Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-10" |  vypnout filtr
 
12345>
10.03.2019, 23:47
 
Byl jsem dnes v Prostějově a moc dobře se mi neodjíždělo. Naštěstí každý zápas začíná 0:0 a já věřím, že je tentokrát přejedeme. Vzkaz do kabiny: OGAŘI, VŠECI NA VSETÍNĚ VĚŘÍME, ŽE TO V ÚTERÝ ZVLÁDNETE!!! HLAVNĚ SA Z TOHO NEPOSRAT A VYHRÁT!!!
 
10.03.2019, 23:35
 
Neví někdo estli ta malá fúsatá krysa už dostala ten zákaz činnosti nebo nám relativně hrozí, že nám tady v úterý bude zase pískat ?
 
ATLASFIT | Kopřivnice
10.03.2019, 23:21
 
Reakce na maxa: 96 maká, jezdí a puk pak ztratí... To as...
V první řadě stále věřím a přeji klukům postup. Nechápu ale, proč trenéři nesáhli do druhé lajny ( od ledna jsou poloviční), první lajna stále Rác a nebo vybraný Březina s Karafiátem. Proč byla zrušena třetí Pitule, Kopta, Theoret nechápu vůbec! Když nejsou top první 2 lajny, tak si přece nerozmr... tu třetí, když hraje. A dát na play-off do třetí Vojtu a Hořanského mi hlava nebere ( Vojtu mám rád jako bojovníka), ale po jednom hatricku dělat tak zásadní změny, zvlášt když během celé sezony dá 2 goly. Teď dělat jakékoliv změny je pozdě, ale měl by si sáhnout do svědomí i trenér, který jede 90% věcí celou sezonu stejně. To je můj názor, nechci na nikoho kydat hnůj. V úterý tam budu a chlapákům přeji štěstí a vítězství Smajlík
 
10.03.2019, 23:16
 
Reakce na romanfrajer: Ty rozházené 2 lajny asi nebyl ne...
Romane, možná si měl za tu tvoju frázi MUSÍ HOŘET LED pro jistotu do závorky napsat, že to myslíš pouze jako přirovnání. Při představě, že by ten 7. zápas nevyšel sa celkem děsím, že by se toho hesla mohl opravdu někdo chytnout Smajlík
 
HRVA | PV
10.03.2019, 23:05
 
kdybyste dali toho gola co neplatil o nějaky 2 sekundy dřiv, vypadalo by to vysledny skore asi jinak. tahle série je o drobnostech a každá maličkost muže rozhodnout
 
Jiři88 | Karviná
10.03.2019, 22:51
 
To budou v úterý nervy.... Smajlík Smajlík Smajlík Ať mě, třeba klepne pepka, ale ať to stojí za postup Vsetína Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
10.03.2019, 22:50
 
Reakce na Majorsoft: Nelze předpokláfat, že by Prostě-jo...
To ses tu nemusel registrovat jen proto, abys nám ukázal, že neumíš napsat Prostějov.
 
Majorsoft | Vsetín
10.03.2019, 22:44
 
Nelze předpokláfat, že by Prostě-jof přijel v úterý s jinou taktikou než s tím jejich betonem. Jirka Dopita se podívá na led a už se celá pětka prostějováků vrhá na led před brankáře. Je to hnus ale evidentně to funguje. Nelze než věřit, že to v úterý změníme. Pátek to byla tragédie, dnes hrůza mělo by se zase trochu vyjasnit! Držím pěsti chlapi...nedejte se zadarmo! Dyk na to máte!
 
Jiři88 | Karviná
10.03.2019, 22:37
 
Tak i v Havířově, to byla celkem divočina, ale přesto jde dál favorit - Motor, nakonec 4:2 na zápasy. Možná, to zpočátku vypadalo jednoduše - Prostějov, první dva zápasy - 2 výhry...pohoda...ale Prostějov začal hrát, jednoduše, vše podřídit defenzívě a pak čekat na brejky + naší nedisciplinovanost...:-((( Vedení 3:1 na zápasy jsme ztratili vlastními chybami, ale je tu ještě poslední zápas o vše a ten rozhodne, co bude dál....Já věřím, že sérii s Pv v úterý ukončíme, jak se patří výhrou Smajlík Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
10.03.2019, 22:15
 
Tak ono to tak je vždy, když se vyhrává, tak jen málokdo se vyjádří pochvalně. Stačí ale prohrát a hned se to sype, toto se bohužel děje se železnou pravidelností a to nejen zde. Spíše, než tyto blbé řeči v úterý stát na značkách a podpořit!

rst: Řekl bych, že na 7 to opravdu moc lidí nečekalo, mně nevyjímaje. A ted složitě řeším dovolenou Smajlík

Mildef: Ono platí v obecné rovině, že přesilovky (respektive oslabení) jsou AΩ v play off.
 
10.03.2019, 22:14
 
Je obdivuhodné, jak PV utocne naladěné mužstvo, které dokázalo doma prohrát např. s Porubou, přizpůsobilo taktiku a hraje beton, čekajíc na brejky a presilovky. Všichni toto plni do´puntiku a hlavně bez chyb. Nevěřím, ze jim to vyjde i potřetí!
 
rst | Vsetín
10.03.2019, 21:47
 
Reakce na arabela: Tak hoši, děkuji vám za tuto sezónu, ...
1. Vsetín vstanul z popela jako bájný Fénix (tento ptáček dokonce zdobil tyto stránky v té době, byl vlevo nahoře Smajlík ) v roce 2008.

