Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 986 (k 4.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-21" |  vypnout filtr
 
1234>
ATLASFIT | Kopřivnice
21.03.2019, 23:14
 
Nehorázná arogance moci je dlouhodobá, ale je nutné bojovat až do konce všemi možnými prostředky.
 
Lubomír_Pala | Vsetín
21.03.2019, 22:50
 
I nedeli samozřejmě
 
Lubomir_Pala | Vsetín
21.03.2019, 22:48
 
Zdravím všechny, jimž není budoucnost hokeje lhostejná. Sportoval jsem celý život, na hokej chodím od KP, můj syn sportuje a i hraje hokej za Vsetín. Ale takovouhle prasarnu v reorganizaci souteže jsem v živoťe nezažil!!! Nevím jestli s tím nĕco sami zmůžem , ale za pokus to stojí!!!! My rodiče mládeže chystáme nĕjaké transparenty jak na zítřek tak na sobotu. Třeba si toho media všimnou , když je dopředu obvolám. Kdo máte další nápady , tak sem s nima!!!! Spolu za Vsetín a za mládež. Luboš
 
VSH | Jedině VSETÍN
21.03.2019, 21:54
 
v So + Ne je třeba udělat atmosféru juniorům a společně poslat ty akademiky z Plzně z kola ven.
 
21.03.2019, 21:48
 
Davson-Landman už je tam Smajlík to je opravdu d-bil i se svojím Zubíčkem Petr Ladman, Kladno
dnes 17:18
Karle, myslím, že se ničeho nedočkáš:-))) Vždyť i ta zneužívaná ovce má víc rozumu než on. Nediv se, pár let si zkusili ve Vsetinu Extraligu, za špinavý prachy nakoupili to nej co bylo na domácím trhu k mání, když prachy došly a Zubíček skončil za mřížema, tak zmizeli a dlouho o nich nikdo nic neslyšel. Loni se vrátili z Říše Zapomnění a už by se viděli opět v EHL.Motor jim to nedovolí. Flustrace
 
21.03.2019, 21:27
 
Pa,So,Ne....na hokej!.Nas neodradi,haj.love.......kdy jindy nez ted ukazat co je to SPOLU ZA VSETIN!
 
21.03.2019, 20:44
 
Fakt se nemůžu zbavit myšlenky, že se ze strany politbyra českého hokeje jedná o demonstraci moci, a taky, že se staří psi prostě novým kouskům nenaučí. Soudruzi se prý rozhodli na základě "...požadavku na zúžení nejvyšších mládežnických soutěží, který v návaznosti na nedávné Hokejové fórum podpořila výrazná většina klubů...". To zní logicky. Ale soudruzi na tom základě fóra (dříve zneužívali slovo "lid") vyhodnotili, že nejlepší zúžení na 18 klubů bude vyřazení i toho letos minimálně osmého... Protože zřejmě nemá razítko o akademických schopnostech... Ale příští sezonu při případném postupu už to komukoliv překážkou nebude... Rozumím tomu tak, že pevná ruka (pěst) "správného" hokejového hnutí musí být. K čemu, nevím, ale jinak si to počínání neumím vysvětlit.
 
21.03.2019, 20:37
 
Ovcomrdi! Přestaňme vztekle mlátit do klávesnice a vyjděme do ulic! Samozřejmě, žádné excesi. Smajlík ,, Žlutozelené vesty´´ do ulic , zítra na tribunách fanatismus
 
21.03.2019, 20:36
 
Juniorka Olomouce zdolala na závěr sezóny Mladou Boleslav a končí celkově dvacatá
 
