Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-11" |  vypnout filtr
 
1234>
11.03.2019, 23:21
 
mmm3krat: Bezpečnostní služba má za úkol vykonávat preventivní opatřeni....kontroly u vstupy atd...Pak zasahuje v krajní nouzi a nutné obraně.... a může zadržet osobu při páchání trestné činnosti a bezprostředně po té,což může kdokoliv na ZS....
 
11.03.2019, 23:09
 
Reakce na VHKRV: mmm3krat: pořadatelská služba vůbec nem...
pořadatelská služba koná na základě návštěvního řádu. V tomto případě došlo k jeho zásadnímu porušení hned v několika případech, tudíž viník, kterého viděla, měla okamžitě vyvést ze zimního stadiónu. Dále má zajistit dentifikaci vyníků a předat policii ČR k vymáhání škody. Tahle pokuta nemusí jít za klubem, pokud najde vyníky na základě návštěvního řádu. Nastuduj si pozorně návštěvní řád, pokud bys rád hodil kelímek, může tě to vyjít draho.
 
rst | Vsetín
11.03.2019, 21:53
 
Reakce na zelí: Dovolím si připomenout můj příspěvek že ...
Hlavně přivez ten 360stupňový zázrak, ať zaznamenáš kulisu utkání pro budoucí generace, které si třeba za 30 let v roce 2049 řeknou, jaká že to byla paráda na Lapači před 30 lety. (Nebo si řeknou dívejme se dopředu, Zelího předpotopní kamera z před 30 lety nikoho nezajímá. )
 
zelí | Praha|Vsetín
11.03.2019, 21:33
 
Dovolím si připomenout můj příspěvek že 17.10. 2018. S pokutou pro klub souhlasím, na led se nic házet nemá. Plzeň mě nezajímá, protože to je jako říkat, že spolužák dostal taky pětku z diktátu, takže já můžu být taky hlupák. Vraťme se tedy ke kořenům a vychovávejme všechny okolo nás. A teď se soustřeďme na skvělou kulisu a krásné úterý Na Lapači!

,,Já nemám nic proti vyvíjení tlaku na rozhodčí ze strany fanoušků, v tom je ta výhoda domácího prostředí, protože i rozhodčí může podlehnout atmosféře. Jenže je potřeba se zbavit toho stihomamu, že někdo v Praze chce pomáhat Budějovicím jenom proto, že hrají se Vsetínem. A to s těmi pet-lahvemi a odpadky na ledě jsem to nenapsal omylem. Je to zápas co zápas a je jen na rozhodčích a případně delegátech, zda to zapíší do zápisu. Třeba v TELH je co jednoduché, poprvé dostane klub napomenutí, podruhé pokutu 5.000,- Kč, potřetí 10.000,- Kč, počtvrté 20.000,- Kč a tak dále.

Vzpomínám si na dobu, kdy jakmile letěl kelímek na led, tak si pro dotyčného někdo došel. Ne z řady pořadatelů, ale z řady fanoušků. Takže začít u sebe a nedávat záminku k potrestání našeho klubu. Odpadky na led opravdu nepatří.”
 
rst | Vsetín
11.03.2019, 21:30
 
Nebo i se sezením. 5000 konfet a metrák a půl papírků. Smajlík
 
rst | Vsetín
11.03.2019, 21:29
 
Zítra by mohla při úvodním buly proběhnout argentina. 3000 konfet a metrák nastříhaných papírků, to by mělo všechno a to by bylo Něco. Smajlík Smajlík Smajlík
 
11.03.2019, 21:19
 
RTS: včera není dnes ,kočka není pes....
 
rst | Vsetín
11.03.2019, 21:15
 
V GT blahé paměti si pravidelně zahazovali led při našich slavných vítězstvích. Smáli jsme se tomu, nikdo se nepohoršoval a IMHO jim nikdo nedával pokuty, natož aby jim vyhrožovali zavřením stadionu. (Nebo si to nepamatuju Smajlík )
 
rst | Vsetín
11.03.2019, 21:11
 
* Patří Subnimu
 
rst | Vsetín
11.03.2019, 21:10
 
Pokud toužíš po šikaně/pokutách pro host. fans, jsi skutečně nemocný. :((
Za DT buď zajdi, nebo mu napiš dotaz, kde Ti jistě rád odpoví.
Pokud se rozhodneš za ním zajít, dej vědět, kdy půjdeš, chci být u toho. Smajlík

------------------------------
Divná doba.
Mně přijde buranské házet něco na led kvůli rozhodčímu.
D.bilní mi přijde dělat z toho vědu.
Kktí mi přijde trestat to jak nevím co a vyhrožovat zavřením zimáku.
 
