Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-7" |  vypnout filtr
 
123>
07.12.2019, 23:27
 
Reakce na Edd_vs: jako obvykle jsme jeli vyhrát, jako ob...
Měli jsme jít do zápasu podle tebe jakože správně a pravdivě teoreticky/prakticky dopředu prohrát? Jalový herní zmar spatřuješ dnes kde? Co ta tvoje demagogie s trenéry? Když už zde skládáš taková slova, rozumíš jejich obsahu?
 
romanfrajer | VHK Vsetín
07.12.2019, 23:25
 
Dnes 8 vyloučení Vsetína v poslední třetině, tak to je majstrštyk, Vsetín se nadechoval na závěrečný nápor, domácí už nestíhali, ale pání rozhodčí drželi otěže velmi pevně v rukou... To není brečení, ale holá realita. Na druhou stranu chtělo to trefit alespoň prázdnou bránu...
 
07.12.2019, 23:17
 
Gerard jsi jeden z nej fandů Vsetína ja Ti PŘEJI JEN TO. NEJLEPSI CO SI PŘÁT CHCEŠ
 
Gerard | Vsetín
07.12.2019, 22:57
 
Dajkiri: nikde jsem nepsal, že bys byl vyloženě vulgární ke klubu. Ale příspěvek co příspěvek negativum, posměšek, rýpání, radost z prohry našeho týmu... prostě jsi vyložený troll, nebo možná spíš trotl. Nepřijde Ti divné, že to není jenom o mně, nebo o pár diskutujících, ale že Ti jedno a to samé různou formou píše většina??? Zamysli se nad sebou a třeba Ti to dojde ;-).
 
07.12.2019, 22:53
 
jako obvykle jsme jeli vyhrát, jako obvykle jen teoreticky, jako obvykle to bylo o jalovém herním zmaru, jako obvykle se to nějak obkecá a jako obvykle, trenéři v tom jsou úplně nevinně
 
07.12.2019, 22:47
 
Gerard ukaž. mi kdy jsem byl vulgární vůči týmu Vsetín
 
Majorsoft | Vsetín
07.12.2019, 22:44
 
Nechapu tak nejak proc se tady napadate navzajem. Jde o hokej a ne o to kdo ho ma vetsiho ogari! ( omlouvam se za carky a hacky , ale pisu z cest a nejak me nefachca diakritika )videl jsem on- line zapas s motorem a hnusne napadani a fauly ( viz.utok na Vitka loktem do hlavy ) a nikdo z rozhodcich nic nevidel. ( horsi nez sparta rekl bych..a to jsen porad slusny). Dnes jsem opet sledoval cely zapas s Litomericema a stejna pisnicka. Vsetinsky hrac muze lezet a nic se nedeje, pani rozhodci nic nevideli. Ale prifilmovane pady a dobrovolne spadnuti na led je piskano okamzite. Netvrdim ze Vsetin je v tom zcela nevine, ale Vsetinskeho hrace napadnou dva Litvinovsti a nas hrac jde na 2+2..schvalne si pustte zaznam.Je tam toho fakt dost k videni. Rekl bych: "Neco shnileho je v tom hokeji chanceligovem...a kurevsky to smrdi
 
Flasar | SFAKZZ
07.12.2019, 22:30
 
Reakce na dajkiri: Tohle fórum mě naučilo nemet rád Vse...
Uplakaný debí.lku ...pamatuj,že nenávist plodí nenávist Smajlík
 
07.12.2019, 22:25
 
Daikiri nedelej ze sebe debyla.
 
Gerard | Vsetín
07.12.2019, 22:24
 
Dajkiri: ty jsi fakt zoufalec. Jak píše piskot999 děláš vsetiňákům jenom ostudu. Věř, že spousta fandů VHK dokáže fandit a být nad věcí i když se třeba zrovna né úplně daří. Navíc to není zrovna současný případ. Klub je, když pomineme Zubíkovu éru, na nejlepších pozicích jakých kdy byl, navíc i snad v solidní finanční a sponzorské kondici. Tak proč být tak neskutečně frustrovaný a zaprděný?????
Myslím, že každý vidí, že hra a výsledky nejsou úplně ideální, klidně tady kritizujeme přesilovky, oslabení, nasazení... Klidně i ty trenéry, ale prosím tak nějak rozumně a na úrovni, přeci jenom jsou to osobnosti a legendy, kterým v tomto oboru nesaháme ani po kotníky.
Ale je to všechno jak mluvení do dubu, určitá skupina lidí bude pindat a nadávat asi za všech okolností, výsledků, trenérů a režimů Smajlík .
 
07.12.2019, 22:07
 
Gerard který je tvůj protekcni fracek tak to tu hod
 
07.12.2019, 22:07
 
dajkiri, už to klidni, ne že děláš těmito výstupy ostudu sobě, ale i nám vsetinským fans..
 
Gerard | Vsetín
07.12.2019, 22:05
 
Dajkiri: to nevím, ale řekl bych, že Tvůj táta byl určitě brácha Tvé matky Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
07.12.2019, 22:02
 
Jinak jsem rád, že alespoň s Jackem Jenáčkem mám stejný pohled na řízení dnešního zápasu. Neříkám, že to byl nějaký brutální zářez, ale kdo někdy dělal nějaký sport, tak moc dobře ví, že takové to celozápasové lehké brzdění týmu je nejhorší, obzvlášť, když v klíčové fázi utkání tě rozhodčí zabrzdí úplně. Jako dneska nás, kdy jsme z posledních 10 minut odehráli šest v oslabení. A všechny tyto tři tresty byly víc než podivné. Kucharda nic velkého gólmanovi neudělal a šel jako třetí náš ven spolu s Karafiátem a Jeřábkem. Procházka pokud dostal trest za seknutí gólmana budiž, ale proč dostal i dvojku za hrubost je dost podivné, když se nijak aktivně ataku dvou domácích nebránil. Běžné by dostal dvojku on za sekání a Marcel za hrubost, obzvlášť necelé tři minuty do konce, tady to bylo překvapivě jinak.

Ale jak jsem psal, nechci si nějak uplakaně stěžovat na rozhodčí, šancí na to abychom dnes vyhráli jsme myslím měli tentokrát dost.
 
07.12.2019, 21:56
 
Že Vy Vsichni co tu píšete jste rodinní příslušníci a pojďte z pravdou ven
 
Gerard | Vsetín
07.12.2019, 21:40
 
Dajkiri: nezlob se na mě, ale většího zoufalce a frustráta než jsi Ty je těžké pohledat. Ty musíš mít neskutečně smutný a zaprděný život.
Takže ještě jednou Ti zopakuji, kdyby jsi se tady nechoval jak neskutečný ubožák a pořád sis jenom na něco nestěžoval a na někoho nenadával, tak věř, že se do Tebe nikdo navážet nebude.
Mrkni se schválně do svých příspěvků tady a zkus mi najít alespoň nějaký normální, který je bez urážek a napadání.
 
07.12.2019, 21:31
 
Tohle fórum mě naučilo nemet rád Vsetín díky jste ubozi
 
07.12.2019, 21:29
 
Pravda pravda,letos je finále reálné!!!!!!!!je však nutno druhým dechem dodat to že je letos docela reálné vypadnout v ČF.v tom je ten sport tak krásný ...
 
07.12.2019, 21:22
 
A díky takym to forum vypadá tak jak vypada
 
07.12.2019, 21:13
 
A chová se k nim snad někdo špatně debiilku?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.