21.03.2019, 20:25
 
Tohle je neskutečná prasárna. Přiznám se, že jsem byl v tomto ohledu pesimista, a nevěřil jsem v změnu tohoto "rozhodnutí", ale svaz to ještě povýšil plivnutím do ksichtu v podobě Olomouce. Tohle já chápu vyloženě jako vzkaz "Podívejte jak jsme si s váma vytřeli pdel - prostě proto, že chceme a můžeme".
Nevěřím ani, že by cokoliv změnily jakékoliv protesty, odvolání nebo soudy. A už vůbec ne protesty fanoušků. Nad poklidným protestem se jen pousmějí a pokud by se překročily určité meze, tak nám s gustem uzavřou zimák. Je to bezmoc. Jediné, co by pomohlo, je defenestrace, ale to je samozřejmě utopie - i když představa pěkná.
 
pavelmikel | Vsetín
21.03.2019, 20:21
 
Tohle už je hodně okaté Vsetin je musí neuvěřitelně sr.. t.
 
21.03.2019, 19:35
 
Kéž by jim junci poslali nejlepší odpověď vítězstvím a postupem. Zajímavá situace by byla kdyby mezi neakademickými týmy byly třeba Liberec, Sparta apd. Po naší první extraligové sezoně 94-95 byla soutěž rozšířena, aby jim podobní nemuseli spadnout o soutěž níž a myslím, že i u juniorů by to nějak šlo takové týmy zachránit. Holt z Čech je na Moravu daleko. Takové rozhodnutí jasně ukazuje, že nejde ani tak o kvalitu, jako o "akademii".
 
Chrasty | Vsetín
21.03.2019, 19:13
 
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
21.03.2019, 19:11
 
Ale přesně tato netransparentní rozhodnutí nahrávají veškerým konspiračním teoriím. Když se vedení Přerova letos ptalo, odpovědí bylo, že se nic měnit nebude a měsíc na to, toto rozhodnutí. Po odvolání je rozhodnutí korunované ještě o korupčníky z Olomouce, kteří statut akademie rovněž nesplňují, ale nějakým způsobem si extraligu junků udrželi.
 
JanzVan | Vrchlabí22
21.03.2019, 19:10
 
Davson- vaše druhý místo jsme vám nechali, bo jsme chtěli začínat u vás. 😀
 
21.03.2019, 18:57
 
Nekompetentnost nekoncepce, diletantství, znehodnocení investic měst a krajů. Toto vedení na svazu má zlepšit hokej? Že se nestydí banda ignoratská.
 
21.03.2019, 18:52
 
Mně bylo divné, že tenkrát když jelo vedení spolu s AZ a MEO na hrad, tak o Olomouci nikde ani zmínka. O kolik je zázemí v tom jejich plesnivém mrazáku lepší než na Lapači nebo ve dvou zmíněných městech? Skutečně by mně zajímalo, jaké argumenty si pro tuhle prasárnu svaz připravil kromě těch kydů v oficiálním vyjádření.

Nechcu být paraniodní, ale poslat nám v kontextu dnešní zprávy zítra na Lapač duo D+D, tak budou mít prasata z hradu a podhradí z pokuty i na pěknou dovolenou.
 
Karel_z_prace | Vsetín
21.03.2019, 18:44
 
Mám 1 vstupenku na zítřek volnou. Sektor A, 10. řada.
 
21.03.2019, 18:38
 
Reakce na Majkl111: K tomu není co dodat. Zarez za bíléh...
S Olomouci se tise pocitalo uz od zacatku, protoze pokud vim, pocitalo se s 17 akademii + 1 jeden tym, ktery by tu akademii dodatecne ziskal. Zatimco vsetinu se mazal med kolem huby, Olomouc ziskala zahadnou vyjimku, protoze akademii nesplnuje. Dost by me zajimalo na obhajeni teto vyjimky. Pravdepodobne se asi ceka na to, ze Vsetin vypadne z boje o extraligu...... Olomouc ma vyjimku, protoze ma Acko v extralize..., vy to nesplnujete.. na druhou stranu to, ze budeme potrebovat akademii (ochranny stit) se mozna tak trochu (casem) dalo predpokladat
 
chrasty | Vsetín
21.03.2019, 18:38
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.