Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-22" |  vypnout filtr
 
12>
Naše (Chance) liga je absolutní ...
odkaz
 
Reza | VSETÍN
22.12.2019, 20:00
 
odkaz
Jedu v autě a tam tohle😁😁😁
 
klc | Vsetín
22.12.2019, 19:29
 
Mě se líbí jak Růžička tuneluje další tým... Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
22.12.2019, 18:00
 
*
Teda ne omylů, ale TO JE TOLIK SCHVÁLNOSTÍ
 
Rst | Vsetín
22.12.2019, 17:48
 
Já byl v GT 2x na Třinec, 2x na Brno. Jednou dokonce na finále. Strašná je uřvaná reklama. Fakt strašná. Naprosto zkur zkazí všechno. Ale fakt všechno. Uječená slepice prekricela za pomoci volume max svým neskutečným ječákem jak Třinec, tak Brno, tak Zlín. Tito všichni tři mi, dá se říct, ani nějak moc nelezli na nervy. Jenom ta uječená svině. Moje chyba, že jsem se nechal nachytat, jel se vždy podívat na tribuny a nostalgicky zavzpomínat ( Smajlík ), ale vždy bylo dobré si uvědomit, vy tomu nebudete věřit, že fakt vůbec o nic nepricházíme. Na ledě bavil svým uměním Leška. Fakt. Vím, je to hřích, ale je to tak. Za ty 4 utkání to byl jediný hráč, co mě bavil a chápal jsem, proč ho tam milují. Ano, od někoho, kdo dotáhl na Vsetín PL nemá č... je to zvláštní, ale je to tak. Se špunty v uších a s Leškou na ledě by se to dalo.
Pak jsem byl na Sparta - Slavia a to bylo fakt dobré. Jenže proč. Za Spartu Výborný, který nebyl výborný, ale naprosto famózní, a za Slavii Bednář, který pobavil tím, že že ze tří nebo čtyř nájezdu všechny proměnil.
Tam mě to i bavilo, ale stejně jsem převážně čuměl do kotle na skupinku asi 10-15 evidentně fotbalových.
Jo, v tom Zlíně byli taky zlínští "Stánkaři" z fotbalu , asi 10, a byli nejzábavnější z celého zimáku. Smajlík
-----

Je velice bizarní, že se o tom vůbec musíme bavit. O takovém nesmyslů.
Jak hlasoval Olin? Asi pro zavření, ne? Nesouhlasil jsem, ale přišlo mi, že strašné spoustě lidí hlásících se k zž to vyhovuje, což mi přišlo smutné. Ale však to taky byla děsivá sezóna. No ale ta parta výjezdových byla a i jezdila, to zas nebylo špatné.
Tak až to dopadne, okusíme to z druhé strany. Smajlík
Ale to je tolik omylů, od toho Jurika přes tu prasárn, přes Čínu, Salcburk, uzavření a botnání najednou atraktivní první "národní", teď zase tohle. To jak zavřou, hokeji nepomůže ani 10 skills trenérů na jednu organizaci...
 
zelí | Praha|Vsetín
22.12.2019, 17:19
 
Reakce na Luky: Nemyslím si, že ji uzavřou. Chtěli ji uz...
Já ji sleduji občas v televizi, pracovně jsem chodil v minulosti na spoustu zápasů po celé republice a ta kvalita tam je a občas skvělá podívaná. Konkrétně na Spartě to letos vzali za koule a vyměnili s odchodem Břízy úplně celý klub od vedení přes pěšáky až po hráče. Myslím si, že kdyby ve Spartě byl Bříza, tak teď zastávají stanovisko uzavření soutěže. Protože on je prototyp člověka, který vidí jen sebe a své zájmy.

V každém případě je jakékoliv uzavření špatně. Je blbost, že se nad tím vůbec přemýšlí. Soutěž by neměla být privatizovaná a měla by být i nadále řízená svazem, tedy institucí, která řídí i ostatní soutěže pod ní. Samozřejmě jsou zde dlouhodobě tlaky majitelů ELH klubů, kteří dané kluby financují, aby měli své jisté. Svaz je pod tlakem, protože pokud se rozhodne třeba 10 klubů, že se seberou a půjdou, tak se elitní soutěž roztříští a vlastně hokej jako takový zničí. V takové situaci prostě nechce být nikdo.
Nicméně uzavřením poškodí všechny dole, kde se taky investují desítky a stovky milionů do jednotlivých klubů. Jakékoliv uzavření je absolutním popřením sportovní myšlenky. Nehledě na fakt, že týmy z druhé poloviny tabulky už nebudou mít o co hrát v polovině sezóny a tak se kvalita soutěže rapidně zhorší.

