní výkon za dlouhou dobu, včetně nadstandardního supportu na tribuně.
Bohužel všechno trochu zkalené hov*y, valícími se ze svazu.
S ohledem na to, že fakt neznám jediného fanouška, rodiče, hráče, experta, novináře, který by schvaloval ať už jarní prasárnu s juniorskou ELH ani uzavření ELH, tak skutečně nevím, pro koho krom sebe těch pár oslů z výkonného výboru ČH, kteří jsou dlouhodobě ve střetu zájmů jako prase tohle rozhoduje.

To co psal Rst o hvězdách odmítajících repre by byl asi vlhký sen všech, bohužel dokud nespadneme do B-skupiny MS je asi nereálný. Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
21.12.2019, 19:50
 
A co pak bude? To zkrachují? Jaké jméno to vrhne na soutěž? Vždyť jde od těch manažerů o strašnou nezodpovědnost. Chtějí oddálit vlastní smrt tím, že zahubí kredit celé soutěže.“

Tady to R. Zaruba vystihnul absolutně, do kamene tesat:

Chtějí oddálit vlastní smrt tím, že zahubí kredit celé soutěže.
 
Rst | Vsetín
21.12.2019, 19:42
 
Nový z:
Že by Pastrnaka nebo Krejčího nějak ohrozila neúčast na srandaMS? Už jsou za vodou. Byla by to jedna z cest, která by vedla k tomu, že by se jim pod tlakem těm lotrům rozsvítilo. Na SP stejně asi repre ČH nebude pozvána, tak proč ne?
Ale tak nic, ať to vyženou všechno, ty fanoušky, NHL, AHL, IHL v českém hávu olé.
 
21.12.2019, 19:28
 
Reakce na Rst: Davsone, i s Jágrem. Bych neřekl, že jedi...
Rst, hokejisty bych do toho takto (neúčastí na repre) nezatahoval. Jejich hokejový vrchol není až tak dlouhý, a dřina, aby ho dosáhli krátká, abysme po nich mohli chtít takové výpadky. Je to na nás, fanoušcích a vidím to, sním, vidím ten obraz asi takto. Vedle skákajících jelit v dresu se slepicí s.r.o. mít český sektor v černých tričkách s malou skromnou vlajkou, ale umístěnou na srdci. O způsobu (rozdílu) fandění nemám obavy. A pak by bylo na hokejistech, z které strany by ten dík za sportovní pokus o vytáhnutí z těch sraček při děkovačce přijali.
 
Rst | Vsetín
21.12.2019, 18:52
 
Davsone, i s Jágrem.
Bych neřekl, že jediná bude mít rozum ta paní ze Sparty.
Podle mě by všemu pomohlo, kdyby se Pastrňák vzdal repre, spolu s ním další, mj. Jaškin, nejlépe ještě další, rozmáznout to.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Dor.
HC RT TORAX Poruba 2011
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 17:00 | Muži
VHK ROBE Vsetín
AZ RESIDOMO Havířov