11.03.2019, 21:09
 
mmm3krat: pořadatelská služba vůbec nemá pravomoce na to ,co ty tu popisuješ,co blázníš.....než něco vyplodiš něco si prostuduj.... Pořadatelská služba nejedná podle žádného zákona,žádné jména zjišťovat nemůže ani nikoho zadržovat.
 
Radista | Vsetín
11.03.2019, 21:07
 
Reakce na mmm3krat: „Klubem zajištěná pořadatelská služb...
Já myslím, že by se i snažila, minimálně zajistit toho s tím košem, kdyby nemuseli chránit od vtržení fanoušků na led druhého hlavního rozhodčího, který nevím proč zůstal na ledě. Asi čekal, až se fandi vyhází a nebudou mít, co do ruky. Jo a jinak koš je plastový a ne plechový, jak je uvedeno v ofiko zprávě.
 
11.03.2019, 21:01
 
„Klubem zajištěná pořadatelská služba se omezila na zcela pasivní a neefektivní řešení situací, kdy se žádným způsobem nesnažila zabránit popsaným projevům nesportovního chování, též zřetelně nepostupovala tak, aby zjistila jména výtržníků a ohlásila je k tomu určeným orgánům."

Tak co tady jančíte, něco dají výtržníci, zbytek doplatí animáci v tomto případě spíše karťáci. Doufám, že maji slušnou pojistku Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
11.03.2019, 20:55
 
Reakce na Radista: No uvidím, co šéf vyjedná. A díky za ...
Rovněž se připojuji s pochvalou!
 
Radista | Vsetín
11.03.2019, 20:51
 
Reakce na AnonymníOsoba: To ještě aby nebylo málo si z t...
No uvidím, co šéf vyjedná. A díky za pochvalu. Smajlík
 
Tecnico | Vsetín
11.03.2019, 20:20
 
bishi | jihlava
11.03.2019, 19:15

stojím si za svým, doufám, že to Vsetín dá a ne nějakej zaprděnej rozhodčími podporovanej Prostějov ... Smajlík ten poslední zápas byl stejný, jako my proti Litoměřicím, kdy se Pavlas donekonečna válel po ledě a když si vysimuloval 2+2 a osobní trest k tomu najednou vyskočil zdravej jako rybička, ani na lavičku nepotřeboval odjet ... proto fandím Vsetínu, stejnej hnus proti nim ... asi chtějí vyšlapat Kladnu snadnější cestičku do baráže přes ČB než přes Duklu ...
 
Reakce na Radista: To Luky, majklos: Tak nezavřeli, ale ...
To ještě aby nebylo málo si z toho dědek neodnese nic a zakážou činnost jednomu z komentátorů, který nemele páté přes deváte?
Smajlík Smajlík Smajlík
 
11.03.2019, 19:58
 
Subni: každý ať má názor ale pokud máš problém s p. Tobolou tak pokud vím tak na to je tu sekce ptejte se....tady plačeš pěkně,ale nutno dodat že na špatném hrobě. Proč to proboha bli.ješ tady,to čekáš vážně že ti tu každý bude placat za to po ramenou?
 
11.03.2019, 19:54
 
Je to tak, táhni Subni!
 
11.03.2019, 19:53
 
Subni, jsi blázen. Celkove odvadis nasemu klubu "vybornou" sluzbu. I můj pes je mnohem inteligentnejsi nez ty. Ten se aspon naucil, kde vykonat potrebu. Ty to tady zasí.ráš neustále svými bezduchými výkřiky.

Zkus napsat Tobolovi do zpráv. Jsou verejne,kazdy si to bude moct precist, takze i v tomto by Te to mohlo uspokojit. Jenze k tomu ti chybi odvaha.

Hlavne nic zítra neházej na led. Trosku se obavam, ze jsi toho schopen. Kluci jsou profici a ja verim, ze maji dost zkusenosti na to,aby se ztoho nesesypali a ten zapas zvladli uspesne.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.