2. Mimo Zubíkovu éru a následné setrvačné působení v extralize se již nyní jedná o nejlepší sezónu v historii klubu, milá Arabelo! A Pekotovi ihned nasaďte tu hlavu zpátky, nebo je s mluvícím vlkem ámen!
 
10.03.2019, 21:37
 
Arabele, Vsetín nevstal z popela? A kdyby ten 7. zápas SF vyšel, a pak třeba vyšlo ještě něco víc, je mi líto, že jsi to dnes zabalil.
Jinými slovy: Ke hře máš v něčem pravdu, ale k čemu takové pesimistické elaboráty?
 
romanfrajer | VHK Vsetín
10.03.2019, 21:32
 
Ty rozházené 2 lajny asi nebyl nejlepší nápad... dnešní zápas na půl plynu... V úterý čekám přístup na max. level, tak jak jsme hráli 1 zápas doma! Tlak do brány, srážky, padání do střel a střelba do šibenic a ne furt do betonů... Na tribunách nechat hlasivky včetně náplavy a usmažit je ve vlastní šťávě! Musí hořet led, postoupíme a vše bude zapomenuto! Smajlík
 
10.03.2019, 21:24
 
Tak hoši, děkuji vám za tuto sezónu, co jste předváděli. Byly chvíle když jsem cítil, že opět Vsetín povstane z popela a opět něco dokáže. No ale asi se to nestane. (mrzí mě to). Byli a jsou mezi vámi borci, kteří nevynikají statistikami, ale bojují srdcem a odvádějí černou práci – klobouk dolů a velká poklona! Tito borci to nemají lehké a bolí to (celou sezonu). Snaží se, i když jim to tam nepadá. Jsou to bojovníci.
Čekal jsem to samé i od jiných. Jít před kvalitního brankaře a silnou obranu. Ku*va když celý rok makáte tak ku*va běžte za vítězstvím stůj co stůj. Neumíte to vydřít!!! Podivte se, jak to hrajete, je to úplně bezzubé. Hodnocení 55-18 střelám na branku si nemyslím správné hodnocení. Tyhle střely nebyly vůbec nebezpečné. Jak Prostějov zaútočí tak vždy je to nebezpečné. Vy se stále se*ete po rozích a jejich brankař se na vás dívá jako v kině. Dokonce ho ani nic nebolí. Vzpomeňte si na postup Přerova přes nás. Bývalí účastníci jsou mezi vámi.
Hoši, když musíme ukončit sezónu tak bych chtěl vidět, že Prostějovský brankař se konečně zapotí a nebude to mít jednoduché.
Přeji vám hodně štěstí!!!
 
Jiři88 | Karviná
10.03.2019, 21:19
 
BohseOnkel: Exibice, teprve bude v úterý kdy přejedeme Pv. Hold jestřábům teď po 2 výhrách, pořádně narostla křídla, ale však my je jim, už brzo přistřihneme Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
10.03.2019, 21:02
 
Reakce na ace81: Jeřábka tu někdo přirovnával k Tondovi ...
To jsem psal já.
Ano, moc se mi líbí, jak hraje, a po tom utkání jsem napsal, že mi dal vzpomenout na samotného Tondu Stavjaňu.
A jelikož nejsem z těch, co po vyhraných matchích vynáší někoho do nebes, aby po prohraném kolikrát na toho samého plivali a nenechali na něm nit suchou, budu si za tím, že Jeřábek má obrovský potenciál, stát dál.
---------------
Á propós:
To jsem fakt jediný, kdo to čekal na 7?!?
I proto jsem ani v pátek, ani dnes, nebyl vůbec nervózní. Čekal jsem na 7, bude to na 7. Hrajeme doma. Pokud už vypadneme, mrzet mě to bude miliardakrát méně, než kdybychom vypadli s permoníkem nebo bílým sněhulákem.
---------------
Ještě bych chtěl:
Rozhodčí, rozhodčí, Jeřábek, Gába, rozhodčí, Rob, rozhodčí, naši jsou špatní.
Marně čekám, kdy někdo přijde s tím, že ten PV skutečně nejsou žádní nazdárci, pokud se nepletu, Starý s Divíškem jsou extraligoví šampioni. Jejich chlapiska jsou impozantní. Když se rozjedou a valí se na naše, připomínají mi rozjeté lokomotivy.
I z těchto důvodů (PV výborné hokejky, chlapiska jak hory) mi naši BOYS v této sérii, kdy bojují proti tak těžkému soupeři, všichni neskutečně přirostli k srdci.
--------------

O mnohém vypovídá i to, že za 2:0 tu napsal pouze Zelí, já a Janka Smajlík
A hned jakmile to trošku drhne, přesně jak jsem předpovídal... ( ,,vemena budou mít pré" ) Smajlík Smajlík
 
10.03.2019, 21:01
 
96 maká, jezdí a puk pak ztratí... To asi vše!!! Ale neprohál to on, je to celkově bez důrazu... Druhá pětka zbytečně kombinuje, přečetli je...
 
10.03.2019, 20:59
 
To Zeli, přesně tak. Polovina lidí tam stála a huby neotevrela!
 
zelí | Praha|Vsetín
10.03.2019, 20:57
 
Zamysleme se také sami nad sebou. Dnešní support byl nejhorší, který si pamatuju za posledních 10 let. Jak můžeme chtít po hráčích, aby odvedli výkon, když to sami neuděláme? Buben byl rozbitý, bubnovalo se levou nohou nebo co?

Nemluvím o všech, ale jediné, kdy řval celý kotel bylo odpovídání při hlášení domácích střelců. To je sakra málo! Jsem zklamaný a ani ne z výsledku, ale z našeho výkonu na ochozu. Dobrou a v úterý na značky!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.