BTW: ELH byla už jednou uzavřená za naší účasti a to před vyloučením našeho klubu, kdy byla soutěž řízená APK. Bude někdo vědět, jak tehdy hlasoval Olin Šteflů? Smajlík

Tehdy jsme soutěž odehráli s mladými a po základní části jsme na předposlední tým ztráceli 29 bodů Smajlík Nutno dodat, že jsme pak v juniorské extralize smetli všechny a vyhráli titul. Ve finále jsme snad Na Lapači seknuli G-tým stylem "kočka-myš." Smajlík
 
Rst | Vsetín
22.12.2019, 16:29
 
Reakce na basketX: Sportovní sázení - 100% spolehlivé in...
zírání tam nemáš!
 
22.12.2019, 16:29
 
Sportovní sázení - 100% spolehlivé informace - basketbal - remízy

odkaz
 
Rst | Vsetín
22.12.2019, 16:27
 
Reakce na Luky: Ten replay byl neuvěřitelný! :D...
Spatski je silný na oku. Campagnola sice ze zajištěné obrany do rychlých brejků, ale málo platné, všechno do středu oka.
 
22.12.2019, 16:17
 
Ten replay byl neuvěřitelný! :D
 
Rst | Vsetín
22.12.2019, 16:03
 
 
Rst | Vsetín
22.12.2019, 16:00
 
Ani to nesledujte - nuda. ZČ asi 20x větší než play off. Co je ještě horší než "extra"liga, je eurohockeytour, to už je zábavnější mistrovství světa v zírání.
 
scouser | SVVT
22.12.2019, 15:30
 
Reakce na Luky: Nemyslím si, že ji uzavřou. Chtěli ji uz...
Mám to úplně stejně. Od doby, kdy tam nejsme my, jsem neviděl jediný celý zápas, jelikož mě nikdo kromě Vsetína nezajímá a není tam komu fandit. Vím, že Třinec je mistr, s kým ale hrál finále? - sorry. Smajlík
 
22.12.2019, 15:09
 
Nemyslím si, že ji uzavřou. Chtěli ji uzavírat, když byla Sparta namočená a dnes se Sparta bere za moralní symbol, když jsou nahoře. A když zavřou, jejich věc. Nebyl jsem na té velectěné soutěži od roku 2007. A to ne jen proto, že nás vyřadili. Jako mladý ogar jsem na nejvyšší soutěž občas jezdil i do Gotyša na Slovan, Košice, Kometu atp. V podstatě tu soutěž ani nesleduju v médiích. Nepamatuju si, kdy jsem viděl v TV celou jednu třetinu...
 
klc | Vsetín
22.12.2019, 14:10
 
Jestli se zavře extraliga tak bude úplný konec českého hokeje..
 
alf | Vsetín
22.12.2019, 14:00
 
Hezkou neděli, dám tu pár odkazů, je to moc zajímavé počteníčko a zajímavý vývoj:
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
22.12.2019, 13:35
 
Tak si myslím, že to dopadne rozšířením na 15 týmů... Vlk se nažere a koza zůstane celá. V chance lize klesne počet týmů, respektive nepůjde na 17. Tak by udělali vše jedním vrzem.. Tak jsem zvědavý..
 
22.12.2019, 13:29
 
Pořád nevěřím že to uzavřou, když tam není Jihlava a přijde o možnost to někdy hrát.
 
22.12.2019, 13:07
 
Reakce na ace81: Tak to je dobře, že Robert drží stejný ...
Není! Extraliga je miliardový byznys, jak nám to sdělil Kmoníček, co koupil tu špicaligu do HK právě z ČB...
 
ace81 | Vsetín
22.12.2019, 13:02
 
Reakce na PanInkognito: Jeho současný názor je známý a z...
Tak to je dobře, že Robert drží stejný názor na uzavření Extraligy. Vedení hokeje ho mění jak se to většině hodí. Je tohle ještě sport?
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 13:30 | Jun.
HC RT TORAX Poruba 2011
VHK ROBE Vsetín