Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-2-25" |  vypnout filtr
 
123>
25.02.2019, 23:37
 
Jinak mně ještě napadlo, má svaz monopol na hokej u nás? Pokud, jak jsem se tu dočetl, tak do toho stát nedává stejně skoro žádné peníze, a když už bude uzavřená extraliga juniorů a nebude do ní možné nikdy postoupit, nebylo by lepší to vzít do vlastních rukou a založit si vlastní soutěž juniorů? Jako soukromá soutěž juniorů Vsetín, Přerov, Havířov, Olomouc, Havlíčův Brod a další by mohla být docela atraktivní s rozumným vedením a základnou fanoušků. Já vím, že je to naivní nápad, ale lepší aspoň nejaká liga, než nemít žádné juniory.
 
R17
25.02.2019, 23:34
 
to Miris III : Ve Vyškově starý zimák pro 3000 diváků zbourali a postavili (za 140 mega) super ekologický s nejmodernější technologií nový. Dokonce v Montrealské hale se inspirovali jak mají probarvovat led. Kapacita necelých 400 sedících diváků.... nicméně vedení radnice vnímá pocity části veřejnosti týkající se kapacity haly, ale je potřeba si uvědomit, že vyšší počet by navýšil cenu a zcela zásadní je i skutečnost dnešní doby : pokud je sportovec talentovaný, posouvá se do klubu, který má úplně jiné podmínky a jiné sportovní zázemí. To mu dvacetitisícové město jednoduše nedá !!! Takový je dnešní trend řekl starosta Vyškova....
Na druhou stranu na průměrnou návštěvu Benátek a Kadaně by to stačilo.
 
Gerard | Vsetín
25.02.2019, 22:01
 
Reakce na nový_z: Četl jsi mou první větu, co se týče se...
Opravdu nevím proč bych se měl dohadovat s někým kdo si neustále překrucuje moje příspěvky a čte v nich to co v nich není. Já někde píši, že bych chtěl zamezit postupům nahoru??? Já někde POŘÁD tahám kvalitu potencionálního postupujícího? Řešil jsem to maximálně v tom posledním příspěvku jako reakci na tvoje Přerovy, Frýdky, Vsetíny a Poruby. Já jsem naopak celou dobu zastáncem přímých postupů a sestupů ... ale těch sestupů se nám tady v této soutěži nějak poslední dva roky nedostává a ani v dalších letech dál dostávat nezačne.

Fakt nechápu proč tady na té diskuzi skoro pořád někdo na někoho útočí a pořád se to tady místo konstruktivních diskuzí jenom neustále dohaduje.

P.S. a nepřirovnávej mě ke Královi s Lenerem, ty inženýre, já Tě taky sprostě neurážím Smajlík
 
25.02.2019, 21:49
 
Reakce na MirisIII: Já vlastně ani nevím o žádném plusu,...
Břeclav mně napadla jako první volba už když to vypustili z huby.....
 
25.02.2019, 21:37
 
Omluva, patří: Gerard 21:03
 
25.02.2019, 21:34
 
Četl jsi mou první větu, co se týče sestupování a počtu týmů? A proč do toho pořád motáš kvalitu případného postupujícího, který přijde tak nebo tak? Nebo jim chceš zatarasit cestu, protože žádného kvalitního nevidíš? Tak to totíž z Tvého psaní vypadá. To bys byl ale větší hokejový inženýr jak Král s Lenerem dohromady.
 
MirisIII | Hodonín
25.02.2019, 21:30
 
Reakce na RST: MIRIS III: Snažně prosím: Žeňte toho Zábr...
Já vlastně ani nevím o žádném plusu, který by to mohlo Hodonínu přinést. Mně osobně asi teda vůbec nic a oběma stávajícím mužstvům nejspíš velký problém. Stadion není nafukovací, zeleno černý Baník jede na odchovancích, Gajošku asi ke spolupráci nepozvou a taky proč by vlezla někam, na co nebude mít absolutně žádný vliv? Jistě, vyšší soutěž a tím pádem nějaký předpoklad kvalitního hokeje...Jenže já k prožitku potřebuju i emoce a že by mě měli nějak vzrušovat úplně cizí plejeři bez vztahu k městu? Určitě ne.
Vidím to tak, že to spáchají někde, kde jedou udržovačku a nemají ambice se vlastníma silama dostat na nějakou úroveň. Nevím jak kde u vás na severu, ale tady na jihu bych si tipl Břeclav, netuším jak jsou na tom se stadionem ve Vyškově, kde by to asi dávalo i z historického hlediska smysl a nebo Uherské Hradiště.
 
