Vstupenky online
Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1171 (k 13.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-2-9" |  vypnout filtr
 
09.02.2019, 11:55
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: A co takhle "Opavští senátoř...
To byli Rosičtí Senátoři. Hráli I.NHL a kupovali licenci od Prostějova. V té díře u Brna hráli tuším tři roky do 01, kdy kvůli nezaplacenému zimáku to museli přestěhovat do Žďáru, kde to pak po sezóně krachlo úplně. Legrační ale bylo, že tehdejšímu prvoligovému Brnu dávali průběžně celkem pěkné oblože! :-)

A k tomu názvu: tady to nebylo úplně samoúčelné! Ten název Senátoři vzniknul kvůli jejich podporovateli - tehdejšímu generálnímu řediteli Komerčky Richardu Salzmanovi. Pamatuju si, že to byla samolibá célebrita, co se přecmrndávala v televizi (nemyslím tím zpravodajství) s kulatýma brejličkama a motýlkem. No a tohohle ocasa pak zvolili senátorem za Brno (ODS). V ten samý moment musel to svoje ředitelování položit (střet zájmů). Jeho karikaturu ostatně měli Senátoři i ve znaku - ono šlo o to, že to byla vlastně předvolební kampaň.... Vzpomínám si ještě, že po jeho odchodu v tehdy ještě polostátní bance, našli díru za 80 miliard, ale on dělal takové ty krtečkovské tlapičky - já nic, já u toho nebyl, to mí podřízení....
 
Reakce na Plha: No jasně ... ale u takových Drtičů, Trha...
A co takhle "Opavští senátoři"? Smajlík Smajlík
 
palica | Vsetín
09.02.2019, 02:38
 
Asterixi, smir se s tim, ze povetsinou zde diskutujes s lidmi mdleho ducha. Ber to jako fakt. Proti větru nenachcijes.
 
09.02.2019, 00:29
 
Co je ted vubec za rok? 2007? Ctu tady: Vsetin nema v lize co delat... Sorry - je to Chomutov a je rok 2019...
Cist to kdekoliv jinde, vubec bych se nad tim nepozastavil. Ale ja to ctu primo na vsetinskem foru a pri te historicke zkusenosti a pri te neustale pripominane krivde z roku 07, mi tohle a tady prijde jako totalni chucpe.
Nemusim je mit rad, muzou mi byt nesympaticti oba Veverkove i Ruzicka, ale furt je to tak, ze si kdysi tu extraligu vydolovali v barazi - nekupovali ji treba jako galakticky nejuchvatnejsi klub vesmiru ze Znojma, roky ji hraji, tak jaky probuh muzou byt omyl?!
Ze jsou bez penez, ze uz asi tri roky vydiraji mesto o vetsi podporu? A co se na Vsetine delo od roku 2001? A byli jsme OMYL?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.