Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-24" |  vypnout filtr
 
24.03.2019, 23:06
 
Velká gratulace našim Junkům!Parádní zápas proti Plzni a zároveň proti těm primitivům ze svazu Smajlík jen škoda,že se opět sešlo tak málo lidí jako včera, spousta lidí dokáže jen kritizovat tady a na zápas nedojdou a přitom ta věc,jestli fandí na Lapači 500 lidí nabo 1500 lidí,často rozhoduje o výsledku zápasu,ale chápu,že si to spousta lidí neuvědomuje v dnešní době,i když ví co nám ti vypatlanci na svazu udělali :-) Bohužel heslo "spolu za Vsetín" zatím platí jen na A-tým a je to velká škoda,bo Junci by si větší podporu zasloužili,jednak za to jak válcují ty akademie a co s nimi svaz provedl :-)
 
24.03.2019, 20:02
 
Pokud se kluci vyvaruji zbytecnych chyb v obrane,tak to daji...individualne jsou na tom lepe,diky za dnesni zapas.Kdyz jsem videl Korinka a toho mudrlanta vedle na stridacce jak furt rozhazuje rukama,tak jsem cekal,ze neco takoveho placne na tiskovce...ten jejich golman mel vyfasovat ceskeho lva jak se tam furt valel
 
ace81 | Vsetín
24.03.2019, 19:58
 
Reakce na Flasar: To už tu jednou bylo a nic se nepřeruš...
Jenže teď je to jiné, protože dle svazu to můžou hrát JEN akademie a Olomouc jí nemá, což je jasné porušení pravidel( ještě upravených v probíhající sezoně).Je to jasné zvýhodnění jednoho na úkor druhého, který nemá akademii(VS,Havr,Přerov) a tudíž má smůlu.
 
scouser | SVVT
24.03.2019, 19:56
 
Reakce na Majkl111: Junci skvělé, fantastické... trenér ...
Četl jsem kořínkův komentář k zápasu a musím říct, že je to pořád stejná, arogantní 3,14ča jakou býval už jako hráč.. Smajlík
 
ace81 | Vsetín
24.03.2019, 19:53
 
Junci si vynutili rozhodující patý match proti akademii, tak snad to dokončí vítězně a pošlou ty LEPŠÍ akademiky na dovču.S tím VS srdíčkem můžete porazit kohokoliv.
 
24.03.2019, 19:47
 
Junci skvělé, fantastické... trenér Plzeň stejně jak např. Komety bez pokory nepřímo stezujici si na sudí! Bylo by fantastické poslat Indiana na prázdniny, ale očekávám, že v rozhodujícím duelu mohou pruhovani nastoupit s Indianem na prsou Smajlík
 
Babolat | Kladno
24.03.2019, 19:13
 
Tak jsem se zaregistroval k diskuzi jenom proto, abych Vsetínu popřál hodně štěstí při boji o vyloučení juniorů. Jak k tomu proboha přijdou ty kluci??? Celou sezónu bojujou a pak je svaz vyhodí. Neuvěřitelná prasárna. Myslím, že pokud to Vsetín dá k soudu, tak musí uspět. Trochu tomu rozumím. Tak čau. Honza, Kladno.
 
scouser | SVVT
24.03.2019, 18:55
 
Reakce na sui: Flasar tohle je ale o dost jine ......
výsledek bude ovšem stejný...
 
sui | Zbrojovka
24.03.2019, 18:23
 
Flasar tohle je ale o dost jine ...
 
Flasar | SFAKZZ
24.03.2019, 15:19
 
Reakce na ace81: Kdyby přišlo na soud, tak ten asi vyhlá...
To už tu jednou bylo a nic se nepřerušilo.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
24.03.2019, 14:16
 
Reakce na kobson: v těch oblecích musí v den zápasu chod...
Že není Rob hráč do play-off je známá věc, navíc druhá lajna od ledna byla poloviční. Popravily nás naše přesilovky, také od ledna stále dokola!! Nebyla náhoda, že jsme prohrávali venku s týmy, které naše malé hráče - první dvě lajny dohrávají, přetlačí. Stejně se hraje play-off. Sezona byla hezká, je za námi a přeji vedení pevné nervy a hodně sil bojovat proti vysmívající se krakatici. Smajlík
 
odkaz
Hrazdira a Podešva spadli z maďarské Extraligy. Bylo by fajn ulovit podešvu.
 
kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
24.03.2019, 09:38
 
Reakce na tony83: Kdyz se tu vzpomina, napis jeste neco ...
jojo, to Rudolf dostal... Mimochodem manželka trpěla jistý čas depresemi že se bude případný syn jmenovat Ruda po Suchánkovi. Ruda nikdy nebyl ale rváč. Kdyby jsi ale znal ty story o něm , tak lehneš a nevěříš...to byly super roky.
 
kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
24.03.2019, 09:34
 
Reakce na mmm3krat: Koukam na fotky a vidim, ze prezenta...
v těch oblecích musí v den zápasu chodit i hráči. Venca se do toho snaží dostat kulturu a otevřenost. A všichni na jedné lodi, proto když to pos....., tak vzal na tiskovku do kabiny, protože on opakuje to samé pořád a ať se zeptají hráčů. Navíc jim to napřed řekl a vysvětlil jim proč. Potřebovali by jsme víc takových magorů.mimochodem podobný magor do hokeje je asi i Režnar, prý po zápase pět, šest hodin čumí do videa a všechno rozebírá do detailu a strašně to žere. Dopitu mám rád, ale mám ho spíš za kliďase. Nicméně pamatuju jak u nás za hráčské éry jednou vystoupil z busu a uspal jednoho řvouna jednou tečkou... Rob jestli půjde do Třince.... prostě není do PO. Třeba ještě zamaká na psychice, uvidíme.
 
Kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
24.03.2019, 09:26
 
Reakce na Lukas.87: Co to zkusit trošku zmedializovat? T...
kde žiješ, tihle svazáci ti klidně změní postupový klíč i počet družstev během rozjeté sezony. Bojím se ž medializace by měli tak prde1, protože to stejně všichni ví. Taky jsme uvažovali o obnovení medializace odchodu naší licence a "prodeje" hráčů (celej manšaft i s Kovářem v kase bratru za 70 000,-). Nemá to ale cenu. To by muselo být národní hokejové povstání- asi fandů, protože kluby se nechtějí znelíbit. Je to prasárna za prasárnou a naprosto otevřeně se lidem tlemí do ksichtů. Ostatně tohle dělají téměř všichni " ze shora".
 
ace81 | Vsetín
24.03.2019, 08:30
 
Kdyby přišlo na soud, tak ten asi vyhlásí předběžné opatření a tím by se e-liga junků do vyřešení nerozjela.
 
Reakce na Lukas.87: Co to zkusit trošku zmedializovat? T...
Bohužel si nemyslím, že by se nám to moc podařilo. Velké města mají svoje děcka v lize dál a tak se většina z těch lidí nezajímá o nějaké díry, které se snaží vychovávat mladé talenty a daří se jim to kolikrát víc jak těm se statusem akademie.
Pokud to opravdu poženou kluby k soudu (v což doufám) tak by to mohlo pomoc k medializaci. A pokud z takové kauzy výjde, že svaz dělá pro hokej jen to nejlepší tak můžeme s klidným srdcem přistoupit k defenestraci.
Věřím ale, že rozum konečně vyhraje a i přes to, že pro pepíky jsou Vsetín, Vepřov a Havr jen 3 moravské díry, tak se někteří zamyslí a přidají se.
Nezbude než doufat.
 
24.03.2019, 00:59
 
Co to zkusit trošku zmedializovat? Taková Nova, Blesk a podobné média by to mohla trošku rozebrat :-)
Přece se nemůžou jen tak během rozjeté sezóny měnit pravidla.
Myslím, že celkově je tam hodně nejasností, které ještě nikdo komplexně nepopsal a svaz nevysvětlil...proč se tedy hraje kvalifikace o extraligu JUN, když se nemůže postoupit....na základě čeho dostala Olomouc povolání hrát příští sezonu....splňují vůbec všechny týmy se statutem akademie její požadavky....atd 
24.03.2019, 00:33
 
Snad dnes na Junky dorazí oproti včerejšku aspoň trochu solidní kulisa,kterou si kluci zaslouží.Včera se prohrálo hlavně protože byl Lapač naprosto prázdný...Těch cca 400 lidí se snažilo,ale je to strašně málo,gord po tom,co nám ti vypatlanečci ze svazu provedli Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.