Gerard | Vsetín
25.02.2019, 21:03
 
Reakce na nový_z: RST, ano, týmů (zápasů, cestování) je ...
Hochu, přijde mi, že musíš mít očividně ze mě nějaký mindráček, když se chytáš každého slovíčka, které tady napíši. Těmi ocasy jsem pochopitelně myslel především "ocasy" Kadaňské, kteří obě sezóny co jsme v první lize tuto soutěž jednoznačně degradují. A z části i Ústí, které díky jistotě nesestupu již dávno soutěž zabalilo a z podstatné části mužstvo rozpustilo. Jestli mezi postupovými adepty vidíš další Přerov, nebo Vsetín, tak to jo, ale já tam vidím maximálně další Frýdek v podobě sekačkové farmy z Vrchlabí. Neříkám, že v dalších dvou letech postoupí nahoru tým na úrovni Kadaně, ale současně si troufám tvrdit, že tam rozhodně není ani aspirant, který by měl 1. ligu výrazně zatraktivnit a mohl by se reálně pohybovat v první šestce.

Nicméně pokud se Ti líbí současný model, kdy se na konci tabulky nikdo nemusí ničím stresovat a soutěž budeme neustále jenom navyšovat, tak s Tebou nemám moc o čem debatovat.
 
25.02.2019, 20:23
 
Reakce na rst: Co tam má špatně? / nepodloženo? Napsal t...
RST, ano, týmů (zápasů, cestování) je mnoho a poslední by měl padat automaticky. To jsou dva aspekty, na kterých bysme se asi lehce shodli všichni. Pokud do toho ovšem někdo nebude mistrovsky motat a předem shazovat "ocasy", co tu ligu rozšíří a jistě zdegradují. To pak mám tendenci se zaseknout. (Za poslední čtyři roky "degradují" Přerov, F.M., Vsetín, Poruba...)
A to Tvé psaní o čárce mi též přijde mimochodné.
 
25.02.2019, 19:09
 
Reakce na bulik75: Vadí mi označení "paklub".V každé liz...
Já označení PAKLUB nepoužil. Ve smyslu předchozího příspěvku, pokud tu zábavu pro 200 platících diváků neplatí Svaz, je mi vážně jedno, kdo a jak to financuje.
 
25.02.2019, 19:07
 
Reakce na asterisk: Přeji jiným co si jenom zlíbí. Je mi...
Vadí mi označení "paklub".V každé lize jsou týmy co nemají postupové ambice.Vít Jonák "pár" zápasů v Benátkách odehrál.
 
25.02.2019, 18:54
 
Reakce na scouser: K tvým komentářům většinou nic doplňu...
Z tvých daní to nejde...... A když tak jen okrajově (přes příspěvek z MŠaT), ale tohle mají zajisté po Peltově aféře ošetřené. Ten problém má dvě minimálně diskutabilní hlediska:
1) Peníze Svazu, které si naškudlil na posldním MS, které dostává od partnerů, by měly jít primárně na podporu mládeže a ne na podporu hráčů od 18-23 (šéf Litoměřic tvrdí, že ty starší si platí ze svého...)
2) ... a když už teda podporují hráče 18-23, jak jsou ti hráči rozdělováni na podporované (ty co hrají v "dukle") a ty co musí platit někdo z privátních prostředků (všichni ostatní)?? Jaký je přesný klíč, kdo ano a kdo už ne? Kdo to posuzuje? Samy Litoměřice? Protože to pak je ještě absurdnější!

A tímto se dostáváme k jednomu ještě absurdnějšímu momentu: jak si ten pokálený skřet "zesPlzně" může vůbec dovolit vykřikovat do médií o tom, že je nespokojený s tím, jak kluby nasazují mladé a že instrukce a direktivy Svazu přece zněly jasně!!!! Jak si může takový dobytek vůbec dovolit pokoušet se diktovat PRIVÁTNÍM SUBJEKTŮM, které jsou placené z ryze privátních prostředků, s kým a jak mají hrát?! ...... Ok, když na každého nasazeného mladého mimo "duklu" dá stejný budget, jaký posílá do "dukly" na každého nasazeného tam, pak to bude všechno v pořádku! (a modří vědí, že si vlastně tímhle odstavcem kálím do vlastního hnízda... i když.... od soboty už vlastně ne....)
 
