Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-2-6" |  vypnout filtr
 
06.02.2019, 22:48
 
Potenciální soupeř tvrdě trénuje! odkaz
 
06.02.2019, 16:47
 
Jako další krok by následovalo zavedení vratných kelímků na hokejových zápasech žáků a juniorů. Po dohodě s vedením Valašského hokejového klubu by pak mohly následovat prvoligové hokejové zápasy na tribuně na sezení, kde lze dodržet logistiku obsluhy návštěvníků v daných časových intervalech, kterými jsou přestávky mezi třetinami. „Je potřeba přihlédnout ke všem aspektům, především k prostorovým možnostem na zimním stadionu. Jsme ale rozhodně připraveni ke společným konstruktivním krokům,“ uvedl k tématu vratných kelímků jednatel VHK Daniel Tobola.
 
Fan_of_hats | Vsetin
06.02.2019, 15:25
 
Btw. Rosťo ta připomínka čtvrtfinále s tů Slávků. To bylo vlastně poslední naše PO v EL, že? Vzpomínám si, že sme je doma v posledním kole klepli. Lidí bylo hafo a oni dojeli s mladýma. Byla spokojenost, skončili sme 7. asi. Takže fajn sezona. No a do PO sme dostali jasného favorita právě tu Slávku a ta vyhrála nakonec titul. Jak sme hráli doma s nima první zápas, který byl celkem vyrovnaný, tak Duda předváďal zase nervy a hádal sa s rozhodčíma. Smajlík Začali sme řvat "Duda je pi.a!" a ten to neunesl a ukazoval na nás "fakáče" Smajlík Stál sem na okraju kotla a chlapisko nademňů dostal z teho Dudy takový amok, že sem si potem mosel utírat mokré vlasy, jak mňa ten poprskal. Tož měl dost nakůpené, že.. Smajlík Od té doby nosím kšiltovku. Smajlík P.S. Nejsu klobučan, ale fanda do klobůků. Jako třeba odkaz
 
Fan_of_hats | Vsetin
06.02.2019, 14:58
 
Skokem zpátky - ohledně té etnografie, Lužné a jejich přezdívky "Maďaři". Ozzy asi tápal. Smajlík Je to asi neco podobného jak víc na jihu s "Tarahůnama" (Nedašov a okolí). Smajlík Historiu tady tohoto by ste mohli hledat v událosťoch popsaných tu odkaz váženým panem Kramolišem původem z Rožnova. Kdo nečetl, ať přečte! To by měla byt povinná četba pro šecky Valachy! Smajlík A neenom je. Většina lidí ani netuší, čím šeckým si moseli naši předci projít a jací to byli hrdinové a frajeři. A co moseli obětovat na úkor ostatních Čechů. Čovek je o to víc hrdý, že je Valach z Moravy. Kdo nemá tucha o co de, tak enem naťuknu, že Vsetín byl r.1708 po napadení totálně vypálený. Aj když sa z "zubama nechtama" bránil. VIVAT VSETÍN!!!
 
06.02.2019, 13:02
 
Před chvílí jsem si přečetl článek o utkání II. ligy mezi Řisuty a Trutnovem, kdy domácí útočník zákeřně dohrál hostujícího obránce, který skončil v nemocnici s menším krvácením do mozku. Rozhodčí mu udělil trest ve hře a sebral registrační průkaz. Podle zápisu to zřejmě vypadalo hrozivě. Vzpomenu-li si na zákrok našeho Vítka loni v play off s Varami a jeho trest, tak tento by měl dostat tak 2 roky natvrdo.
 
06.02.2019, 12:19
 
Zdá se ,že opravdu by o umístění mohlo rozhodnout poslední kolo...A tady bych byl asi pesimista,nevím jestli rozhodnutí vedení neangažovat s Litoměřicemi nějakého (né ani tak lepšího)zkušenějšího brankaře nebyla chyba.Pokud bychom postoupili do semifinále tak vedení mohlo počítat s jistotou 2 vyprodaných zápasů doma ...Tak snad věděli co dělají a týmu věři,že to druhé místo uhraje.Ono i pro fanoušky by i atmosféru Smajlík bylo určitě lepší jít v pátek a sobotu
 
vajdik | Uherské Hradiště
06.02.2019, 10:09
 
Díval jsem se na los do konce základní části: Vsetín, Kladno, Budějovice. Asi nejlehčí mají Budějovice (V-Ústí, Litoměřice, Poruba) pak my (V-Poruba, Benátky, Slavie, ČB) - první tři soupeři už o nic nehrají, D-Litoměřice, Jihlava, Přerov. Kladno má asi nejtěžší soupeře hlavně venku (Prostějov, Havířov, Třebíč - všichni hrají o play off). Podle mého může poslední kolo v ČB určit umístění na 2-3 místě mezi námi a ČB a v případě všech papírových předpokladů soupeř pro semifinále Play Off. Jde o to zda začneme doma či venku. A jak tu psal MAJKL - v případě druhého místa, domácí zápasy 1/4finále a (3/4finále) bychom hráli pátek 1/3 (15/3)-sobota2/3 (16/3)-pátek8/3 (22/3)(pátý zápas) - úterý 12/3 (26/3) (sedmí zápas) na Lapači, což by bylo i z hlediska návštěvy SUPER. Druhá varianta když skončíme 3-4, tak pak semifinále (kdyby bylo a snad bude) na Lapači úterý 19/3-středa 20/3-neděle 24/3(5.zápas).
 
pavelmikel | Vsetín
06.02.2019, 09:03
 
koukam že tam chlapci piju extraligu. tolik havarek pod vlivem alkoholu... to se jen tak nevidi. A kdo neni ožralý.....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.