Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-2-2" |  vypnout filtr
 
12>
R17
02.02.2019, 23:46
 
Reakce na Gerard: Netřeba si nic nalhávat, netřeba hleda...
Myslím, že by jste si mohli podat ruce Smajlík Smajlík Smajlík
odkaz
 
Gerard | Vsetín
02.02.2019, 23:13
 
Reakce na nový_z: Gerard 21:30. Píše zhruba: Tam a tam ...
Nevím sice kam svým dotazem míříš. Ale ano, nějaký ten sport jsem v životě skutečně dělal. Sice to nebyl ani hokej, ani druhá nejvyšší soutěž, ale věř, že nějaký vyložený nesportovec rozhodně nejsem. To, že jsem psal, že někde musíme vyhrát, nebo získat povinné body, tak jsem určitě nemyslel, tak, že pokud to tak nedopadne, tak, že jsou naši úplní debi.lové. Ba právě naopak jsem to myslel tak, že pokud se jim teď v té pauze podaří otřepat z té série porážek a nepovedených výkonů, tak věřím, že je v jejich silách to druhé místo uhájit.
Jinak v Tvém komentu ale cítím hlavně nádech určité jízlivosti a kritiky, že jsem snad na naše hráče nějaký příliš přísný, nebo, že jejich výsledky a výkony svými komentáři znevažuji. Pokud tomu tak opravdu je, tak se tomu musím upřímně pousmát, protože zrovna já se tady snažím celou dobu bojovat s kritiky, kteří jsou po každém dílčím neúspěchu schopni zkritizovat všechno a všechny, naházet špínu na jednotlivce, brečet kvůli rozhodčím apod.

Když ale nehrajeme zrovna dobře, tak nebudu jako nějaký nejzaslepenější fanoušek všechno jenom chválit a omlouvat.
 
pavelmikel | Vsetín
02.02.2019, 23:12
 
Drtina dnes velmi dobře Smajlík
 
02.02.2019, 22:31
 
Gerard 21:30.
Píše zhruba: Tam a tam musíme dovést povinné body, jinde to bude těžší, ale taky to musí být za tři, kluci se teď rozhodně nepředřeli, občas se dokonce od autora dočítáme, že jsme zápas vyhráli v suchém tričku (já říkám, že když nic jiného, jenom ta cesta někde na sever čech na liduprázdný stadion je strastiplná), atd, atd... Otázka na Gerarda: dělal jsi někdy nějaký sport?
 
Gerard | Vsetín
02.02.2019, 21:50
 
rst: Rosťo, když se tak dívám, kdo dnes pískal na čarách, tak bych čekal, že budeme mít rozhodčí trochu líp ošéfované, než aby byl poměr vyloučených 3:8 Smajlík .

Jen si tak říkám, čistě hypoteticky, kdyby nás tady, třeba letos v sedmém zápase semifinále, jeden z této dvojice čárových pořádně zařízl, jak by to asi znělo, kdyby se Lapačem sborově neslo Bubela je ... Smajlík .
 
02.02.2019, 21:49
 
Takoví jako Buben žádnou starou nemají...
 
Gerard | Vsetín
02.02.2019, 21:34
 
Netřeba si nic nalhávat, netřeba hledat zbytečné omluvy a výmluvy typu rozhodčí, štěstí, smůla, motivace, soupeři bojující o osmičku apod. Skutečnost je taková, že momentálně opravdu nehrajeme vůbec dobře a všechny výše uvedené okolnosti se tím násobí. Každopádně jsem přesvědčený, že dnes jsme se dotkli našeho herního a výsledkového dna. Přes reprepauzu trochu orazíme (asi především mentálně, protože fyzicky se teď kluci rozhodně nepředřeli), pořádně potrénujeme, naladíme se opět na bojovnější a odpovědnější hru a věřím, že až do posledního kola bychom neměli snad prohrát. Do Poruby po pauze se musí jet naprosto koncentrovaně a přivézt si z Ostravy povinné body. Litoměřice alespoň v trochu lepší formě a s Jankem nebo Gábičem v brance porazit rovněž musíme. V Benátkách to asi nebude úplně nejsnadnější zápas, ale pokud ho nepodceníme, tak bychom rovněž měli body dovézt na Vsetín. Zápas s Jihlavou pochopitelně může dopadnout jakkoliv, ale na Slávii, která už nyní bude jenom dohrávat sezónu, bychom následně snad vyhrát konečně měli. Poslední domácí zápas s Přerovem by měl být povinností, i když to asi nebude taky nic úplně jednoduchého. No a poslední kolo na Motoru by tak mělo být přímým soubojem o druhé místo. U Motoru mi přijde, že z nás tří (vč. Kladna) mají nejpřijatelnější los a myslím si, že po reprepauze se už taky konečně pořádně chytnou. U Kladna čekám, že ještě ze dva zápasy ztratí (jedou hlavně do Prostějova, Havířova a Třebíče). No a s přihlédnutím, že mají o zápas odehráno víc si troufám tipovat, že skončí čtvrtí.

Takže nevěšme hlavy a věřme, že ty lepší zápasy nás zase ještě teprve čekají Smajlík .

Jo a abych nezapomněl, Bůůůůbéééén je retááárd, na na nááá na na nááá na nááá. Vždycky přemýšlím, co vede různé tyto pitomce jít opruzovat na cizí fóra, když se tomu danému týmu zrovna něco nepodaří. Zajímalo by mě, co se mu tak zlého tady na Valachoch stalo, že trpí takovým podivným komplexem. Hádal bych, že mu snad nějaký náš ogar musel ojet starou a on chudák tak přišel na buben.
 
02.02.2019, 21:23
 
hokejvsetin: Hrycek dnes +1, takže tak. Momentálně mám v týmu rozhodně radši Hrycka než Kubu Tepera ve formě před tím, než se zranil - i když mě za to tady polovina lidí ukamenuje.
 
02.02.2019, 21:00
 
Dnešní výkon byl už lepší. Dnes bylo vidět, že jste chtěli vyhrát. Snaha byla, ALE to nestačí! Stále chybí zjednodušení hry, clonění před brankářem a hlavně mít v hlavě, že VSETÍN se neporáží. VSETÍN BYL A MUSÍ BÝT NEJLEPŠÍ!!!!! Hoši buďte na sebe hrdí a dokažte, že jste nejlepší. Zeleno-žlutý svět byl vždy na vrcholu, ani Sparta s Charouzem ho nezlomila!!!! Mějte v sobě pýchu, že jste nejlepší. Pozor – JEDEN TÝM. JEDEN ZA VŠECHNY A VŠICHNI ZA JEDNOHO!(FUNGUJE TO) Jsem s vámi!!! VSETÍN JE A BUDE NEJLEPŠÍ!!!!!!!!
 
02.02.2019, 20:50
 
Je zajimave ,ze neumime opetovne udrzet naskok o dve a vice branek, na tom uz neco bude. Nekde bude chyba Smajlík Dneska jsem se nestihal divat, zajimalo by me u kolik obdrzenych golu byl dnes Hrycek? Smajlík
 
02.02.2019, 20:40
 
Reakce na buben: O jeee Vsacaneee :)) :))...
Já být tebou tak sa moc nesměju, ono to vypadá, že sa znovu dostanem do formy až s Duklou Smajlík 10 : 0 Smajlík
 
02.02.2019, 20:32
 
Kapacita haly Polarka 2060. Tady něco nehraje
 
buben | Jihlava
02.02.2019, 20:23
 
O jeee Vsacaneee Smajlík Smajlík
 
palica | Vsetín
02.02.2019, 19:59
 
Podvod !!
 
02.02.2019, 19:44
 
Reakce na Sebestyna: Je třeba si přiznat,že máme prostě ...
"Máme průměrné mužstvo" Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

Jedeme dál a hlavně sa z toho neposrat Smajlík
 
ace81 | Vsetín
02.02.2019, 19:39
 
Reakce na Sebestyna: Je třeba si přiznat,že máme prostě ...
Průměrné mužstvo dle jmen nemáme,jen ta taktika venku-útočný hokej za každou cenu i když vedeme není moc účelný.Chtělo by to praktikovat doma a venku hrát ze zabezpečené obrany s využitím brejků a chyb soupeře(jen my jich vždy uděláme více než soupeř Smajlík
 
02.02.2019, 19:35
 
Dajkiri:
..lepší z osmého místa..
..by to play of nebylo jako loni jen z horším soupeřem a z větší ostudou..

To vážně Smajlík Smajlík Smajlík
 
02.02.2019, 19:33
 
Je třeba si přiznat,že máme prostě průměrné mužstvo a ve spoustě zápasech jsme měli hodně štěstí.dostat ve 3 zápasech 16 branek od týmů, které se pohybují okolo 8 místa,je trochu moc😀 zkrátka se ještě musíme v této soutěži vyhrát a letos vůbec nepřemýšlet o barazi.
 
02.02.2019, 19:31
 
to Vajdik: neřekl bych, že FM má kádr o level nižší! Tam jsou opravdu velmi kvalitní chlapi a dnes to potvrdili. Nejsme schopní ubránit nadějný výsledek, necháme se vylučovat a pak ten zápas ztratíme... vracíme se tam, kde jsme předtím byli bohužel a v play off bychom na to jistě doplatili Smajlík
 
Dneska mi tam ve spouště příležitostí prostě chyběla troška toho štěstí (ale naopak v dosti chvílích jsme to štěstí měli co se týče hry dozadu). To, že týmy kolem 8. místa teď tlačí jako my minulý rok je opravdu vidět, o to horší je pro nás náš následující los.. Držme palce ogarom.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.