scouser | SVVT
25.02.2019, 18:24
 
Reakce na asterisk: Přeji jiným co si jenom zlíbí. Je mi...
K tvým komentářům většinou nic doplňujícího dodávat netřeba. K Dukle LT bych snad jen podotknul, že soupisku týmu tvoří převážně hráči mezi 25 - 35 lety, z nichž dva jsou dokonce cizinci. U20 tam dostávají šanci minimálně a to pak ten celý Králův projekt staví do role mrzáka, kulhajícího na obě nohy. Abych to celé shrnul: v podstatě je mi jedno, jestli si v LT udělají z klubu Duklu, akademii, farmu, anebo klub NHL, pokud to celé pokryjí ze svých zdrojů a nikoli z mých daní.
 
25.02.2019, 17:48
 
Reakce na bulik75: Děláte to dobře.Máte čím platit tak s...
Přeji jiným co si jenom zlíbí. Je mi to úplně jedno. Do téhle diskuse ses namotal sám. Vůbec nebyla ani o Benátkách ani Kadani. Byla o jakémsi prapodivném sporu, který proběhl mezi vsetínskými "takyfandy" a týkal se juniorky a nové Královy prasárny s uzavřením ELJ. A ano - v ten moment jsem použil "duklu" - Litoměřice s holým zadkem, hrající si na spasitele českého hokeje za peníze svazu (tudíž peníze celého hokejového hnutí) a použil jsem farmy (bencle, kadaň, frynec, třebíč a porubu). Je diskutabilní, jestli není znevážením soutěže, když v ní hrají týmy, co nechtějí (či doslova nemohou) myslet až na úplný vrchol. Ale to je na jinou diskusi.
Když vás to tam takhle baví, chodit na zimák s kapacitou 1700 v počtu 200, tak si tam choďte! Tohle není náš problém.... Vždycky mně ale rozseká tenhle argument: na Vsetíně chodí lidi na Lapač, protože tam nic jiného není ..... Srandovní je, že tohle trousí oslové z počtem obyvatel podobných děr. Místo toho aby řekli: jo, dělají to tam dobře a jinak a pokusili se z toho nějak poučit a dostat lidi na zimák i u ních, raději svoji vlastní neschopnost omluví takovým nesmyslem.....
 
25.02.2019, 17:21
 
Reakce na asterisk: Kličkuješ jak zajíc! - "Ano sport se...
Děláte to dobře.Máte čím platit tak si to užívejte...Přej jiným těch 200 lidí.
 
25.02.2019, 17:10
 
Reakce na bulik75: Lidi nechodí odeberte jim soutěže ať ...
Kličkuješ jak zajíc! - "Ano sport se dělá pro fanoušky,ale nelze tvrdit,že kde chodí hodně lidí to dělají nejlépe. Někde fanda nemá výběr kam jít. " .... moji reakci jsi četl....
 
25.02.2019, 17:08
 
Reakce na asterisk: Tak jo: Průměrná domácí návštěva na ...
Lidi nechodí odeberte jim soutěže ať nám to nekazí,že? Smajlík
 
25.02.2019, 16:58
 
Reakce na bulik75: Jedním směrem 17km liga M.Boleslav d...
Tak jo:
Průměrná domácí návštěva na BK ml.Boleslav doma byla v minulé sezóně 3151diváků /zápas, což stačilo na krásné 14té místo (ze 14ti).
Průměrná domácí návštěva na FK Ml.Boleslav byla na podzim 018 celých 2899 diváků/zápas, což stačilo na krásné 14té místo (ze 16ti.)
V tom volejbale relevantní statistiky nelze tak snadno dohledat, ale naposledy jste hráli doma s Ostravou a bylo tam 285 diváků. Jednoduše: přišli všichni!

No, co tam máš dál?
 
25.02.2019, 16:47
 
Reakce na rst: * Eros odtamtud pravidelně vyjíždí na šňů...
Tak to je logické! Kde jinde? .... Benátky..... jo, Benátky.... středobod kulturního křesťanského světa už od ranného středověku! A ten přínos světové kultuře v období renesance!! Zkrátka ne na pólu, ale v Benátkách ve skutečnosti trčí zemská osa! Smajlík
 
25.02.2019, 16:46
 
Reakce na asterisk: Bulik: moment! Jakoze v Kadani a v B...
Jedním směrem 17km liga M.Boleslav druhým 30km Praha a ve městě liga volejbalu.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SK Kadaň
×
Dnes v   | Dor.
HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín